po czym rozpoznać że facet zdradza? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » po czym rozpoznać że facet zdradza?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 99 ]

1

Temat: po czym rozpoznać że facet zdradza?

może niektórym wyda się banalny temat ale chciałabym sprawdzić wasze przypuszczenia co do tego

zaufanie to podstawa w zwiazku wiem ale mi osobiście cos daje sygnały żeby myśleć inaczej

a może niektóre podejrzenia sie juz sprawdziły?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Zaczynają o siebie dbac,kupują nowe ciuczy,które wcześniej nie były im potrzebne,dbają o wygląd.W końcu zdobywaja więc muszę się dobrze reprezentowac.Muszą byc atrakcyjni dla tej drugiej,przecież wygląd to podstawa.

3

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Albo mówią ze maja duzo pracy albo zostaja po godzinach a tak na prawde to Bóg wie co robi i gdzie,..... dopiero dziewczyna sie zawsze dowiaduje ostatnia... olewa Cię , nie ma czasu, zachowuje się inaczej....

4

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

facet mojej koleżanki mówił, ze jedzie na noc do pracy a wracał dopiero kolo południa- długa nocka...
głownie to mniej go obchodzisz, olewa cie, możne się całymi dniami nie odzywać, plącze się w zeznaniach jak coś kombinuje i chce wybyć z domu, przestaje odbierać telefon lub go wyłącza, przesiaduje na kompie więcej niż dotychczas i śpi z tel pod poduszka.
Głownie jeśli zaczynasz coś podejrzewać to zazwyczaj coś niestety w tym jest ;/

5

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Tak naprawde nie mam pojecia. Ale w moim zyciu cos sie wydzrzylo, jak grom z jasnego nieba i teraz sama zadaje sobie pytanie,na ile czlowiek moze sie kontrolowac, panowac nad swoimi emocjami, czy moje dotychczasowe zycie bylo prawda, czy prawda bylo to,co sie stalo. Jesli masz ochote mozesz wejsc na moj watek - zdrada, nie zdrada, jak sobie poradzic. Moj maz mnie zdradzil z moja kilkanascie lat od nas mlodsza kuzynka, w glupi niewiarygodny sposob. Mam wiele dowodow a raczej domyslow, ze zostal nafeszerowany jakims swinstwem, ale pewnosci nigdy nie bede miala. Teraz tylko zostaly niewyobrazalne watpliwosci, pytania bez odpowiedzi i zal o to co sie stalo. Tak bardzo chcialabym wejsc na chwile w glowe mojego meza i dowiedziec sie co jest prawda. Jak rodzi sie mysl o zdradzie, co sklania do takich mysli. Mysle o moim mezu inie dociera domnie jak w jednej chwili mogl wsadzic glowe miedzy nogi jakiejs pindy, macac ja po cyckach i tylku a zaraz potem przyjsc do lozka i kochac sie ze mna jakgdybynigdy nic. Nie daje mi to spokoju. Sama chcialabym wiedziec, co moze swiadczyc o tym, ze czegos brakuje, ze cos sie popsulo, na co zwrocic uwage, zeby w pore uratowac zwiazek i zapobiec zdradzie.

6 Ostatnio edytowany przez olimpia (2010-03-02 20:28:33)

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Kiedy facet zdradza to poza większym przywiązywaniem wagi do swojego wyglądu staje się rozdrażniony, każde pytanie gdzie idzie, kiedy wróci to powód do kolejnej sprzeczki lub nawet awantury. Jak ognia boi się kontrolowania, dotykania jego komórki, czytania poczty itp. Czasem, aby wyjść z domu wywołuje kłótnię, bo wtedy może nic nie mówiąc po prostu trzasnąć drzwiami. Są jednak dwie szkoły. Bo ta druga jest taka,  że perfidnie stara się zmylić partnerkę i jest nadzwyczaj miły.Choć mój facet miał mistrza, bo połączył dwa w jednym. Zdradzał mnie i bywał wciąż oschły i rozdrażniony (czytaj: wszystko jak wyżej), a potem się reflektował i przysyłał czułe maile. Ogólnie jednak był zimny, obojętny, udawał, że to między nami jest problem, więc nie sypialiśmy ze sobą. Chyba w ten sposób usiłował zatrzeć własne poczucie winy.
I jeszcze jedno... nasza intuicja niestety często nas zawodzi jak mamy do czynienia z wybitnie przebiegłym typem, który doskonale zdaje sobie sprawę, ze ufamy mu bezgranicznie. Jak mawiała moja koleżanka ,,ufaj, ale kontroluj".

7 Ostatnio edytowany przez nadias (2010-03-02 20:59:13)

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

cos chyba w tym jest ze jak ma sie odrobine watpliowsci to daje do myslenia

wychodzi wczesniej a kiedys siedzial prawie do nocy
tel schowany w kurtce a wczesniej kladl na stolik
ubiera sie inaczej kiedys nie dbal tak o siebie nowe koszule eleganckie spodnie na kancik
kiedys nie moglam go namowic na nic a teraz zmiany.............
w jego zachowaniu tez sa liczne zmiany byl czuly zabiegal o mnie nawet jak sie klocilismy to on pierwszy wyciagal reke na zgode
a teraz zaczyna o byle co sprzeczki wychodzi bez slowa sad

itp

no i co?

mam sie czym martwic prawda?

8

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Hmmm... Wiem, że to zaboli, ale sądzę, że przynajmniej powinnaś mu się baczniej przyglądać. Zachowuje się dokładnie tak jak opisałam, ale ja ufałam i byłam w szoku, bo przeoczyłam te wszystkie sygnały. A może zapytaj wprost czy kogoś ma, zobaczysz czy się zmiesza, odwróci wzrok, a nawet jeśli ostro zareaguje i zacznie się tłumaczyć... no cóż, tłumaczą się podobno winni. Życzę Ci, aby te sygnały nic nie znaczyły, ale powiem Ci, że to wszystko nie wróży dobrze. Wiem to z autopsji:(

9

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Tak, Nadias, zdecydowanie masz się czym martwić... Ja bym jeszcze z rozmową troszkę poczekała i poobserwowała... Rozmowa wg mnie nic nie da w takiej sytuacji. Zaprzeczy, będzie się pilnował, a ty będziesz żyła w niepewności, czy to ciebie jakaś paranoja dopadła, czy on faktycznie kręci... Zdrajcy zawsze wpadają prędzej czy później, pod warunkiem, że kobieta staje się wyczulona na sygnałki...

10 Ostatnio edytowany przez olimpia (2010-03-03 23:10:46)

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Dokładnie tak, zdrajcy zawsze wpadają. Ja byłam głucha i ślepa, a i tak się wydało. Wcześniej czy później ktoś się zdradzi, a jeśli coś jest na rzeczy to może i ta trzecia się odezwie.Może faktycznie lepiej mieć najpierw niezbite dowody, a dopiero potem rozmawiać. Wtedy facet przyparty do muru nie będzie już mógł zaprzeczać i mydlić Ci oczu. Ale powtórzę raz jeszcze... Życzę Ci, aby mimo wszystko to był tylko zbieg okoliczności, fatalny, ale jednak.
Długo już razem jesteście???

11

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

to prawda, ze rozmowa nic nie daje

zapytalam go wprost

oczywiscie atak na mnie, odwracanie kota ogonem, ale najlepsza byla propozycja wynajecia detektywa skoro mu nie wierze - zabawny jest nie?

dziewczyny ja wiem, ze czas pokaze kto mial racje, tylko w tym momencie to ja chce sie chociaz raz pomylic!

12

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Moim zdaniem nigdy nie możesz być pewna tego, że zdradza. Przynajmniej dopóki sam tego nie powie, albo nie dowiesz się namacalnie np. przyłapując go na tym, czy czytając "oczywistego" sms-a, albo maila do tej drugiej.
Ja jestem mężatką od 13 lat. Mój mąż zdradził mnie raz, jeden, a przynajmniej ja tak myślę. Wszystkie te rzeczy o których tutaj piszecie, wszystkie syndromy zdrady mogą okazać się złudne.....w moim przypadku tak było. Mąż mnie strasznie kocha i kochał, okazywał tą miłość na wszystkie sposoby i ja w to wierzyłam i wierzę nadal. A tu w którymś momencie naszego "szczęśliwego" małżeństwa okazuję się, że jest jeszcze ktoś....ups.
Długie rozmowy, płacz, awantury, wyrzucanie z domu itp.-na nic.: "Jesteś dla mnie najważniejsza, kocham Cię, nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie, umrę, zabiję się......bez Ciebie nie dam rady" - jego słowa w tych trudnych chwilach.
Na pytanie "dlaczego? "odpowiadał, że się zakochał, zauroczył....czy można kochać dwie kobiety jednocześnie? Najgorsze co może być!!!!Dla mnie ból nie do opisania. Autentyczny, fizyczny ból. Co robić? Kocham go, nie dałabym rady bez niego.....i co - został. Jest. Minęły trzy lata. Jest, kocha, kocham. Tamta to już przeszłość. Nie rozmawiamy o tym, boli cały czas i chyba zawsze będzie. Siły życzę - niezbędna.

13

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

u mojego ex syndromy były podobne, awantura kiedy dzwoniłam w nocy aby zapytać kiedy wróci już z imprezy, zimny się zrobił i olewał mnie ciepłym moczem. kiedy wrócił po miesiącu z kontraktu nie patrzył mi w oczy nie powiedział ani razu że mnie kocha, a potem od jego brata dowiaduje się że wyprowadził się do niej i przeniósł studia do miasta gdzie ona jest smile hehe miło a ze mną sypiał kiedy był tydzień w domu. smile
teraz biorą ślub w sierpniu

14

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

A mój..heh.. nigdy go nie przyłapałam tak żeby mieć 100% pewności. Znajdowałam zdjęcia, smsy, w których nic tak na prawdę nie było żeby wiedzieć czy to coś więcej niż koleżanka. Zawsze zaprzeczał, choć olewał, chował tel itp. Kiedy nie mogłam już wytrzymać i zerwałam- codziennie pisał, przyjeżdżał, płakał i mówił, że kocha. Pomaga mi kiedy jest ze mną źle, przytula i mówi miłe rzeczy ale ja żyję w pustce.
Albo kochasz i zamykasz oczy, albo zrywasz i zaciskasz zęby- Ja swojej sytuacji nie mogę czasem znieść.

15

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Z własnego doświadczenia wiem jak bardzo boli zostać zdradzoną ..... ile uczuć i mieszanych myśli krąży w głowie, jaki wielki czuje się ból i rozczarowanie .... ech, trudno jest przez to przejść.  "zdrada" popełniona tylko i wyłącznie w celach sprawdzenia siebie jako 100% faceta czyli ..... tylko i wyłącznie dla sex-u !! Jak twierdził już po fakcie, nigdy by nie chciał z nią żyć- marne pocieszenie. Trwało to kilka miesięcy z żoną naszych bliskich znajomych. Ogromne zaskoczenie, podwójne rozczarowanie, podwójny ból .....  żal, smutek. Wbito mi nóż w plecy w najmniej spodziewanym momenci :-( 

Oznaki :
1) podstawowy przesadne dbanie o swój wygląd.
2) telefon - pilnowanie go na każdym kroku tzn. nawet wychodząc do łazienki telefon miał przy sobie, dzwięk sms-ów wyłączony, na noc tel. wyłączony - dodam że nigdy wcześniej tego nie robił.
3) Nadmiar obowiązków ( wyjazdy służbowe, dużo przeróżnych spraw do załatwienia itp.)

Myślę że to takie podstawowe które najbardziej zwróciły moją uwagę .
Pozdrawiam cieplutko :-)

16

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Tak wlasciwie dlaczego nas spotykacos takiego? Janawet nie moge sie zaliczyc do waszego grona. Zawsze bylismy bardzo blisko, kilka razy dziennie dzwonilismy do siebie, mialismy nieograniczony dostep do swoich telefonow. O dbaniu o siebie nawet nie wspomne - moj maz pracuje jako kierowca mechanik,wiec zawsze jest brudny. Po pracy zawsze jakas naprawa dla znajomych badz praca przy domu (rozbudowa) Totalne zmaeczenie i totalny brak czasu na pierdoly. Ja zawsze mau pomagam, taj jaki dzieciaki, albo ide do szkoly (wieczna studentka, ha ha) Wiec uswiadomcie mnie jak to sie dzieje, ze dwoje kochajacych ludzi gdzies sie gubi po drodze. Jak z tympotem zyc. Czytajac wasze posty mam wciaz coraz wiecej swiadomosci, ze mojmaznigdy nawet nigdy nie myslal o tym,zeby mnie zdradzic i jeszcze mniej zrobil w tymkierunku. Dociera domnie wciaz i od nowa, ze to bylaj akas zaaranzowana sprowokowana przez chorakobiete sytuacja,ktorej nie umiem zrozumiec i sie znia pogodzic.Podziwiam wasza zimna krew, stalowe nerwy i gotowosc do prowadzenia sledztwa. Dlaczego oni nam to robia? Czym zwiniamy i gdzie popelniamy blad,ze takie rzeczy sie zdarzaja?  Chyba bym zwariowala,gdybym dzien po dniu obserwowala taka metamorfoze mojego meza. Jestescie naprawde wielkie, ja nie mam tyle sily. Jedynie moge korzystac z waszych doswiadczen na przyszlosc i ciagle miec sie na bacznosci. Bo juz to bezgraniczne zaufanie i niczym niezmacony spokoj nie wroci a napewno nie szybko. JESTESCIE WIELKIE.

Nadias,abys byla zlym prorokiem. Najgorsze, ze on nawet nie chce z Toba rozmawiac. Napewno masz powody do niepokoju. Bo nawet jesli masz jakies watpliwosci, to on powinien je rozwiac i Cie uspokic, wyjasnic, a nie ironizowac. Moze i Ty powinnas zaczac miec jakies sluzbowe wyjazdy, niespodziewane telefony, tak zeby dac mu do cos do zrozumienia. Ja chyba nie umialabym czekac z zalozonymi rekami. Sama juz nie wiem. W kazdym razie trzymam kciuki i abys nie musiala sie martwic

17

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Witam jestem tu pierwszy raz .
mam 38 lat od 6 jestem w wolnym zwiazku.
mamy synka 3,5 roku ( okazalo się że ma  autyzm ) ale nie od tego czasu zaczęło sie psuc ..
ale jakieś 2 latemu.
On pracuje w szkole jest ratownikiem, i się zaczęlo koledzy nic nie słychac , za to kolezanki  owszem, telefon zawsze przy sobie, jak zostawi to wszystkie połaczenia wykasowane, i s-msy tez .
Wcześniej nigdy nie kontrolowalm jego telefonu , az zobaczyłam wyrazne sygnaly nawet schodząc ze smiecmi zabierał telefon.

robilam kilka razy awanture to fakt, teraz perfidnie go zostawia ( na pewno ma drugi ) sadząc po tym iż 3 stare aparaty  zniknęly z szuflady .
zaznaczam , że raczej nie wchodzą w rachube  spotkania ( chyba , że w pracy ) bo zawsze po pracy jest w domu ma 15 minut .
wczoraj mało mnie nie uderzył ( zajrzałam na jego konto  na Naszej klasie ) i powiedział, że mogę go nie zdążyc spakować , bo nie bedzie miał kto go pakować ....
mam juz dośc tego nie mogę patrzeć na ten cholerny  telefon co go zostawia  cynicznie  i wychodzi ..
wyjeżdzając na kursy odnalazałm na starym aparacie korespodencje pisał juz po 5 rano do kogos , potem dopiero do mnie,
Nie chce się wyprowadzić , ( nie ma gdzie a zarabia grosze )
ale ja juz nie moge , boję się że dojdzie do jakiejś tragedi ibo nie wytrzymam.

wrzeszczy na mnie , że jesstem stara i przekwitam, że moja chora zazdrośc , i że on nic nie zrobił
jak ja mam dalej życ ... jak ?

18

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

JAKA ZDRADA GORSZA?
Mam 28 lat ,dwójkę dzieci i męża.w czasie kłótni przyznał się że kontaktuje się z koleżanką z nk,chcą się spotkać jak będzie ku temu okazja.Przeżyłam szok(MÓJ MISIO,NIEMOŻLIWE)na chwilę obecną chyba wszystko jest dobrze,wie że postąpił nie fair,ale ja go sprawdzam,i jak kiedyś ufałam mu bezgranicznie to teraz tego nie ma w naszym małżeństwie.Często mu docinam za ten wybryk.Mam nadzieję że to sie nie powórzy,bo nie zniosę tego że on myśli o kim innym!

19

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Agata,wyłóż mu kawę na ławę,wygląda na to że coś kombinuje.Mój też był agresywny jak kombinował,tylko za póżno to sobie uświadomiłam o co chodzi,tylko jak nie jesteś w formalnym związku ,a Ci na nim zależy to Twoja sprawa,ale ja nie chciałabym żyć z facetem który mnie zdradza.Pozdrawiam i życze szczęścia oraz pozdrawiam synka.

20

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

maja mniej czasu , pojawiaja sie w jego telefone jakies sms ktore sa niby przypadkowe ,pozno wraca, jest rozdrazniony, nie chce sie z toba kochac.... nie pisze nie dzwoni ...dopiero jak mu sie przpomni...brakuje mu pieniedzy<traci na nia>

21

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Zachowanie odbiegające od normy(czyli codzienności) jest już podejrzane.

22

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

To czyli co? Jak sobie kupię lepszy ciuch bo dostałem premię,albo wrócę później wk**ony  bo mi szef każe dłużej zostać ,to się wam zaraz lampka zapala? To współczuje naprawdę..
Dla faceta zdrada zawsze ma dwojakie znaczenie :
1- jednorazowe, czysto fizyczne rozładowanie
2- zdrada o podłożu emocjonalnym (zakochałem się)
O ile w 2 przypadku jest to do wykrycia,to w tym pierwszym choćbyście na głowie stanęły, nigdy się nie dowiecie, o ile wam sam nie powie..

Druga sprawa, zanim zapytasz jak zachowuje się facet który zdradza, to pomyśl jak byś ty się zachowywała gdybyś zdradzała...
Bo zdrada drogie panie nie jest zależna od płci wink I jak bym miał swoją kobietę podejrzewać  o zdradę za każdym razem kiedy jej "zachowanie odbiega od normy" ,to bym chyba sfiksował tongue
Pozdrawiam

23

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Pawełku, o zdradzie w znaczeniu pierwszym wolałabym nie wiedzieć. Zdradę w znaczeniu drugim WIDAĆ, choćby facet na głowie stanął i uszami tupał to tego nie ukryje...

24

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Nie, Pawle, to nie jest tak jak piszesz, nie każdy sygnał zapala nam czerwoną lampkę. To jest szereg zachowań, i nie jednorazowych, ale takich, które nie są normalne dla partnera i trwają przez jakiś dłuższy czas. Kurcze, jak człowiek kogoś zna na wylot to wyłapie, że coś tu nie gra. A Ty jakbyś się z choinki urwał i udajesz, że nie wiesz o co chodzi.

25 Ostatnio edytowany przez yasmin (2010-05-20 20:00:56)

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Czytałam wasze wypowiedzi , a nawet Pawła to prawda co mówicie to się odczuje Paweł choć byś nie wiem co robił to i tak ta druga osoba będzie coś przeczuwać... Jestem w związku luźnym od 2 lat od paru miesięcy jest źle dochodzi do kłótni mogła bym pisać to co wy ale to już wiecie .. ostatnie tak było źle że się rozstaliśmy, tydzień czekałam na jego telefon nie dzwonił, ale po tygodniu odezwał się na tlenie tłumacząc się że nie miał telefonu .....haha to tylko jego bajka mógł zadzwonić z pracy i tu kochane kobietki, ja jego telefon mam nie chowa bo po co może zadzwonić do niej z pracy...i też nie wiem czy tak nie robi, ale wracając do tego że się rozstałam z nim ...Pisał do mnie że telefonu nie miał... Co się okazało to przez jego siostrę po psuło się ... nie spodobałam się jej ale niby stwierdził że ona nie będzie mu kobiety wybierać , a tak na prawdę już przez ten tydzień co nie dzwonił siostra koleżankę już mu znalazła...twierdzi że nic nie było bo ona nie będzie mu wybierać ..Twierdzi że jak by z nią był to nie zaczął by pisać do mnie...hmhm nie wiem czy mu wierzyć ...no i jego siostra czy mogę się bać że za każdym razem jego siostra będzie się wtrącać i koleżanki nasyłać mu poradźcie co robić...bo już sama nie wiem... on twierdzi że nie potrzebnie jestem zazdrosna o niego a on się robi obcy nie zauważa mnie mówię do niego to się złości albo jak bym mówiła do ściany ...poracie co robić ...

26 Ostatnio edytowany przez Alexytymia (2010-05-20 21:09:18)

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Nie mógł zadzwonić przez tydzień czasu bo komórki nie miał...co za brednie, aż ręce opadają. I popsuło się przez siostrę, no to widzę, że siostra ma mocna pozycję...włazi z butami w jego związek, dobiera mu "koleżanki" a on bieda sierota nie umiał postawić na swoim i ustawić siostry....no najlepiej zrobić z siebie ofiarę...żal.

27

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

jak trafi sie wyjątkowo przebiegly typ to potrafi sprytnie się kamuflować przez długi czas. i tak naprawdę nic się nie wyda jesli on do tego nie będzie dążył. chyba że tak zaangażuje się emocjonanie w związek z kochanką, że celowo bedzie dążył do rozpadu związku.
facet zdecydowany zdradzać jest wyjątkowo perfidny i pomysłowy.
tu gra role dobrego męża, a za plecami uzywa sobie..
typowe sygnaly oceniając z perspektywy rozpadu mojego małżeństwa to:
1. obsesyjne kontrolowanie telefonu, stale nosi go przy sobie, poza zasięgiem wzroku żony
2. przesiadywanie przy komputerze na GG czy innym komunikatorze najczęściej gdy nie mas nas w domu (jesteśmy w pracy np.), wyłączanie i przełączanie stron gdy go zaskoczymy
3. większa dbałość o swój wygląd
4. zachowanie- o tu zmienia się: staje się zamyślony, roztargniony, spięty jakiś nieobecny, bardziej skory do kłótni
5. większa liczba nadgodzin w robocie, zostawanie po pracy
6. w sferze seksu: tu moze być różnie, albo odsuwa się albo wprost przeciwnie wykazuje chęć do eksperymentów, jedno na pewno zmienia swoje dotychczasowe zachowanie
7. zaczyna krytykować każde nasze potknięcie
Moj byly wykazał takie zachowania na miesiąc przed rozstaniem, jak kochanka dała mu d..., i jak byl już zdecydowany ze mną się rozstać, wcześniej był normalny. Dla mnie to byl grom z jasnego nieba, ale nie miałam wątpliwości rozstałam się z nim z miejsca, stalo się to 2 miesiące temu. dziś już jest po rozprawie..

28

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Zmieniają się często na lepsze, nawet może zacząć lepiej dbać o Ciebie. Ironia? Niestety, ale to prawda. Jest to zbyt głębokie, długie aby pisać tutaj o tym...

29

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Alexytymia też tak myślę że to co on mówi to bzdura ...Wiecie dziewczyny powiem wam tak że dam mu ostatnią szanse jeśli będzie się jeszcze tak zachowywał to koniec będzie ...... tylko męczy mnie jedno jak można słuchać siostry , choć on mówi że nie słuchał bo jednak przyjechał do mnie, ale u niej też był no i znalazły się koleżanki , choć mówi że do niczego nie doszło .. I że mam dać spokój i zaczynamy od nowa ... DZIEWCZYNY CO O TYM SĄDZIĆ ...Pytanie czy on mówi prawdę ? sama nie wiem no i ta jego siostra co zrobić z nią? nie wiem .. A no i mi powiedział że jak by ją słuchał to ... i nie do kończył ... Dziewczyny co robić z tą małpom by się nie wtrącała ????????

30 Ostatnio edytowany przez Alexytymia (2010-05-21 23:26:36)

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

A siostra to chyba jego problem, a nie Twój, to on  powinien jej wyjaśnić żeby się odpi.... od jego związku. Ściemnia ci i to ostro....Od nowa zaczynacie ok, ale niech on zacznie się jak facet a nie jak dzieciak zachowywać...siostrzyczka mu kazała i koleżanka się znalazła...litości.

31

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Mam koleżankę,wspaniała kobieta i matka.I jej mąż inteligentny ,przystojny ,kochający swoje dzieci -po prostu idealna rodzinka.Tylko czasem zastanawiałam się dlaczego on tak warczy na swoją żone,dlaczego jest tak krytyczny...Miał swoją tajemnice-zdradzał ją.

32

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?
elena222 napisał/a:

facet mojej koleżanki mówił, ze jedzie na noc do pracy a wracał dopiero kolo południa- długa nocka...
głownie to mniej go obchodzisz, olewa cie, możne się całymi dniami nie odzywać, plącze się w zeznaniach jak coś kombinuje i chce wybyć z domu, przestaje odbierać telefon lub go wyłącza, przesiaduje na kompie więcej niż dotychczas i śpi z tel pod poduszka.
Głownie jeśli zaczynasz coś podejrzewać to zazwyczaj coś niestety w tym jest ;/

To jest chyba częsty przypadek. Znam takie dwa..

33

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?
Paweł-1979 napisał/a:

To czyli co? Jak sobie kupię lepszy ciuch bo dostałem premię,albo wrócę później wk**ony  bo mi szef każe dłużej zostać ,to się wam zaraz lampka zapala? To współczuje naprawdę..
Dla faceta zdrada zawsze ma dwojakie znaczenie :
1- jednorazowe, czysto fizyczne rozładowanie
2- zdrada o podłożu emocjonalnym (zakochałem się)
O ile w 2 przypadku jest to do wykrycia,to w tym pierwszym choćbyście na głowie stanęły, nigdy się nie dowiecie, o ile wam sam nie powie..

Druga sprawa, zanim zapytasz jak zachowuje się facet który zdradza, to pomyśl jak byś ty się zachowywała gdybyś zdradzała...
Bo zdrada drogie panie nie jest zależna od płci wink I jak bym miał swoją kobietę podejrzewać  o zdradę za każdym razem kiedy jej "zachowanie odbiega od normy" ,to bym chyba sfiksował tongue
Pozdrawiam

Pawel nie masz racji,jesli jestes w dugoletnim zwiazku znasz meza/zone na wylot.Czlowieku znasz jego reakcje zachowania w lozku i poza nim ,nie sposob udawac 24/24 nie ma sily zeby niczego nie poznac ,srednio bystra kobieta zorientuje sie ze cos jest na rzeczy,powiem tak psychoogowie mowia ,ze jak kobieta zaczyna cos podejrzewac 99procent jest niestety nie pozbawiona racji ,coz to nie intuicja jakby mogo sie niektorym wydawac,poprostu ,,cos ,,zaczyna byc inaczej ,
czesto inny dotyk ,nie wiem jak obrazowo napisac ,ALE TO SIE POPROSTU WIE,IDZIESZ Z NIM DO LOZKA ,I JUZ WIESZ ,WIESZ ,BO ON JEST JAKBY CZESCIA CIEBIE ! jak ta czesc ,ten trybik nie dziala ta jak wczesniej wiesz juz ze jest ktos inny ,lub byl ,nawet tylko przez chwilke

34

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?
daria1968 napisał/a:

Mam koleżankę,wspaniała kobieta i matka.I jej mąż inteligentny ,przystojny ,kochający swoje dzieci -po prostu idealna rodzinka.Tylko czasem zastanawiałam się dlaczego on tak warczy na swoją żone,dlaczego jest tak krytyczny...Miał swoją tajemnice-zdradzał ją.

Daria zwrocila uwage na wazna rzecz,powiedzialabym nawet trudna do przeoczenia,kobieta zaczyna draznic meza,to ewidentny dowod na zdrade ,wiem co mowie doswiadczylam ,wytumaczyl mi psycholog,u mnie bylo tak ze draznilo go w pewnym momencie ze oddycham tym samym powietrzem co on,nawet kiedys mu to powiedzialam ,tylko to nie jest tak ze drazni go nasza osoba ,jego drazni jakby to ze jestesmy jego stalym wyrzutem sumienia ,poprostuJESTESMY ,drazni ich nasze jestestwo ,straszne ale prawdziwe

35

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?
agataa napisał/a:

Witam jestem tu pierwszy raz .
mam 38 lat od 6 jestem w wolnym zwiazku.
mamy synka 3,5 roku ( okazalo się że ma  autyzm ) ale nie od tego czasu zaczęło sie psuc ..
ale jakieś 2 latemu.
On pracuje w szkole jest ratownikiem, i się zaczęlo koledzy nic nie słychac , za to kolezanki  owszem, telefon zawsze przy sobie, jak zostawi to wszystkie połaczenia wykasowane, i s-msy tez .
Wcześniej nigdy nie kontrolowalm jego telefonu , az zobaczyłam wyrazne sygnaly nawet schodząc ze smiecmi zabierał telefon.

robilam kilka razy awanture to fakt, teraz perfidnie go zostawia ( na pewno ma drugi ) sadząc po tym iż 3 stare aparaty  zniknęly z szuflady .
zaznaczam , że raczej nie wchodzą w rachube  spotkania ( chyba , że w pracy ) bo zawsze po pracy jest w domu ma 15 minut .
wczoraj mało mnie nie uderzył ( zajrzałam na jego konto  na Naszej klasie ) i powiedział, że mogę go nie zdążyc spakować , bo nie bedzie miał kto go pakować ....
mam juz dośc tego nie mogę patrzeć na ten cholerny  telefon co go zostawia  cynicznie  i wychodzi ..
wyjeżdzając na kursy odnalazałm na starym aparacie korespodencje pisał juz po 5 rano do kogos , potem dopiero do mnie,
Nie chce się wyprowadzić , ( nie ma gdzie a zarabia grosze )
ale ja juz nie moge , boję się że dojdzie do jakiejś tragedi ibo nie wytrzymam.

wrzeszczy na mnie , że jesstem stara i przekwitam, że moja chora zazdrośc , i że on nic nie zrobił
jak ja mam dalej życ ... jak ?

36

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

AGATA ZOSTAW SZMATŁAWCA  ,JA TEŻ MAM PODOBNĄ SYTUACJĘ I MAM DOŚC TEJ BEZNADZIEJNOSCI I TEGO MOJEGO RANDKOWEGO CIULA

37

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Mój ex, który rozpoczął drugie, równoległe życie do naszego, takie miał wyrzuty sumienia, że mnie oszukuje i zdradza, że był właśnie w tym czasie najcudowniejszy i najwspanialszy. Potem odarty z prawdy stał się już zwyczajny, szukał wieczorem powodu do konfliktu, żeby położyć się w innej sypialni spać, żeby wypić więcej piwa wieczorem, żeby odizolować się ode mnie muzyką. Ale jeszcze wszystko wydawało się, że się da naprawić. Nawet Święta Wielkanocne były u nas jak zwykle dla całej rodziny. A potem już tylko słowa brzęczące w uszach do dziś, że nie chce mnie więcej widzieć. I nic więcej, dzisiaj jest już z tą drugą kobietą, szybko zastąpił mnie w układance swojego życia innym pionkiem. Bez słowa wyjaśnienia, bez żadnej rozmowy. Po wielu latach spędzonych razem. Perfidnie i zdradziecko zostałam oszukana. Dlatego uważam, że trzeba rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać. Drążyć temat do skutku, nie będzie przynajmniej przykrej niespodzianki. Tylko uczucia i emocje trzeba znowu poskładać w logiczną całość, żeby wyjść z takiego starcia obronną ręką. Życzę Wam tego i sobie samej też !

38

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Moim zdaniem taki facet jest zamyslony, chodzi z głowa w chmurach, telefon ma prawie zawsze przy sobie a prawie nigdy na wieszchu, później wraca z pracy "nadgodziny" wkurza go każde Twoje małe niedociągnięcie, rzadziej ma ochote na seks..

39

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

jezeli jest sie z kims długo to to sie czuje,ja nie potrzebuje żadnych dowodów aby domyślić się ze mój facet mnie zdradza.a co do tego ze bardziej dbają o siebie to prawda bo ja także to zauważyłam,z tym telefonem też się sprawdza,kiedyś mógł leżeć gdziekolwiek a ostatnio bardzo go pilnuje,pewnie zebym przypadkiem nie odebrała jakiejś wiadomości

40

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Studiowaliśmy w innych miastach. po 6,5 roku zaczeło sie tak: miał 3 telefony, niby każdy do innej sieci, jednego wogóle nie woził ("zapomniał" lub "nikt tam nie dzwowni") , najpierw przyjeżdzał co tydzień, potem już co 2 lub 3. Mówił że wysyła CV a jak podbiegłam się przytulić to się okazało, że gada na gg z "koleżanką". Jak trafił do szpitala wydzwaniał do niego jakiś "Nowak" mówił, ze kolega potem się okazało, że to kolezanka. Zaczął mi wytykać głupoty, ze np "nie jem mięsa", albo chodze późno spać. W zeznaniach się oczywiście plątał i nawet sam nie wiedział, że już mu się wątki mieszają. Poza tym: nie odbierał ode mnie telefonów, nie oddzwaniał, nie pisał smsów lub dopiero po paru godzinach. Wiecznie pił. A awantury i kłótnie były na porządku dziennym. Obrażał mnie, irytowało go każde moje zdanie (nawet mi o tym mówił).

I ja głupia wytrzymywałam to przez 6 miesięcy i wierzyłam w te jego bajki (NIE NIE WIERZYŁAM, chciałam wierzyć bo bałam się, że ja mam rację) i zmarnowałam sobie pół roku zycia na płacz i rozpacz a on w tym czasie miał "Koleżankę". Sama sobie to zrobiłam przez własną głupotę. I teraz próbuje odzyskać szacunek do samej siebie bo jego JUZ NIENAWIDZE I NIE CHCE WIDZIEĆ NA OCZY. W tym momencie dla mnie - ten człowiek umarł.

41

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

a ja dopiero po fakcie stwierdziłam, że jedynym sygnałem że coś jest nie tak było dla mnie to że było ZA idealnie, był ZA idealny...oczywiście w trakcie związku żadna by się nie domyśliła, tylko czuła się przeszczęśliwa, dowartościowana itd... ja dopiero po fakcie (który wyszedł jak grom z jasnego nieba) stwierdziłam, że mój były przez ponad rok był tak idealny żeby przykryć wszystko to co robił, żebym nigdy się niczego nie domysliła. No i udało mu się...więc......bądźcie czujne...wiem, że to irracjonalne, kiedy Wasz związek aż kipi miłością a Wy szalejecie ze szczęścia, ale jednak...warto się temu przyjrzeć...chociaż ja wtedy chocbym sie całe dnie przyglądała nic bym nie znalazła....wrrr....

42

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Grzechotka,
jestes taka mloda,a taka dojrzala!
Wierze,ze na co kolwiek sie w zyciu natkniesz,dasz sobie z tym rade.
Zaluje,ze nie posiadlam Twojej madrosci i daru obserwacji 16cie lat temu.
Zycze Ci z calego serca czlowieka,ktory zasluzy i doceni Kobiete,jaka jestes.

43

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

po tym, ze go o to podejrzewasz...

44

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Niesamowite, oni wszyscy uczeszczali chyba to tej samej szkoly zdradzania. A gdzie szkola dla kobiet, ktore chca poznac tajniki meskich klamstw...? Dzieki Bogu za to forum.
Wiecie, mnie on tak zmydlil oczy klamstwami, odwracal kota ogonem, ze to ja myslalam, ze ze mna jest nie tak, ze mam jakas paranoje, ale dzis wiem, ze kobieca intuicja dobrze mi podpowiadala, tylko, ze ja ja zignorowalam, bo uznalam, ze nie moge sie tak zachowywac (wypytywac go o wszystko, sprawdzac, podejrzewac itd), ze musze ufac...

Moj nagle rozpoczal diete, kupil nowe ubrania, nie uzywal domowego kompa, tylko i wylacznie swoj laptop z pracy, ktory byl zablokowany haslem, telefon mial non-stop przy sobie, spotkania w pracy, szukal w domu klotni, by miec wymowke i uciec z domu, kiedy pytalam, co jest nie tak, to mowil, ze to nic zwiazanego ze mna i ze to stres itd zeby dac mu czas, ale podspiewywal sobie rano i ogolnie nie wygladal na zestresowanego... dzwonil od razu po pracy by opowiedziec o dniu swoim itd i co zaraz bedzie robil, by uspokoic moja czujnosc i abym nie czula potrzeby dzwonienia do niego, a kiedy o cos pytalam to robil sie szorstki i wmawial mi, ze mam paranoje... skrajne zachowania, czasem podchodzil icalowal w szyje nagle jakby tknelo go sumienie ale po chwili wychodzil i mial wylaczony telefon, a potem mowil, ze byl u kumpla gdzie nie ma zasiegu...

dluuuuga lista....

45

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Witam...Ja tez chwilowo nie pracuje poniewaz jestem w 6 miesiącu ciąży i jestem zależna od męza...nie na długo ale na jakis czas napewno.dwa razy zdarzyło mi sie tak ze jak przyodzil lipiec,sierpien(lato) to maż nie wrocil mi dwa razy na noc jeden raz tlumaczac ze w samochodzie spal bo sie upil z kolega...oczywiscie telefonów takze nie odbieral tlumaczac ze torbe mial w bagaznoiku i niechcialo mu sie.Przypuszczam ze mnie zdradzil a juz napewno sie do tego nie przyzna bo na tyle odwazny to on nie jest lubi klamac prosto w oczy...No tak nie ma to jak lato!! Powiedzcie dziewczyny co mam robic z ta cala sytuacja staram sie o tym zapomniec ale boje sie ze znow to zrobi chociaz sie zażekla ze nie ale ja mu juz nie wieze...

46

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Boże straszne to co piszecie !!!!!!!!!!!!!!
Mój Jaśnie Pan trzymał telefon w majtkach!!!!!!!!! A jak mu raz zabrałam to mnie przewrócił na podłogę i odebrał mi go!

Ja wiedziałam od razu że mnie zdradza i dużoo wcześniejbo był
-oschły, nie bzykaliśmy sie bo podobno nie mógł, kłócił sie o byle co, nie interesował moimi problemami, nie dzwonił tylko jak coiś chciał!
-był rozmarzony i melancholijny jak w stanie zakochania, ukrywał telefon albo kasował wszystko.
Do samego końca kłamał że nie ma nikogo, kłamał nawet jak mu pokazałam tel z jego smsem do niej? ...............''KOCHAM CIE JESTEŚ MOIM SKARBEM">>>>>>>>>>>>>>


A pózniej dowiedziałam się że to moja wina bo się nie układa a tak pozatym to ONa mu mówi że go Kocha a ja nie!!!!!!!!!!!


NIech spada na drzewo liście pompować, i czemu jak to była taka miłość to Ona nie odeszła od męża ?

Wiecie czemu bo mąż jaj kupił nowy dom i samochód a ona jest na tyle wyrafinowana że bedzie mieć następnego frajera!!!!!!!!!!!!!!!!
Pzdrawiam

47

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Witajcie  powiedzcie  co wy mylicie o takiej sytuacji  rok temu dowiedziałam się że mam raka szyjki macicy automatycznie mąż mnie odepchnoł   od siebie dowiedziałam się że zarażona zostałam virusem  który tylko przenosi się drogą płuciową  a ja współżyłam tylko z mężem więc to on -on zaprzecza  przyłapałam go na pisaniu erotycznych sms   .Powiedział że to tylko koleżanka która mieszka we  włoszech i oni tylko sobie piszą  a nigdy nie zdradził mnie fizycznie  sex uprawiamy 2 razy miesiącu albo wcale jest dla mnie bardzo niemiły wulgarny wręcz chamowaty   non stop się kłócimy doszło do tego że on po prostu czeka aż ja zasne to dopiero przychodzi spać .Mówi że mnie nie kocha że jest zemną tylko dla córki która ma 10 lat ona zanim przepada a ja nie wiem czy dalej wytrzymam . Jeszcze na dodatek mieszkam u niego chcę odejść ale nie mam dokąd a to co zarabiam nie wystarczy na wynajęcie kawalerki .I on ten fakt wykorzystuje  .Mówiłam że chce odejść a on dał mi propozycję żebyśmy mieszkali pod jednym dachem a każde będzie miało swoje życie tylko sprawy córki będziemy rozwiązywać razem wpadłam w szał  a on powiedział że córki mi nie odda prędzej mnie zabije  co mam robić ja już zaczynam świrować  pomocy co mam robić

48

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?
zora napisał/a:

Witajcie  powiedzcie  co wy mylicie o takiej sytuacji  rok temu dowiedziałam się że mam raka szyjki macicy automatycznie mąż mnie odepchnoł   od siebie dowiedziałam się że zarażona zostałam virusem  który tylko przenosi się drogą płuciową  a ja współżyłam tylko z mężem więc to on -on zaprzecza  przyłapałam go na pisaniu erotycznych sms   .Powiedział że to tylko koleżanka która mieszka we  włoszech i oni tylko sobie piszą  a nigdy nie zdradził mnie fizycznie  sex uprawiamy 2 razy miesiącu albo wcale jest dla mnie bardzo niemiły wulgarny wręcz chamowaty   non stop się kłócimy doszło do tego że on po prostu czeka aż ja zasne to dopiero przychodzi spać .Mówi że mnie nie kocha że jest zemną tylko dla córki która ma 10 lat ona zanim przepada a ja nie wiem czy dalej wytrzymam . Jeszcze na dodatek mieszkam u niego chcę odejść ale nie mam dokąd a to co zarabiam nie wystarczy na wynajęcie kawalerki .I on ten fakt wykorzystuje  .Mówiłam że chce odejść a on dał mi propozycję żebyśmy mieszkali pod jednym dachem a każde będzie miało swoje życie tylko sprawy córki będziemy rozwiązywać razem wpadłam w szał  a on powiedział że córki mi nie odda prędzej mnie zabije  co mam robić ja już zaczynam świrować  pomocy co mam robić

Jeśli rzeczywiście nie współżyłaś z nikim innym niż Twój mąż - HPV zaraziłaś się od niego. Ale przecież nie wiadomo, kiedy on się zaraził, być może zanim poznał Ciebie?
Osobna sprawą jest Wasza sytuacja małżeńska. Jeśli się rozwiedziesz, a mąż lepiej zarabia - dostaniesz alimenty.
Musisz na spokojnie przemyśleć, czego właściwie chcesz. Bez tego trudno pójść naprzód.

49

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

mój partner mial 3zony....kazda zostawil.....jestesmy 4 lata....nie uprwawiamy seksu bo wciaz jest zmeczony.wycisza telefon...kiedy pytam o cos wscieka sie nakrzyczy na mnie i idzie spac do pokoju obok.nosi zawsze perfumy przy sobie.........myslicie ze mnie zdradza?a moze po prostu wkurza sie ze jest ok a ja sie czepiam?

50

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Przede wszystkim zaczyna bardziej dbać o siebie, zaczyna zapominać o czymś co np. miał dla Ciebie zrobić, schodzisz na dalszy plan, mniej dzwoni itp. Zaczyna zwracać Tobie uwagę lub czemuś co jest z Tobą związane, tzn zaczyna jakby upokarzać, robi jakieś docinki.To naprawdę idzie wyczuć, po prostu zaczynasz widzieć jakby inną osobę.

51 Ostatnio edytowany przez Malwina69 (2012-05-07 13:44:07)

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?
Paweł-1979 napisał/a:

To czyli co? Jak sobie kupię lepszy ciuch bo dostałem premię,albo wrócę później wk**ony  bo mi szef każe dłużej zostać ,to się wam zaraz lampka zapala? To współczuje naprawdę..
Dla faceta zdrada zawsze ma dwojakie znaczenie :
1- jednorazowe, czysto fizyczne rozładowanie
2- zdrada o podłożu emocjonalnym (zakochałem się)
O ile w 2 przypadku jest to do wykrycia,to w tym pierwszym choćbyście na głowie stanęły, nigdy się nie dowiecie, o ile wam sam nie powie..

Druga sprawa, zanim zapytasz jak zachowuje się facet który zdradza, to pomyśl jak byś ty się zachowywała gdybyś zdradzała...
Bo zdrada drogie panie nie jest zależna od płci wink I jak bym miał swoją kobietę podejrzewać  o zdradę za każdym razem kiedy jej "zachowanie odbiega od normy" ,to bym chyba sfiksował tongue
Pozdrawiam

Doopa jasio.. tak sie mowi?? gadasz bzdury..i przejaskrawiasz i odkręcasz kota ogonem.. wiadomo facet..

Sa symtomy świadczące o tym ,że facet cos kręci i jest nie w porzadku.. i koniec.. jednorazowe wyładowanie??????? obrzydliwe wiesz..?

52

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

A u mnie było tak: mąż zawsze okazywał mi czułość i mówił,ze mnie kocha i miałam zawsze w nim wsparcie. Opiszę zdarzenia, które się wydarzyły na przełomie kilku lat: kiedyś znalazłam w aucie prezerwatywy (my nie używamy), stwierdził,ze ktoś mu zrobił żart ;znalazłam w jego tel numer"kobiety" z agencji, stwierdził,że dzwonił do kolegi, który ma agencję, miał w planach wyjazd do jednej miejscowości, w tym czasie w laptopie zobaczyłam ogłoszenia matrymonialne akurat z tej miejscowości, to zdarzyło się 2 razy, oczywiście patrzył z ciekawości; dotarłam do bilingu jego z trzech miesięcy, smsował ostro z oczywiście jakąś kobietą, wytłumaczył,że to nie tak jak myślę ale nie potrafił sprecyzować jak; znalazłam u niego tabletki na potencję, stwierdził, że ma to od kogos i sprzedaje kolegom i jeszcze kilka takich zdarzeń,które dla mnie były podejrzane. Poza tym do tej pory mówi,ze mnie kocha i,ze nigdy mnie nie zdradził i,że ja sobie po prostu wymysliłam,ze nie chcę z nim być i szukam czegoś co może zniszczyć nasze małżeństwo.

53

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?
Gabi_ napisał/a:

A u mnie było tak: mąż zawsze okazywał mi czułość i mówił,ze mnie kocha i miałam zawsze w nim wsparcie. Opiszę zdarzenia, które się wydarzyły na przełomie kilku lat: kiedyś znalazłam w aucie prezerwatywy (my nie używamy), stwierdził,ze ktoś mu zrobił żart ;znalazłam w jego tel numer"kobiety" z agencji, stwierdził,że dzwonił do kolegi, który ma agencję, miał w planach wyjazd do jednej miejscowości, w tym czasie w laptopie zobaczyłam ogłoszenia matrymonialne akurat z tej miejscowości, to zdarzyło się 2 razy, oczywiście patrzył z ciekawości; dotarłam do bilingu jego z trzech miesięcy, smsował ostro z oczywiście jakąś kobietą, wytłumaczył,że to nie tak jak myślę ale nie potrafił sprecyzować jak; znalazłam u niego tabletki na potencję, stwierdził, że ma to od kogos i sprzedaje kolegom i jeszcze kilka takich zdarzeń,które dla mnie były podejrzane. Poza tym do tej pory mówi,ze mnie kocha i,ze nigdy mnie nie zdradził i,że ja sobie po prostu wymysliłam,ze nie chcę z nim być i szukam czegoś co może zniszczyć nasze małżeństwo.

Gabi myślę, że twój mąż perfidnie Cię oszukuje...

54

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Przypuszczenie a konkretny dowód to dwie rzeczy. Kobieta lubi czułe słowa kwiatek bez okazji  a niby to w dużej części jest oznaką zdrady bo to wyrzuty sumienia niby po zdradzie. I co wy na to?

55

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?
PiotrrtoiP napisał/a:

Przypuszczenie a konkretny dowód to dwie rzeczy. Kobieta lubi czułe słowa kwiatek bez okazji  a niby to w dużej części jest oznaką zdrady bo to wyrzuty sumienia niby po zdradzie. I co wy na to?

Nie umiecie kłamać tak jak wam sie wydaje.. zaczyna się inne zachowanie, inne niz zawsze. My kobiety jesteśmy dobrymi obserwatorkami i natychmiast zauważamy zmiany... jestemy dodatkowo.. logiczne  big_smile

56

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Dlatego mówie- czułe słowa niż zawsze i kwiatek bez powodu a kobieta mówi- dostała kwiatek bez przyczyny bez rocznicy o której i tak nie pamieta a kobieta się cieszy. To pamiętajcie o tym.  No ja nie mam z tym problemu.

57 Ostatnio edytowany przez alina111 (2012-05-08 09:46:40)

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Po czym poznac, ze facet zdradza? Slyszalam kiedys ciekawe slowa : Nawet jesli wrocisz wczesniej z pracy i wejdziesz do sypialni gdzie bedzie lezal Twoj facet z kochanka nago to i tak sie wyprze, nawet gdy bedzie trzymal reke na jej posladku, to i tak powie, ze to nie jego reka!!!
     Coz my na to mozemy poradzic moje drogie panie? Tez szukac sobie kogos na boku i moze zajmie nam to wiecej czasu ale facec peknie z szalu jak sie o tym dowie. A gdy bedziemy plakac i sie dreczyc kiedy on rozplywa sie w rozkoszach z brzydsza i glupsza od nas szczera w kroku przyjaciolka od serca. Albo zerwac kontakt. W moim przypadku choc nie mam 100% dowodow facet ewidentnie wywoluje klotnie i jest chlodny, wulgarny i rozdrazniony to znaczy, ze o kims mysli ale napewno nie o nas i dostaje szalu, ze nie moze byc z ta osoba tylko musi ''urzerac sie z nami''.

58

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

jestem dosłownie przerażona.. znam tysiące opowieści i sama tez doświadczyłam co sie dzieje i jakie są sygnały,że facet zdradza.. i to jest jak szablon!!!!!!!! jesli zostane sama.. czego sobie nie życze to juz nigdy nie zaufam facetowi..

59

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

nie zawsze tak jest...
Wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką, której inna przyjaciółka po pól roku dowiedziała, że mąż ją zdradza. Miał, ma taką pracę, że spotyka się z klientami o różnych porach, więc dwa-trzy spotkania w tygodniu więcej nie były jakoś zauważalne.
Dziewczyna była na siebi wsciekła, że nic nie zauwazyła, ale analizowała jego zachowanie przez ten czas pod katem, co przegapiła, gdzie były oznaki i nic. Zachowywał się dokładnie tak samo, tylko miał odrobinę więcej spotkań, co raczej cieszyło, że biznes idzie dobrze... W łóżku też wszystko było jak wcześniej. Tak samo często, tak samo czule. Planowali wspólnie dalsza przyszłość wakacje, zmiana auta na bardziej rodzinne...

60

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Oznaki zdrady są takie: (chociaż ja byłam zaślepiona miłością i tłumaczyłam sobie wszystko jego pracą i przemęczeniem)
- zostawanie w pracy po godzinach,
- wyjścia z kumplami do baru,
- fajne ciuchy,
- fryzura,
- brak erekcji,
- zamyślenie, zdenerwowanie
- wieczne zmęczenie,
- telefon zawsze przy sobie!!!!!!
Człowiek zaślepiony nie widzi pewnych oznak. Ja tak miałam. 4 lata oszukiwana i zdradzana. Jaka byłam głupia. Wszystkie jego późne powroty do domu, brak ochoty na seks, brak erekcji tłumaczyłam sobie: jaki biedny zapracowany, przemęczony. Byłam głupią idiotką z klapkami na oczach.

61

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Z tymi "objawami" zdrady to bywa różnie...zależy jakie podłoże ma zdrada, jeśli jest to tylko sex na boku (bo bardzo lubi), to taki gość i w domu też będzie lubił, bo dla niego liczy się ilość, więc ciężko będzie poznać, że może zdradza bo w domu z żoną sexu mało, z tym chowaniem telefonu też będzie różnie, bo jak będzie się chciał umówić na sex na boku, to umówi się poza domem i nie będzie się obawiał, że ktoś do niego napisze i żona przeczyta. Jeśli jednak zdrada ma podłoże bardziej emocjonalne (czytaj: zakochał się), to wtedy rzeczywiście pewne objawy się powtarzają czyli: mniej seksu w domu, tel przy sobie, bo trzeba wysłać miłosnego sms na dobranoc, zadbać o siebie też by wypadało, bo trzeba się tamtej pani podobać przecież, zdenerwowany będzie na pewno, bo porównuje żonę do tamtej pani i  ta żona jakoś blado przy niej wypada no i generalnie taki facet żyje w innym świecie myślami jest gdzie indziej, w domu bywa tylko fizycznie i to się da zauważyć. Moim zdaniem, jeśli nasza intuicja nam już podpowiada, że chyba coś się dzieje, to znak, że trzeba się nad tym zastanowić i przyglądać mężowi częściej niż zwykle i nie ufać do końca, że mój to na pewno nigdy, przenigdy. Znam takich facetów, którzy mają pozycję zawodową na poziomie i gdyby komuś powiedzieć, że on zdradza żonę, nikt by nie uwierzył, wszyscy tylko nie on, a jednak....

62

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Ok. Przeczytałam wszystkie poprzednie posty. I pojawiło się  pytanie. Czy facet, który zdradza szuka bliskości z obecną partnerką, spędza z nią wiele czasu, jest dla niej miły, kiedy ona się nie czepia itd? Chodzi mi głównie o tą bliskość przede wszystkim cielesną.

63

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Nie kiedy u niektórych to właśnie tak działa i po seks zdradzie chce natychmiast seksu z partnerką jakby wyrzuty sumienia. Podobno bo sam nie wiem.

64

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Tak, tylko, że mi chodzi o coś co się ciągnie trochę dłużej. Nie o  skok. czy majć kogoś facet potrafi być tak samo czuły dla swojej partnerki i szuka okazji, żeby z nią być?

65

Odp: po czym rozpoznać że facet zdradza?

Więc masz podejrzenia.
A może kocha Ciebie bardzo?

Posty [ 1 do 65 z 99 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » po czym rozpoznać że facet zdradza?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024