USA Satanistom TAK ateistom NIE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » USA Satanistom TAK ateistom NIE

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 80 z 80 ]

77 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2018-04-09 10:34:27)

Odp: USA Satanistom TAK ateistom NIE

balin
Wrócimy do dyskusji, jak:
1) douczysz się.
2) oduczysz się do każdej swojej wypowiedzi wplatać prowokacyjne ad personam (co też uwadze moderacji polecam, bo to któryś tego typu post przedmówcy).

Bo widzisz, o ile można dyskutować z kimś bezczelnym, i można dyskutować z kimś niedouczonym, o tyle z kimś bezczelnym i niedouczonym już nie bardzo.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

big_smile big_smile big_smile Może przynajmniej nie będziesz dzięki tej rozmowie wygadywał głupotek, że Kościól nie ekskomunikował Hitlera. I czas mój nie był stracony. smile

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

79

EeeTam napisał/a:

Snake, Hitler bywał w kościołach wielokrotnie, do 35 roku regularnie uczestniczył w mszach. Inna rzecz, że uczestnictwo w mszach nie jest niezbędne do bycia katolikiem - grzeszący katolik, to nadal katolik.

Całe szczęście, że Stalin uczył się na popa, a nie księdza, bo już bym się zupełnie bał nawet raz, dwa w roku do kościoła zajrzeć tongue

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..
Reklama

80 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2018-04-10 21:57:00)

balin napisał/a:

big_smile big_smile big_smile Może przynajmniej nie będziesz dzięki tej rozmowie wygadywał głupotek, że Kościól nie ekskomunikował Hitlera. I czas mój nie był stracony. smile

To nie jest moja wina, że wielu rzeczy nie rozumiesz. Na przykład tego, że ekskomunika to wykluczenie człowieka z grona wiernych Kościoła katolickiego. I wobec Hitlera Kościół nigdy tego nie przeprowadził (choć tak de facto, znalazłyby się podstawy, choćby własnie głoszenie, że Chrystus był Aryjczykiem, a jego naukę "zepsuł" Żyd - św. Paweł).

I wiesz, naprawdę Hitler to nie był pan Zdzisio z Psiej Wólki, który androny po pijaku opowiadał, tylko dyktator jednego z najsilniejszych wówczas państw, który był świetnie znany papieżowi. Nie było ze strony papieża ekskomuniki, była współpraca z Hitlerem.

Posty [ 77 do 80 z 80 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » USA Satanistom TAK ateistom NIE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018