Parapetówka u Ajsi ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Strony Poprzednia 1 207 208 209

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7,905 do 7,913 z 7,913 ]

7,905

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
SonyXperia napisał/a:

Z przykrością muszę stwierdzić, że prawdą jest iż pisząc na adres redakcja@netkobiety.pl  nie otrzymałam  żadnej odpowiedzi. Maile wysłałam dwukrotnie. Natomiast do spamu wpadł mail będący odpowiedzią od jednej z Moderatorek.
Może zatem zanim napisze się, ze zastrzeżenie ze strony innej Użytkowniczki były niesłuszne, należy przemyśleć sobie, czy przypadkiem  takie stwierdzenie nie mija się z prawdą, tym bardziej że pada publicznie.
Takie stawianie sprawy jest jedną z wielu przyczyn, która zraża do bycia użytkownikiem tego forum.
Jeśli adres kontaktowy stał się adresem nieaktualnym wypadałoby też o tym poinformować aby nie wprowadzać użytkowników w błąd.

Oczywiście, że były niesłuszne, bo przecież wiadomość ode mnie znalazłaś w spamie, co znaczy, że została wysłana. Tu sytuacja była analogiczna: I_see_beyond zgłosiła się do nas poprzez raport z prośbą o kontakt, bo na swoje mailowe zapytanie do moderacji nie otrzymała, jak twierdziła, odpowiedzi, a ta również była, a jakże, w spamie.

Przyznam więc, że nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi i dlaczego Twoje zarzuty pojawiły się pod moim postem skierowanym do I_see_beyond z mało wybrednym komentarzem, że powinnam sobie przemyśleć czy nie mijam się z prawdą. Otóż nie, nie mijam się, a pisząc do I_see odniosłam się wyłącznie do tego, co dotyczy mojej moderatorskiej (nie, nie obsługuję poczty przychodzącej na adres Administracji) pracy, bo tylko za to mogę odpowiadać, dlatego nawet nie widzę logicznego uzasadnienia Twojej złośliwości.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Zobacz podobne tematy :

7,906

Olinka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Z przykrością muszę stwierdzić, że prawdą jest iż pisząc na adres redakcja@netkobiety.pl  nie otrzymałam  żadnej odpowiedzi. Maile wysłałam dwukrotnie. Natomiast do spamu wpadł mail będący odpowiedzią od jednej z Moderatorek.
Może zatem zanim napisze się, ze zastrzeżenie ze strony innej Użytkowniczki były niesłuszne, należy przemyśleć sobie, czy przypadkiem  takie stwierdzenie nie mija się z prawdą, tym bardziej że pada publicznie.
Takie stawianie sprawy jest jedną z wielu przyczyn, która zraża do bycia użytkownikiem tego forum.
Jeśli adres kontaktowy stał się adresem nieaktualnym wypadałoby też o tym poinformować aby nie wprowadzać użytkowników w błąd.

Oczywiście, że były niesłuszne, bo przecież wiadomość ode mnie znalazłaś w spamie, co znaczy, że została wysłana. Tu sytuacja była analogiczna: I_see_beyond zgłosiła się do nas poprzez raport z prośbą o kontakt, bo na swoje mailowe zapytanie do moderacji nie otrzymała, jak twierdziła, odpowiedzi, a ta również była, a jakże, w spamie.

Przyznam więc, że nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi i dlaczego Twoje zarzuty pojawiły się pod moim postem skierowanym do I_see_beyond z mało wybrednym komentarzem, że powinnam sobie przemyśleć czy nie mijam się z prawdą. Otóż nie, nie mijam się, a pisząc do I_see odniosłam się wyłącznie do tego, co dotyczy mojej moderatorskiej (nie, nie obsługuję poczty przychodzącej na adres Administracji) pracy, bo tylko za to mogę odpowiadać, dlatego nawet nie widzę logicznego uzasadnienia Twojej złośliwości.

Olinko moja droga, pisząc na adres redakcja@netkobiety.pl nie otrzymuje się od nikogo żadnej odpowiedzi. Pisałam dwukrotnie, i nic. Dopiero jak napisałam do Ciebie, to otrzymałam odpowiedź. Po co zatem adres, pod którym z nikim nie można się skontaktować??

7,907

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

7,908

Yyyy tego... Umarł ktoś? tongue

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...

7,909

Każdy siedzi w swojej piwnicy big_smile

We all make choices. But in the end, our choices make us.

7,910 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-21 23:19:00)

Lucyfer666 napisał/a:

Weź, nie strasz ludzi na imprezie tongue

7,911

SonyXperia napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Weź, nie strasz ludzi na imprezie tongue

Jak to w pewnej kultowej przeróbce było "Co z tego, że zginęło tuzin ludzi. Najlepsze melanże to te na imprezie w Hadesie"

We all make choices. But in the end, our choices make us.

7,912

Ale się wygina lol

I'm an agent of chaos...

7,913

Do Wawy jadę za 2 tygodnie, zna ktoś jakiś dobry tani hotel? smile

I'm an agent of chaos...

Posty [ 7,905 do 7,913 z 7,913 ]

Strony Poprzednia 1 207 208 209

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018