Bardzo chcialabym BDSM sprobowac, ale sie boje. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Bardzo chcialabym BDSM sprobowac, ale sie boje.

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 43 ]

Temat: Bardzo chcialabym BDSM sprobowac, ale sie boje.

Witam,
Bardzo chcialabym sprobowac BDSM, ale bez jakiegos ostrego bolu, zadnych obrzydliwosci, krwi.
Pragne BDSM srobowac ale sie boje, boje sie ze trafie na jakiegos psychola-psychopate, nie wiem nawet gdzie szukac...

Dodam ze jestem singielka 35letnia, i jezeli mialabym to robic to tylko z bardzo dojrzalym mezczyzna na poziomie,
niby szukam spokoju ale pociagaja mnie tylko konkretni bardzo dominujacy mezczyzni, szczegolnie w lozku, natomiast mezczyzni lubiacy dominujace kobiety, ulegli sa dla mnie antymescy, absolutnie mnie nie pociagaja, nawet jak wyglada jak Adonis, to jest mi absolutnie obojetny, niepociagajacy jak dla mnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bardzo chcialabym BDSM sprobowac, ale sie boje.

Moze jakies forum dla fanow BDSM? Strona z ich ogloszeniami?

W takim ukladzie przed rozpoczeciem konkretnej zabawy dyskutujesz o tym, gdzie masz swoje granice i ustalasz slowo bezpieczenstwa, wiec raczej nie bedzie zle.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Eeee... brzmisz całkiem niedojrzale.
35 lat, singielka... BSDM... a seks w ogóle uprawiasz? Masz kochanków?

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

4 Ostatnio edytowany przez Moderne Single Women (2017-12-25 20:41:23)

Gary napisał/a:

Eeee... brzmisz całkiem niedojrzale.

35 lat, singielka... BSDM... a seks w ogóle uprawiasz? Masz kochanków?

Nic nie rozumiesz...

To Ty myslisz ze 35 latka, to juz jak babcia, nie ma miec fantazji itd?
Bylam dluzszy czas w zwiazku, bardzo toksycznym facet  wykonczyl mnie psychicznie doszczetnie, wykorzystal,
a i w zasadzie to zawsze bylam sama SaMOTNA pomimo zwiazku, i nie nie zdradzalam bylam jak glupi wierny pies...
do tego moje zle przezycia z mlodszych lat i padlam...
Na bardzo dlugi czas zamknelam sie przed mezczyznami, nawet mowili o mnie "zakonnica" itp,
nie mialam seksu przez dlugi czas, balam sie mezczyzn...
Az w koncu troche otworzylam sie, wiecej rozumialam i nie jestem tak naiwna jak wczesniej.

Seks po 30stce calkiem inaczej smakuje, to jest dopiero seks !
i chcialabym spelnic swoje fantazje, to zle, niedojrzale?
Jestem samotna, i rowniez potrzebuje czulosci, fantazji, spelnienia, uniesien...
Nie wiem czy dalabym rade odnalezc sie na stale w zwiazku(chodz bardzo bym chciala)po tych wszystkich przezyciach.
Niby chcialabym spokojnego faceta potulnego na codzien, ale oni przewaznie sa ulegli, a tacy mnie nudza, i chyba nie wytrzymalabym, ucieklabym od takiego.Oczywiscie probowalam seksu z takimi uleglymi troche ich dominujac, ale bylo to dla okrutne, obrzydzajace wrecz, i nawet zrywalam kontakt z takimi Panami, bardzo szybko, nie jestem zadna sadystka, nie lubie zadawac komus bölu cielesnego, wyzywac sie fizycznie, to nie moja bajka.
Z kolei w zyciu codziennym z bardzo dominujacym mezczyznom nie wytrzymalabym,
jestem na codzien spokojna zrownowazona, ale rowniez potrafie byc dominujaca, majaca swoje zdanie, i zaden facet mi nic nie moze zabronic, i nie zabroni.
A jak bedzie probowal zabronic to z czasem bedzie wojna...Ja jestem mila, "kochana" ale nie az tak potulna.

Nie jeden przypadek mialam ze facet niby nic nie mowil mi ze nie podoba mu sie to co robie "moje zachowanie" a pozniej jak mi dowalil,  to nie wiedzialam juz o co chodzi...A tak to byl spokojny, cichy...

Moze faktycznie to co dla niektorych moze brzmi troche dziwacznie z ust 35 latki...
Moj post styl wypowiedzi, ale realnie jestem zrownowazona, powazna, spokojna, kulturalna osoba, nigdy nikogo nie obrazam, nie wprawiam w zaklopotanie,  jestem bardzo sprawiedliwa, szczera ale nie chamska, nie jestem typ plotkary, nie sledze zycia innych na facebookach itp, nie wyzywsza sie, nie jestem arogancka, a  i temperamentu mi nie brak, rowniez mam potrzeby w tym seksualne, Jestem calkiem inna osoba, niz moze wynikac z postu/formy wypowiedzi.

Gary wiesz zycie pisze rozne scenariusze...

Zawsze marzylam o wlasnej rodzinie dzieciach, a widzisz jak sie wszystko potoczylo...
Od 18 roku wychowuje sie sama, z daleka od rodziny w obcym kraju, u rodzicow nigdy nie mialam wsparcia, nawet nie raz mi bylo bardzoo ciezko finansowo,
ale sama walczylam, ale przy rodzicach rowniez nie bylam szczesliwa wykanczali mnie psychicznie, do dzis potrafia, nawet jak przyjade na tydzien, potrafia tak dowalic ze odechciewa mi sie calkiem przyjezdzac, nie jest latwo, wiec  prosze nie oceniaj mnie...

5

Moderne Single Women napisał/a:

Witam,
Bardzo chcialabym sprobowac BDSM, ale bez jakiegos ostrego bolu, zadnych obrzydliwosci, krwi.
Pragne BDSM srobowac ale sie boje, boje sie ze trafie na jakiegos psychola-psychopate, nie wiem nawet gdzie szukac...

Ale co konkretnie ci się spodobało w tym BDSM?
To jakbym cie przywiązał do łózka na kilka godzin? to ciebie takie coś nakręca? masz jakieś fantazje w tym kierunku?
No i przede wszystkim, w internetach można znaleźć facetów którzy są pasjonatami takich zabaw, tutaj wystarczy do nich jedynie zadzwonić smile

6

Ja to bym babę regularnie wiązał do łóżka żeby spokojnie zająć się swoimi sprawami. Jakby się darła, to zszedlbym, pasem po dupie i z powrotem do lektury... Może być?

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno
I widzę cię dyndającego na szubienicy.
Brzydasek napisał/a:

Witam,

Ale co konkretnie ci się spodobało w tym BDSM?
To jakbym cie przywiązał do łózka na kilka godzin? to ciebie takie coś nakręca? masz jakieś fantazje w tym kierunku?
No i przede wszystkim, w internetach można znaleźć facetów którzy są pasjonatami takich zabaw, tutaj wystarczy do nich jedynie zadzwonić smile

Po pierwsze facet musi mi sie jakos tam podobac zebym mu sie oddala, musze najpierw zobaczyc jego zdjecie
Nie potrafilabym zrobic tego z byle kim, mezczyzna musi byc na poziomie miec klase, zadbany, i przede wszystkim musi byc bardzo dojrzaly.

Zwiazywania bardzo sie boje, szczegolnie dloni, ogarnia mnie panika jak ktos probuje mi krepowac dlonie, ale jednoczenie bardzo mnie to podnieca.
Ale sadyzm nie wchodzi w gre, zadnej krwi, igiel, mocnego bolu.

Snake napisał/a:

Ja to bym babę regularnie wiązał do łóżka żeby spokojnie zająć się swoimi sprawami. Jakby się darła, to zszedlbym, pasem po dupie i z powrotem do lektury... Może być?

Nie przesadzajmy...

9 Ostatnio edytowany przez Moderne Single Women (2017-12-26 01:39:18)

Uwielbiam te akty, cos pieknego...

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

10

To tylko zdjęcia. Nie jestem pewna, czy byś przeżyła emocje związane z prawdziwym zeszmaceniem i uprzedmiotowieniem.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

11

To o czym piszesz to nie do końca BDSM. Raczej poprostu szukasz dominującego mężczyzny. Spróbuj najpierw bandage. To jest dużo bezpieczniejsza psychicznie zabawa. Może być dobrym wstępem, pozwala poznać pierwsze granice, nie naraża na fizyczny ból. No i mniejsze prawdopodobieństwo, że trafisz na psychola.

12

Po pierwsze facet musi mi sie jakos tam podobac zebym mu sie oddala, musze najpierw zobaczyc jego zdjecie
Nie potrafilabym zrobic tego z byle kim, mezczyzna musi byc na poziomie miec klase, zadbany, i przede wszystkim musi byc bardzo dojrzaly.

Zwiazywania bardzo sie boje, szczegolnie dloni, ogarnia mnie panika jak ktos probuje mi krepowac dlonie, ale jednoczenie bardzo mnie to podnieca.
Ale sadyzm nie wchodzi w gre, zadnej krwi, igiel, mocnego bolu.

To w takim razie może jakieś erotyczne zabawki?
No i po co ma tobie się ten facet podobać? bo przecież jak lubisz dominacje i poniżanie, to co ci robi za różnice to czy poniża cie przystojniak, czy jakiś brzydal?

13

Lady Loka napisał/a:

Moze jakies forum dla fanow BDSM? Strona z ich ogloszeniami?

W takim ukladzie przed rozpoczeciem konkretnej zabawy dyskutujesz o tym, gdzie masz swoje granice i ustalasz slowo bezpieczenstwa, wiec raczej nie bedzie zle.

Podrzucam, bo chyba mój post Ci gdzieś uciekł.
Dla mnie wiązanie i klapsy niespecjalnie są jakimś szczególnym typem BDSM, bo mogę to mieć i codziennie jakbym chciała. Wiec może na początek po prostu znajdź kogoś do friends with benefits, kto lubi mocniejsze zabawy z dominacją? Bo wydaje mi się tak po tym co czytam, że bardziej o dominację Ci chodzi.

Niemniej zamiast wrzucać nam tutaj obrazki może po prostu zacznij szukać?

14

Ja to mam wrażenie że autorka naczytała się 50 twarzy Greya. To co tam jest opisane to żadne BDSM. To co jest na zdjęciach i w opisie to raczej poprostu trochę ostrzejsze zabawy normalnych ludzi. Z facetem który umie i chce przejąć kontrolę. Większość kobiet ma takie fantazje smile Trochę klapsów, poczochrania, przytrzymania i rozkazów. BDSM to ból i poniżenie. Kontrola, ale mocno wchodząca w niewolnictwo. Kto co lubi...

15 Ostatnio edytowany przez Moderne Single Women (2017-12-26 19:40:44)

Brzydasek napisał/a:

No i po co ma tobie się ten facet podobać? bo przecież jak lubisz dominacje i poniżanie, to co ci robi za różnice to czy poniża cie przystojniak, czy jakiś brzydal?

Nie musi byc piekny, jakis niewiadomo ladny...
Ale przede wszystkim musi miec to cos dla mnie, nie musi sie podobac mojej kolezance ciotce itp, ale mi.
Chyba wiesz co mam na mysli, facet ktory mi sie w ogole abolutnie nie podoba, nie jest w moim typie, nie pociaga mnie absolutnie,
nie dalo by mi takie spotkanie satysfakcji.

Domnieto napisał/a:

Ja to mam wrażenie że autorka naczytała się 50 twarzy Greya. To co tam jest opisane to żadne BDSM. To co jest na zdjęciach i w opisie to raczej poprostu trochę ostrzejsze zabawy normalnych ludzi. Z facetem który umie i chce przejąć kontrolę. Większość kobiet ma takie fantazje smile Trochę klapsów, poczochrania, przytrzymania i rozkazów. BDSM to ból i poniżenie. Kontrola, ale mocno wchodząca w niewolnictwo. Kto co lubi...

Wiedzialam ze pojawi sie ten "zarzut" smile Spokojnie nie czytalam, nie ogladalam Greya, poza tym slyszalam ze bardzo kiepski.

Od wielu lat mam fantazje byc lekko skrepowana, nosic smycz, kiedys poznalam faceta ktory opowiadal ze ma znajomego ktory wyprowadza swoja dziewczyne na smyczy na ogrod, do lasu, strasznie mnie to podniecilo, ale tak jak wspomnialam iteresuje mnie lekka forma BDSM,
lekkie krepowanie, lekkie podduszanie, chodzenie na smyczy, klapsy, ciagnienie za wlosy, bycie wlasnoscia, poczucie twardej meskiej dloni,
ukaranie za bycie niegrzeczna, nieposluszna ale tylko i wylacznie w seksie.

Jak jestem niegrzeczna zeby nagle wzial mnie na blat, i porzadnie ukaral, wychlostal pupe, wytargal na wlosy, lekko poddusil, do tego Dirtytalk,
takie cos mnie BARDZO podnieca, na sama mysl o tym mam gesia skorke.

Mocne wiazanie, igly, krew itp odpada, absolutnie brutalnosc mnie nie kreci.Okaleczanie mega sprawianie bolu nie podnieca mnie, wrecz jest to dla mnie chore.
Panicznie boje sie mocnego wiaznia dloni, widok strzykawki mnie przeraza, a na widok krwi slabo mi sie robi, nawet na badaniach/pobieranie krwi zawsze mdlalam.

16

Może się nie znam na mężczyznach, ale wydaje mi się, że większość jest dominująca, kobieca uległość podniecająca. Z tego wyciągam wniosek, że miałaś niewiele seksu, więc fantazjujesz o BSDM. Coś mi nie gra w twojej osobowości. Maszysz o BSDM ale nie potrafisz tego zorganizować. Za chwilę piszesz o traumie życia.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

17

Autiorko SM w BDSM to skrót od sado-maso. Znaczy w tym skrócie zawiera się sadyzm i masochizm. Fizyczny. Znaczy fizyczny ból. Klapsiki za bycie niegrzecznym powinien ci zafundować każdy przeciętny facet. Poczytaj sobie fora BDSM tam dziewczyny potrafią robić sobie konkursy która ma lepsze, krwawe pręgi po batorzeniu big_smile Serio serio. To jest BDSM.  Chociaż chodzenie na smyczy publicznie już się do tego zalicza.
Pozostaje ci posiedzieć na takim forum, poczytać i zaprzyjaźnić się z ludźmi których też to kręci. Kobiety z takiego forum na bank udzielą ci bardziej szczegółowych rad, a może i podzielą się swoim panem.

Gary napisał/a:

Coś mi nie gra w twojej osobowości. Maszysz o BSDM ale nie potrafisz tego zorganizować. .

Bo sie boje?
Bo nie chce trafic na psychola psychopate?
Bo ogolnie nie ufam ludziom?

Ale mam potrzeby pragnienia, cos co mnie podnieca...

19 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2017-12-27 00:10:15)

W sumie to co to za różnica jak ktoś odegra jakaś role , które wydają mu się odpowiednie.
I aktor potrzebuje publiczności i publiczność aktora.
Nie jest to chyba nic niezwykłego.

Co prawda po paru przestawieniach może wkraść się rutyna , no ale to naturalna kolej rzeczy.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

20 Ostatnio edytowany przez Moderne Single Women (2017-12-27 02:24:48)

Domnieto napisał/a:

Autiorko SM w BDSM to skrót od sado-maso. Znaczy w tym skrócie zawiera się sadyzm i masochizm. Fizyczny. Znaczy fizyczny ból. Klapsiki za bycie niegrzecznym powinien ci zafundować każdy przeciętny facet. Poczytaj sobie fora BDSM tam dziewczyny potrafią robić sobie konkursy która ma lepsze, krwawe pręgi po batorzeniu big_smile Serio serio. To jest BDSM.  Chociaż chodzenie na smyczy publicznie już się do tego zalicza.
Pozostaje ci posiedzieć na takim forum, poczytać i zaprzyjaźnić się z ludźmi których też to kręci. Kobiety z takiego forum na bank udzielą ci bardziej szczegółowych rad, a może i podzielą się swoim panem.

Duzo o tym wiesz smile

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

21

Gary napisał/a:

Coś mi nie gra w twojej osobowości. Maszysz o BSDM ale nie potrafisz tego zorganizować. .

Bo sie boje?
Bo nie chce trafic na psychola psychopate?
Bo ogolnie nie ufam ludziom?

Ale mam potrzeby pragnienia, cos co mnie podnieca...

Bez zaufania się nie uda. Jak chcesz dać się zdominować facetowi, któremu nie ufasz?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

22

Dwa razy rzucilam Ci przepis na sukces. Jak i ludzie wyzej. Mam wrazenie ze Ciebie kreci wrzucanie nam tutaj zdjec i podsycanie tematu. Taki erotoman gawędziarz w wersji żeńskiej z Ciebie jest. Bo inaczej juz dawno bys cos zrobila w tym kierunku. A Ty skupiasz sie na postach, z ktorymi mozna dyskutowac a olewasz te, po ltorych masz plan dzialania.

23 Ostatnio edytowany przez Domnieto (2017-12-27 12:55:36)

Do tego wrzuca zdjęcia które nijak się mają do tego co się naprawdę dzieje na takich sesjach big_smile Ładne obrazki, wygładzone, z pięknymi ludźmi, w bogatych aranżacjach. Trochę lekkiego bondage'u i klapsów. IMO autorka uciekła by z krzykiem po pierwszych 10 minutach prawdziwej sesji BDSM.

24 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-12-27 11:07:44)

bandage to  zabawa dla mumii raczej big_smile

25 Ostatnio edytowany przez Domnieto (2017-12-27 12:55:17)

Bondage to akurat bardzo fajna sprawa. Oczywiście dla tych co nie boją się zostać skrępowani smile Prawidłowe założenie więzów może być dla związanego mega relaksujące. To niekoniecznie musi boleć, wszystko zależy od tego jak chce się być wiązanym. Nawet podwieszanie może być całkiem komfortowe.

26

chyba bondage a nie bandage.

27 Ostatnio edytowany przez Pirx (2017-12-27 11:34:03)

"Ładne obrazki, wygładzone, z pięknymi ludźmi, w bogatych aranżacjach. Trochę lekkiego bandage'u i klapsów. IMO autorka uciekła by z krzykiem po pierwszych 10 minutach prawdziwej sesji BDSM."

Z sesji SM na pewno ;-)
Z sesji BD? Hmm... może nie. Z tym że to nie takie hop siup :-)
Do etapu obroży i smyczy długa droga przed nią.Wg mnie :-)

Bardziej tu widzę potrzebę dowartościowania się jako estetycznej i pożądanej S... :-) aby poczuć się atrakcyjną o pożądaną.
Włącznie z uwiecznieniem takiej sesji na podobnych zdjęciach :-)
Pytanie jak radzi sobie z kontrolą emocji 'po' . Mając w tle toksyczny związek - moze być niestabilnie :-)

28

Aaa o to chodzi smile piszę z telefonu smile jak wejdę na konpa to poprawię.

29

spoko, bandage to wersja egipska  i dla niektórych tez pewnie ekscytująca big_smile

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSPFFqPITINnMDKB57Y53lzUbaLFeSFbLfR3S30KqbMdEU6jfjatA

30 Ostatnio edytowany przez Domnieto (2017-12-27 13:08:23)

Taki nieszkodliwy fetysz tongue Można jeszcze dorzucić knebel i hulaj dusza big_smile

Pirx (Panie Kapitanie! big_smile ) tez to własnie widzę. BDSM wydaję się niektórym kobietom atrakcyjne bo poddaństwo/niewolnictwo zdejmuje z człowieka odpowiedzialność. Wszystkim kieruje Domin/a. Dlatego wśród uległych jest bardzo dużo mężczyzn. W życiu codziennym są zazwyczaj strona odpowiedzialną, kierującą. Co nie zawsze idzie w parze z ich osobowością i potrzebami, więc w seksie lubią zdejmowac z siebie ten ciężar.
Poza tym taki bardzo śliski temat pseudogwałtu (strasznie nie lubię poruszać tego tematu bo łatwo  kogoś urazić lub zostać niezrozumianym). Dużo kobiet fantazjuje o wymuszonym seksie. Nie dlatego, że chcą być zgwałcone, ale własnie dlatego o czym piszesz. Chcą być tak pożądane przez mężczyznę, że ten nie może się powstrzymać. O to w ich fantazjach zahacza BDSM.
A taką sesję zdjęciową tez bym chciała big_smile Śliczniunie.

31

Wbrew pozorom wcale nie jest trudno trafić na osobę, która też chce takich zabaw. Mówię o ostrzejszych ciut zabawach, nie stricte o bdsm smile. Wystarczy trochę poszukać smile. I na pewno ktoś normalny i dyskretny się znajdzie smile

Śpię zawsze w kominiarce. W razie włamania, złodzieje pomyślą, że jestem częścią ekipy wink.

32

wbrew pozorom w takich "zabawach" nie rządzi osoba dominującą wink  to tylko tak wyglada.

tak naprawdę to w drodze negocjacji dochodzi się do konsensusu, co jest dozwolone w takim ukladzie, a co jest hardlimitem.
i obie strony sie tego trzymają.

co wiecej kazda ze stron ma swoje granice - również dominującą - i moze w kzzdejr chwili powiedzieć "stop"

33

Nie znam się pewnie, ale jak dla mnie autorka posta albo jest trollem, albo bardzo sprzeczną w sobie osobą, która musi sobie poukładać w głowie po toksycznym związku.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

34

Ela210 napisał/a:

Nie znam się pewnie, ale jak dla mnie autorka posta albo jest trollem, albo bardzo sprzeczną w sobie osobą, która musi sobie poukładać w głowie po toksycznym związku.

oczywiście, ze jest trollem smile
ale widac, ze niektórym użytkownikom forum to wcale nie przeszkadza, bo czują ogromną potrzebę dawania dobrych rad wink

35

_v_ napisał/a:
Ela210 napisał/a:

oczywiście, ze jest trollem smile
ale widac, ze niektórym użytkownikom forum to wcale nie przeszkadza, bo czują ogromną potrzebę dawania dobrych rad wink

Może nie każdy ma w pod palcami detektor trolli...

36

Aaa tam. Ja poprostu lubię takie tematy big_smile

37

Do tego milo sobie powspominać :-)
A najepszy klimat jest wtedy kiedy laczy Was nie tylko to :-)

Lady Loka napisał/a:

Dwa razy rzucilam Ci przepis na sukces. Jak i ludzie wyzej. Mam wrazenie ze Ciebie kreci wrzucanie nam tutaj zdjec i podsycanie tematu. Taki erotoman gawędziarz w wersji żeńskiej z Ciebie jest. Bo inaczej juz dawno bys cos zrobila w tym kierunku. A Ty skupiasz sie na postach, z ktorymi mozna dyskutowac a olewasz te, po ltorych masz plan dzialania.

Spokojnie nie olewam tych postow, dziekuje za porady,  i  "erotoman gawędziarz w wersji żeńskiej z Ciebie jest"
nie  az tak zle ze mna nie jest...
I powoli dzialam.

Nie, nie jestem trolem.Ale ok, mowcie sobie co chcecie tyle Wasze...

Posty [ 1 do 38 z 43 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Bardzo chcialabym BDSM sprobowac, ale sie boje.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018