Bardzo sucha skóra na twarzy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Bardzo sucha skóra na twarzy.

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 117 z 117 ]

115

Odp: Bardzo sucha skóra na twarzy.

Na sucha skore warto sprobować żelu aloesowego. Ktory jest dodatkowo o tyle fajny, że dziala tez antybakteryjnie

Zobacz podobne tematy :

116

Naniszka napisał/a:

Na sucha skore warto sprobować żelu aloesowego. Ktory jest dodatkowo o tyle fajny, że dziala tez antybakteryjnie

Żele same w sobie działają wysuszająco (tak informowały mnie kosmetyczki), chociaż na początku dają fajne efekty. Ja korzystałam z holika holika, ale na dłuższą metę nic z tego. Na skórę naprawdę suchą trzeba już uzbroić się w dermokosmetyki, najlepiej do skóry z dermatozami. Ja korzystałam z emolium do ciała i bardzo dobrze się sprawdził, ma też milutki zapach. Nie wiem jednak, co z twarzą, bo takich kosmetyków raczej nie potrzebowałam, mam cerę mieszaną. Ale chyba też z tego typu marek tworzących kosmetyki dla skóry atopowej.

117

Meggii napisał/a:
Naniszka napisał/a:

Żele same w sobie działają wysuszająco (tak informowały mnie kosmetyczki), chociaż na początku dają fajne efekty. Ja korzystałam z holika holika, ale na dłuższą metę nic z tego. Na skórę naprawdę suchą trzeba już uzbroić się w dermokosmetyki, najlepiej do skóry z dermatozami. Ja korzystałam z emolium do ciała i bardzo dobrze się sprawdził, ma też milutki zapach. Nie wiem jednak, co z twarzą, bo takich kosmetyków raczej nie potrzebowałam, mam cerę mieszaną. Ale chyba też z tego typu marek tworzących kosmetyki dla skóry atopowej.

Dokladnie. Dlatego ciesze sie, że mi lekarz polecil po prostu smarowanie sie sevolium ktore jest naprawde fajnym kremem nawilżającym i rzeczywiscie skóra po nim wrocila mi wreszcie do normalnego zycia. Kamien z serca tym bardziej ,ze mialam juz taki dramat, że moj nos przypominal momentami wysuszoną ziemie.

Posty [ 115 do 117 z 117 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Bardzo sucha skóra na twarzy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018