Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 198 ]

1

Temat: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Są tu jakieś? koleżanki z Rzeszowa ? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

ja jestem z podkarpacia smile

3

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

No w końcu ktoś z okolicy wink A z jakiego dokładnie jesteś miasta?  Ja jestem z Rzeszowa wink

4

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Hejo smile a ja jestem prawie z Rzeszowa smile

5

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Gdzie to ,,prawie z Rzeszowa" jest?:D

6

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Hejo a ja jestem z Ustrzyk Dolnych smile

7

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Cześć kobietki z Podkarpacia, jako kolejna chciałabym do Was dołączyć, mieszkam w okolicach Strzyżowa:)może z czasem będzie nas więcej,pozdrawiam;)

8

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Witam Was wszystkie smile

9

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

O jak miło:)Dołączam do was, jestem ze Stalowej Woli:)

10

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Nooooo, jest nas coraz więcej smile może ktoś jeszcze dołączy, zapraszamy big_smile
Kurcze kobietki u Was też tak wieje, miałam z moimi maluszkami wyjść na spacer ale przez ten wiatr chyba sobie daruję sad a wczoraj było tak pięknie, że w powietrzu było czuć wiosnę ahhhhhh smile

11

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

u mnie cały dzień pada sad

12

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

U mnie dziś nieciekawa pogoda. Ale jestem w domku, robię sobie cotygodniowe odstępstwo od diety więc i tak jest dobrze wink

13

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

u mnie też pada.. a tak ładnie wczoraj było smile.. ja chce Wiosne!!! smile

14

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Dzisiaj byłoby fajnie na dworze gdyby nie ten wiatr, u nas to chyba jakieś fatum z tym wiatrem:( nawet za okno nie chce mi się patrzeć bo można się depresji nabawić sad
Ehhhhhhh, wiosna, wiosna gdzieżeś ty????????

15

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

i ja dołączam do Was -Rzeszów

16

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Bardzo nam miło wink Witamy smile

17

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Pozdrawiam Rzeszów, Strzyżów, Ustrzyki Dolne, Stalową Wole i okolicę z sąsiedniego (na prawie) Krosna.

18

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

My też pozdrawiamy nula wink

19

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

i jeszcze ja jestem z podkarpackiego... tylko z okolic Krosna, a w weekendy na studiach w Rzeszowie wink

20

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Miło nam Cię powitać smile

21

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ja też jestem z podkarpacia . Okolice Przemyśla.

22

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Przemyśl wita wszystkich .Umnie wiosna no może nie całkiem ale w miarę.

23

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

amazonka740 serio zaczynasz już czuć wiosne? U mnie ciągle jeszcze leżą zaspy brudnego śniegu... hmm

24

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Gothka byłam wieczorem na spacerze i troche mrozik łapał ale w dzień było fajnie.W poniedziałek jade do Rzeszowa na badania ,to przywioze wam troche wiosny.

25

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

No to czekamy z niecierpliwością wink Przyda się, żeby troszkę cieplej było no i może odrobina słońca. Albo żeby chociaż ten szaro-bury śnieg nie wyłaził z każdego kąta i nie straszył...

26

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Cześć Gothka.Byłam dziś w Rzeszowie tak jak obiecałam ,ale śłońce chyba nie chciało ze mną jechać ,bo strasznie zimno u Was.Jak wyjeżdzalam to u mnie świeciło piękne słońce .Będę jeszcze jutro,to może się uda.Pozdrawiam i życze wiosny.

27

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

No u nas ciągle jej brak... Ale za to śniegu coraz mniej wink Chociaż słyszałam, że zima ma niestety od nowa wrócić.

28

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

No niestety ponoć ma wrócić ,a u Was jest lodowato zmarzłam na kość ,co lepsze popsuł sie pocią przed nami i staliśmy 30min w szczerym polu-makabra.dzieki ogu wszystko zalatwilam i na razie nie musze do Was jechac dopiero pod koniec miesiaca.Pozdrawiam gorąco i aby do wiosny.

29

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Oby Rzeszów następnym razem przyjął Cię o wiele ,,cieplej" wink

30 Ostatnio edytowany przez sAmOtnA172 (2011-02-10 09:57:07)

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Hej dziewczyny ja jestem z podkarpacie a dokładnie Mielca.Co drugi weekend jestem w rzeszowie w szkole:)

31

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

A ja co weekend w Mielcu smile

32

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ja też już od kilku lat jestem z Rzeszowa big_smile

33

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

gosspigirl witamy smile

34

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Witam dziewczyny.Widze ze powoli nasza kafejka sie zapełna,oby tak dalej.Pozdrawiam i zycze milej niedzieli.

35

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

już prawie koniec środy a jak to sie mówi "środa minie - tydzień zginie" i upragniony weekend ;D
planujecie coś na weekend? ostatki w sumie chyba big_smile chodzicie do barów/klubów w rzeszowie? jakie są Wasz ulubione? big_smile

36

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Tez Rzeszow, a w weekendy okolice smile witam...
a rzeszowskich barow jest mnostwo, ja sie dzisiaj wybieram gdzies z ludzmi, moze Grand, moze Carpe Diem, moze u plastykow smile

37

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Kobietki, nie wiem czy interesują Was takie imprezy ale zauważyłam dzisiaj plakat...w sobotę 5.03 organizowana jest w sali konferencyjnej przy Grottgera (gdzieś koło full marketu ale nie wiem dokładnie gdzie) wymiana ubrań..w sensie przynosisz swoje ubrania w których już nie chodzisz a które są w dobrym stanie i wymieniasz się z innymi jeśli ci coś wpadnie w oko big_smile całkiem ciekawa zabawa może być big_smile niestety nie ma mnie przez weekend w Rz a szkoda bo mam mnóstwo dobrych ale już tylko leżących w szafie ubrań:/ ale może Wy skorzystacie big_smile

38

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Pierwsze slysze o takim czyms i z mila checia bym sie wybrala, bo mam duzo ciuchow, w ktorych nie chodze. Ale wlasnie tez jade do domu na weekend, wiec mnie nie bedzie...

39

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Widzę, że tu większość studiujących i dojeżdżających do Rzeszowa big_smile Często jeździcie do domu dziewczyny?

40

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ja wlasciwie co tydzien jezdze do domu, bo jakos zaraz tesknie za znajomymi z rodzinnej miejscowosci... wink

41

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ja już nie studiuję ;/ a chciałabym jeszcze raz hehhe
jak studiowałam to jeździłam średnio co drugi tydzień ale teraz to rzadziej, raz na miesiąc może odwiedzam rodziców, teraz akurat przyjechałam bo mam sprawy do załatwienia związane z weselem big_smile

42

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ze swoim weselem? smile

43

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

mhm smile z moim weselem big_smile

44

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

To gratuluje, gratuluje! smile gdzies w Rzeszowskim lokalu wesele?

45

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Dziękuję smile nie, nie..wesele będzie w moim rodzinnym mieście big_smile

46

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

A ja dzisiaj dostalam na ulicy różę na Dzien Kobiet od Radia Rzeszow big_smile

47

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

hee ale fajnie smile a ja byłam w heliosie wieczorem i przed seansem losowali 5 dziewczyn, które dostawały karnety do spa..:D oczywiście mnie nie wylosowali bo ja nigdy nie mam szczęścia w takich zabawach hmm

48

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ja właśnie spędzam swój pierwszy weekend w Rzeszowie big_smile Jestem na 3. roku studiów, ale dopiero dziś mi się to zdarzyło tongue W sumie nie jest źle. Spędziłam uroczy wieczór z moim facetem, uroczy poranek a teraz jestem już sama na mieszkanku. Nie jest źle tongue Chociaż troszkę tęskno za domem...
Za to następny weekend w domu i to z D. bo jedzie ze mna. Podwójna przyjemność wink

49

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ja tez weekend w Rzeszowie i tez mi sie teskni za domem... smile

50

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

U mnie teraz kryzys nastroju sad Siedzę i wyje...

51

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Gothka co jest?

52

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Moich współlokatorek nie ma, siedze nadal sama w pustym mieszkaniu i czeka mnie samotna noc bo już pewnie żadna o tej porze nie przyjedzie.
Miałam przez weekend prace pisać a nic nie ruszyłam. W tym tyg dowiedziałam się, że moja mama straci prace a w piątek umarł jeden z moich kolegów. No i teraz jak zostałam sama cały stres ze mnie wyszedł... sad Nie moge się skupić na niczym.

53

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Oj to wspolczuje... Ale takie pocieszenie, ze jutro juz bedziesz miec cale mieszkanie ludzi, zaczniesz pisac prace.... I wszystko sie jakos powoli pouklada ;* Mnie tez czasami nachodza takie zle nastroje i poprostu siedze i rycze...

54

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Dziś już mnie porwał wir zajęć i czekam na piątek i powrót do domu... Teraz chwila odpoczynku i snu po zajęciach a potem zabieram się do pracy. Strasznie ciężko zmotywować się do ruszenia dalej tej pracy licencjackiej...

55

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ja prosto z Uczelni na miasto i taka padnieta jestem, a tu trzeba sie zabierac za nauke... powodzenia i glowa do gory smile

56

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę uczelni..mogłabym sie nawet pouczyć byle tylko na studia znów wrócić big_smile
marudzę jakbym milion lat po studiach była a to jeszcze nawet rok nie minął heheh

57

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

gossipgirl a pracujesz gdzieś teraz?

58

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

właśnie najgorszym problemem jest to, że w tym naszym Rzeszowie jakaś porażka z pracą jest hmm więc nie pracuję, byłam na stażu ale już mi się skończył i siedzę teraz w domu i przeglądam oferty pracy, szukam szkoleń, kursów  lub czegokolwiek aby zabić czas..:/ ostatnio często myślę o złożeniu wniosku o dofinansowanie na własną działalność tylko jakiegoś super pomysłu na nią nie mam niestety...ale wierzę że coś mi wpadnie do głowy big_smile

59

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

ja sie bardzo ciesze, ze studiuje no i doceniam to, bo wiem ze po studiach bedzie juz "prawdziwe" zycie... wiec korzystam smile

60

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ja też prawdziwe ,,studenckie" życie i zaraz się za nauke zabieram big_smile

61

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Cześć wszystkim wink

Hmm widzę, że ta kafejka zamarła, ale chciałam dopisać się do listy osób z Rzeszowa i pozdrowić rzeszowianki jak i Rzeszowianki smile jakkolwiek to śmiesznie brzmi big_smile

62

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Hatiuszka witamy i ciebie serdecznie! wink

63

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Witam smile Rzeczywiście kafejka zamarła ale może to się zmieni smile

64

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

I co tam u was dziewczyny? Co w Rzeszowie slychac? smile

65

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Dziś bardzo zimno i pewno padać będzie...

Posty [ 1 do 65 z 198 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024