" Uprzejmy " kolega w pracy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » " Uprzejmy " kolega w pracy.

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 59 do 61 z 61 ]

59

Odp: " Uprzejmy " kolega w pracy.

Właśnie rwaczkobiet....o to chodzi.
Gdybym nawet porozmawiała z szefem na ten temat ....nie uwierzy mi. Kolega spędza w pracy cale dnie . Właściciele traktują go jak rodzinę.
Nawet zapraszają na imprezy rodzinne.....

Zobacz podobne tematy :

60

janda77 napisał/a:

Gdybym nawet porozmawiała z szefem na ten temat ....nie uwierzy mi. Kolega spędza w pracy cale dnie . Właściciele traktują go jak rodzinę.

no to wykonuj swoja prace i nie angazuj sie w klotnie. Bedzie problem w systemie to zglosisz to szefowi on zadecyduje. Nie mow mu tylko ze to ten jego nowy przyjaciel rodziny podklada swinei czy ze to jego wina. Po prostu powiedz ze jest blad o ktorym nikt nie wie, czy jakas operacja. Wykonujesz swoja prace i tyle.

61

janda77 napisał/a:

To jest układ, którego nie jesteś w stanie rozbić najwyraźniej.
Nie wiesz jakie tak naprawdę łączą ich powiązania czy zależności.
Zastanawia mnie tylko fakt, że we wcześniejszych wypowiedziach pisałaś o tym - że w zażyłości z tym pracownikiem jest głównie szefowa, a szef nic nie wie o jego poczynaniach.
Teraz okazuje się, że szef jest również jego przyjacielem ?
Niewiele możesz zrobić w obecnej sytuacji poza jak najlepszym wykonywaniem swoich obowiązków.
O ile przełożeni pozwalają na takie nadużycia finansowe, to nie sądzę, żeby garstce pracowników udało się wpłynąć na to.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 59 do 61 z 61 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » " Uprzejmy " kolega w pracy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018