Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się !

Strony Poprzednia 1 14 15 16

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 826 do 850 z 850 ]

826

Odp: Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się !

My juz po spotkanku, miala dojsc do nas jeszcze jedna dziewczyna, ale tez za póżno napisala do mnie, a my się juz rozchodzilysmy, wiec oby nastepnym razem byla nas wieksza gromadka smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile
Zobacz podobne tematy :

827

Niech żałuje ten kto nie był.
Ja juz nie będę się prosic o spotkanie, więc jak ktoś jest chętny poznac moja osobę może mi wysłać e-mail.

Laura 04.01.2017 godz 19:15

828

O kurcze, ale foch. big_smile
Ja nie pamiętam jak tam mam z grafikiem na nastepny tydzień. Pamietam tylko, że dalej mam 2. zmiany. hmm

A tak poza tym to co u Was?
Ja dzisiaj pół dnia spędziłam na oglądaniu seriali i normalnie bokiem mi wychodzi. big_smile

829

Ech, maraton serialowy potrafi wykończyć... big_smile Pozazdrościć, ja dzisiaj gniję w robocie.

W poniedziałek po 19:00 prawdopodobnie będzie jakieś spotkanie z dziewczynami z wątku "samotność we Wrocławiu". Jakby któraś z Was miała ochotę - zapraszam.

Use your heart as a weapon
It hurts like heaven

830

Nie mam jeszcze grafiku, wiec nie moge sie wypowiedzieć na temat poniedzialku, ale coś czuje, ze bede wtedy pracować. sad

831

charlotte super, że napisałaś o tym spotkaniu...jeśli nie bede miała planów to chętnie się wybiorę.Zajrzę tam później smile

832

Hej dziewczyny! Co u Was?

833

praca, dom, praca, dom i tak cały tydz smile no ale moze uda sie andrzejki jakies zrobic z Peonia tongue

834

Mika dobrze że mi przypomniałaś.Jadę do domu na weekend z paczkami dla dzieciaków, więc mnie nie bedzie we Wrocławiu.

835

Widze, ze tak samo jak u mnie. wink
Ja wczoraj wyskoczylam na caly dzien do domu.

836

Ja juz niedlugo jadę...nie mogę się doczekać smile kupiłam dzieciakom już prezenty, więc jestem przygotowana na Mikołajki

837

na mikołajki nic nie kupuje big_smile a na swieta nie wiem czy cos kupie, szkoda mi kasy, bo mamy zamiraz auto kupic za miesiac, dwa i kazdy grosz sie liczy tongue ewentualnie jakies drobiazgi kupie smile

838

Ja robie przezenty moim chrześniakom tylko na Mikołajki...a jestem chrzestną 3 dzieci smile
Poza tym jeszcze mój brat ma dzieciaczki więc też wyada zrobić prezent.Troszkę tych dzieciacków mam. smile

839

Dziewczyny, w innym watku umawiamy sie na spotkanie w piątek 14.12...może ktoś jest chętny?

840

Cześć Dziewczyny! Co tam u Was? Jak po świętach i zabawie Sylwestrowej?

Ja sie muszę pochwalić, że dla mnie to był super czas, a rok zakończył się mega pozytywnie! 29 grudnia mój ukochany uklęknął na kolanko i poprosił o moją rękę. smile))

841 Ostatnio edytowany przez Selene1 (2013-01-03 12:47:05)

Minou, ooo super, zazdroszcze Ci big_smile big_smile bo ja czekam, czekam i sie chyba nie doczekam smile to widze, ze nowy rok bedzie równie piekny, juz z narzeczonym wink pochwal sie pierscionkiem! i oczywiscie opowiadaj, jak to wymyślił wszystko big_smile

Mój sylwester był troche nudnawy, szybko skonczylismy w sumie i nie było wiekszych atrakcji tongue zreszta w ogole nie czułam ani swiat, ani sylwestra, nic smile

842

Czesc dziewczyny mozna sie przylaczyc . 14 lat mieszkalam we Wroclawiu piekne miasto. Pzed Wroclawiem moim ukochanym miastem byla Olesnica teraz mieszkam w uk ale kilka razy w roku odwiedzam Wroclaw milo by mi bylo gdybym mogla spotkac sie z kims na piwku , kawce w rynku. Pozdrawiam.

843

Czesc dziewczyny mozna sie przylaczyc . 14 lat mieszkalam we Wroclawiu piekne miasto. Pzed Wroclawiem moim ukochanym miastem byla Olesnica teraz mieszkam w uk ale kilka razy w roku odwiedzam Wroclaw milo by mi bylo gdybym mogla spotkac sie z kims na piwku , kawce w rynku. Pozdrawiam. Moje gg 40502192 .

844

Hej, mam 27 lat i równiez poszukuje bratniej duszy, by spotkać się na zakupach, na obiedzie, wyjść do kina. Nie mam męża oraz dzieci. Miło mi będzie, jeśli ktoś odpisze, pozdrawiam ciepło smile

845

To już jest nas wiecej big_smile poki co rzadko dochodzi do spotkan, bo ciezko jest zgadac sie na jeden termin, ale mam nadzieje, ze to sie zmieni niedlugo smile

846

Oby się zmieniło. ;-)

Jak tam u Was, dziewczyny? Wszystko ok?

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

847

igla, poza problemami zdrowotnymi mozna powieidziec, ze jest ok big_smile spotykam sie dzis chyba z jedną kobietka z forum, umówilismy sie na dzisiaj i mam nadzieje, ze spotkanie wypali smile

848

Cześć, mieszkam we Wrocławiu od tygodnia i oczywiście nikogo tu nie znam. Chętnie poznam fajną koleżankę na wspólne wyjścia, plotki itp. przyjmiecie mnie do swojego grona? Pozdrawiam

849

Czesc Dziewczyny. Jestem z Wrocławia i cierpię na deficyt koleżanek. Mam 32 lata, jestem w zwiazku, mam synka 8 lat. Piszcie dziewczyny jak macie ochote na pogaduchy. Pozdrawiam Was cieplutko smile

Posty [ 826 do 850 z 850 ]

Strony Poprzednia 1 14 15 16

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018