Parapetówka u Ajsi ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Strony Poprzednia 1 142 143 144

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7,866 do 7,913 z 7,913 ]

7,866

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Co tu tak spokojnie?

Zobacz podobne tematy :

7,867

Jednak ta 25 latka nie dla mnie, mimo, że w łóżku daje radę wink

Dziewczyny lecą na łobuzów. A ja jestem największym z nich wink big_smile

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

7,868 Ostatnio edytowany przez balin (2019-03-18 20:49:25)

przebój z Senatorium miłości smile

7,869

7,870

7,871

7,872

https://img.wiocha.pl/linkimages/1/3/135a10dcde824695b32a7086affcc22c.jpg

7,873

https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-bgjx-Jrn9-Kp17_wiosna-2017-320x400-nocrop.jpg

Wiadomo gdzie tak jej dobrze. wink

7,874

A tak mnie naszło big_smile tongue

7,875

7,876 Ostatnio edytowany przez balin (2019-03-22 14:44:04)

Dobrze, że już piątek smile
https://img.hopaj.pl/images/a/5/a5104eafba8de74f36200c314c817fbe.jpg

7,877

Na sobotni wieczór polecam thriller. Trzymający w napięciu.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

7,878

7,879

Czołem wszystkim!

https://i.pinimg.com/originals/6f/df/69/6fdf69cacb99da39c01932fdfb7b2dd3.jpg
wink

PS, Tajemnicza , oglądałam polecany przez Ciebie film na innym wątku "Nasz dom". Bardzo bliski mojemu spojrzeniu na istotę człowieka i świata. smile

7,880

7,881

Zenon for ever big_smile wink

7,882

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...

7,883

7,884

Może jakiś grill na powitanie wiosny?

http://wrota44.pl/wp-content/uploads/2017/07/20228917_1529915623725916_1284553526358737021_n-1.jpg

7,885

7,886

I'm an agent of chaos...

7,887

7,888

I'm an agent of chaos...

7,889

7,890

7,891

Byłem dzisiaj na filmie Shazam, bardzo fajny smile Z jajkiem i nie smęty jakieś wink Jak lubi ktoś taki klimaty to polecam.

I'm an agent of chaos...

7,892

no właśnie kiedy? smile

7,893 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-04-12 20:38:08)

Kocham piątek za to, że w sobotę nie muszę wstawać do pracy big_smile wink

7,894

7,895

7,896

I'm an agent of chaos...

7,897

I_see_beyond, w związku z pojawieniem się informacji o braku moderatorskiej reakcji na Twoje zapytanie, chciałabym skorzystać z tej możliwości i w tym miejscu, czyli bezpośrednio na forum, poinformować, że wiadomość wysłałam do Ciebie 13.04, to jest w piątek, o godzinie 19:51. Sprawdź, proszę, pocztę, w tym folder 'spam', bo relatywnie niedawno podobne zastrzeżenia pojawiły się ze strony innej Użytkowniczki, po czym okazało się, że były niesłuszne. Jednocześnie zaznaczam, że odpowiadam na wszystkie wiadomości, które od Was otrzymuję.
Z pozdrowieniami,
Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

7,898

Olinko , dziękuję za wiadomość. Rzeczywiście odpowiedź od Ciebie znalazła się w spamie - stąd zapewne problem.

Jednocześnie dziękuję wszystkim Użytkownikom za możliwość ciekawych dyskusji. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkiego dobrego.

7,899

wink

7,900

I_see_beyond  7176 napisał/a:

Olinko , dziękuję za wiadomość. Rzeczywiście odpowiedź od Ciebie znalazła się w spamie - stąd zapewne problem.

Jednocześnie dziękuję wszystkim Użytkownikom za możliwość ciekawych dyskusji. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkiego dobrego.

Dziękuję i wszystkiego dobrego. smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

7,901 Ostatnio edytowany przez balin (2019-04-15 20:17:32)

Chyba watek się kończy. Ja też bardzo dziękuję, wszystkim tu udzielającym się. Ha czy ktoś mnie przygarnie gdzie indziej?

7,902

I'm an agent of chaos...

7,903 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2019-04-27 17:48:22)

I_see_beyond  7176 napisał/a:

PS, Tajemnicza , oglądałam polecany przez Ciebie film na innym wątku "Nasz dom". Bardzo bliski mojemu spojrzeniu na istotę człowieka i świata. smile

Ciesze się smile .

Rozrusza się jeszcze towarzystwo?

Zbliża się sezon grillowy.
Dziś stojąc w kolejce w mięsnym słyszałam taką rozmowę:

K: przecież muszę coś kupić na grilla
M: ale wczoraj kupiłaś
K: wczoraj kupiłam piwo
M:  a ja dziś wódkę, to co jeszcze chcesz kupić? (z pretensją w głosie)
kilka sekund milczenia (wyobrażam sobie wzrok kobiety)
K: kiełbasę http://emotikona.pl/emotikony/pic/01icon_lol2.gif.

Tak więc wiecie... jakbyście robili grilla, to pamiętajcie, by kupić kiełbasę http://emotikona.pl/emotikony/pic/2piwko.gif, http://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gif.

7,904 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-02 16:25:36)

Olinka napisał/a:

I_see_beyond, w związku z pojawieniem się informacji o braku moderatorskiej reakcji na Twoje zapytanie, chciałabym skorzystać z tej możliwości i w tym miejscu, czyli bezpośrednio na forum, poinformować, że wiadomość wysłałam do Ciebie 13.04, to jest w piątek, o godzinie 19:51. Sprawdź, proszę, pocztę, w tym folder 'spam', bo relatywnie niedawno podobne zastrzeżenia pojawiły się ze strony innej Użytkowniczki, po czym okazało się, że były niesłuszne. Jednocześnie zaznaczam, że odpowiadam na wszystkie wiadomości, które od Was otrzymuję.
Z pozdrowieniami,
Olinka

Z przykrością muszę stwierdzić, że prawdą jest iż pisząc na adres redakcja@netkobiety.pl  nie otrzymałam  żadnej odpowiedzi. Maile wysłałam dwukrotnie. Natomiast do spamu wpadł mail będący odpowiedzią od jednej z Moderatorek.
Może zatem zanim napisze się, ze zastrzeżenie ze strony innej Użytkowniczki były niesłuszne, należy przemyśleć sobie, czy przypadkiem  takie stwierdzenie nie mija się z prawdą, tym bardziej że pada publicznie.
Takie stawianie sprawy jest jedną z wielu przyczyn, która zraża do bycia użytkownikiem tego forum.
Jeśli adres kontaktowy stał się adresem nieaktualnym wypadałoby też o tym poinformować aby nie wprowadzać użytkowników w błąd.

7,905

SonyXperia napisał/a:

Z przykrością muszę stwierdzić, że prawdą jest iż pisząc na adres redakcja@netkobiety.pl  nie otrzymałam  żadnej odpowiedzi. Maile wysłałam dwukrotnie. Natomiast do spamu wpadł mail będący odpowiedzią od jednej z Moderatorek.
Może zatem zanim napisze się, ze zastrzeżenie ze strony innej Użytkowniczki były niesłuszne, należy przemyśleć sobie, czy przypadkiem  takie stwierdzenie nie mija się z prawdą, tym bardziej że pada publicznie.
Takie stawianie sprawy jest jedną z wielu przyczyn, która zraża do bycia użytkownikiem tego forum.
Jeśli adres kontaktowy stał się adresem nieaktualnym wypadałoby też o tym poinformować aby nie wprowadzać użytkowników w błąd.

Oczywiście, że były niesłuszne, bo przecież wiadomość ode mnie znalazłaś w spamie, co znaczy, że została wysłana. Tu sytuacja była analogiczna: I_see_beyond zgłosiła się do nas poprzez raport z prośbą o kontakt, bo na swoje mailowe zapytanie do moderacji nie otrzymała, jak twierdziła, odpowiedzi, a ta również była, a jakże, w spamie.

Przyznam więc, że nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi i dlaczego Twoje zarzuty pojawiły się pod moim postem skierowanym do I_see_beyond z mało wybrednym komentarzem, że powinnam sobie przemyśleć czy nie mijam się z prawdą. Otóż nie, nie mijam się, a pisząc do I_see odniosłam się wyłącznie do tego, co dotyczy mojej moderatorskiej (nie, nie obsługuję poczty przychodzącej na adres Administracji) pracy, bo tylko za to mogę odpowiadać, dlatego nawet nie widzę logicznego uzasadnienia Twojej złośliwości.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

7,906

Olinka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Oczywiście, że były niesłuszne, bo przecież wiadomość ode mnie znalazłaś w spamie, co znaczy, że została wysłana. Tu sytuacja była analogiczna: I_see_beyond zgłosiła się do nas poprzez raport z prośbą o kontakt, bo na swoje mailowe zapytanie do moderacji nie otrzymała, jak twierdziła, odpowiedzi, a ta również była, a jakże, w spamie.

Przyznam więc, że nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi i dlaczego Twoje zarzuty pojawiły się pod moim postem skierowanym do I_see_beyond z mało wybrednym komentarzem, że powinnam sobie przemyśleć czy nie mijam się z prawdą. Otóż nie, nie mijam się, a pisząc do I_see odniosłam się wyłącznie do tego, co dotyczy mojej moderatorskiej (nie, nie obsługuję poczty przychodzącej na adres Administracji) pracy, bo tylko za to mogę odpowiadać, dlatego nawet nie widzę logicznego uzasadnienia Twojej złośliwości.

Olinko moja droga, pisząc na adres redakcja@netkobiety.pl nie otrzymuje się od nikogo żadnej odpowiedzi. Pisałam dwukrotnie, i nic. Dopiero jak napisałam do Ciebie, to otrzymałam odpowiedź. Po co zatem adres, pod którym z nikim nie można się skontaktować??

7,907

I'm an agent of chaos...

7,908

Yyyy tego... Umarł ktoś? tongue

I'm an agent of chaos...

7,909

Każdy siedzi w swojej piwnicy big_smile

We all make choices. But in the end, our choices make us.

7,910 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-21 22:19:00)

Lucyfer666 napisał/a:

Weź, nie strasz ludzi na imprezie tongue

7,911

SonyXperia napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Weź, nie strasz ludzi na imprezie tongue

Jak to w pewnej kultowej przeróbce było "Co z tego, że zginęło tuzin ludzi. Najlepsze melanże to te na imprezie w Hadesie"

We all make choices. But in the end, our choices make us.

7,912

Ale się wygina lol

I'm an agent of chaos...

7,913

Do Wawy jadę za 2 tygodnie, zna ktoś jakiś dobry tani hotel? smile

I'm an agent of chaos...

Posty [ 7,866 do 7,913 z 7,913 ]

Strony Poprzednia 1 142 143 144

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018