Mama nie akceptuje mojego Chłopaka. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Mama nie akceptuje mojego Chłopaka.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Evelajnaaa (2016-08-21 15:43:18)

Temat: Mama nie akceptuje mojego Chłopaka.

Witam!Jestem z moim Chłopakiem już prawie 2 lata...a raczej byłam...zerwaliśmy przede wszystkim przez moją Mamę,która Go nie akceptowała,ale mi jest z tym bardzo cieżko,Jemu z resztą też.Strasznie Jej przeszkadzało to,że dzieli Nas 20-30 cm wzrostu.Mi na początku też było dziwnie,ale sie przyzwyczaiłam,bo zawsze chciałam mieć wyższego Chłopaka.Czułam się przy Nim kochana,bezpieczna i wiedziałam,zę nic nigdy przy Nim mi sie nie stanie.
Mama wręcz zawsze miała jakieś,ale że gdzie,że po co i dlateczego z Nim gdziekolwiek wychodze.I albo było,ze mogę,albo że nie.Jeśli było na Nie,to mojemu Chłopakowi już ciśnienie rosło,że czemu ja nie mogę z Nim nigdzie jechać i zaraz sie denerwował.Mnie to też denerwowało,że nie moge nigdzie jechać z Nim.Jakbym jechała tylko po to żeby się zabawić i wrócić z brzuchem.Już nie mówię tu o przyjeździe do Niego do domu,o to to było wieczne wojny.Byłam pare razy,ale w ukryciu,że nie wiedziała o tym.Czasami czuję,że Mama nie ma do mnie wogóle zaufania.
On denerwuje się,jak każdy,ma bardzo stresującą pracę,ale wiem,że nigdy by mi nic nie zrobiła a tym bardziej nie uderzył.
Moja Rodzina naprawdę bardzo Go lubi i nic do Niego nie ma.Tata Go raczej lubi,Brat też.Mają normalny kontakt i nie dogadują mi nic o Nim.
Opinie na mieście ma świetne,że to porządny Chłopak z porządnej Rodziny.Nie pali,nie pije...
Ostatnio nie wytrzymał i przyszedł z Nią porozmawiać,że'czemu Ona Go nie akceptuje i nie lubi'.I od tego czasu jest masakra...
Tak sie wkurzyła Mama,że Go nienawidzi.Powiedziała,że to trzeba mieć tupet żeby tak przyjść do Mamy Dziewczyny i tak powiedziec i że 'gówniarz musi chyba dorosnąć jeszcze'.Tak mnie to zabolało,że nie wiem.Nikt nie jest idealny,wiadomo,ale to ja sobie układam życie a nie moja Mama.
Nie powiedział mi wprost,że mam wybrać albo Ona albo On,ale po Jej zachowaniu to widze i wiem.Nie chce tego robic bo kocham ich oboje.

Teraz jestem w kropce,nie wiem co mam zrobić.Tęsknie za Nim,myślę co robie,gdzie jest,rycze po kątach i nie potrafie o Nim zapomnieć. Mam na Mu po prostu odejść żeby znalazł sobie Kogoś innego,Kogoś lepszego,gdzie Go wszyscy zaakceptują i pokochają czy walczyć za wszelką cene?On już pokazał,że chce walczyć i mnie kocha jak przyszedł do mojej Mamy.A ja nie wiem co robić.
Czasami naprawdę boję sie gadac z Mamą o uczuciach,no bo nie jestem osobą która jest wylewna tylko trzyma to w sobie,ale czasami wybucham jeśli mnie wkurzy.
Od początku nie traktowała Naszego związku poważnie.Mówiła,że uczepiłam sie jednego i sie odczepic nie moge....a może ja nie chce sie odczepic,ja chce z Nim być.
Mówi'takich to jeszcze możesz mieć 15'.Fakt mogę,ale szybko przywiązuję sie do ludzi,szczególnie gdy jest mi z Nimi dobrze.Ufam Mu bezgranicznie i kocham Go.
Ale gadki Mamy'pierwszy nie musi być ostatni'(tylko Ona nie wie,że miałam już swoje miłości wcześniej i On nie jest pierwszy)doprowadzają mnie do szału,że mam ochotę zostawić to wszystko.

Pomóżnie.Nie mam zielonego pojęcia co robić.Dodam,że ja mam 20 lat,On o rok starszy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mama nie akceptuje mojego Chłopaka.

nie przesadzasz z tymi wielkimi literami?

3

Odp: Mama nie akceptuje mojego Chłopaka.

Masz 20 lat, jesteś dorosła.
Skoro opinia mamy liczy się bardziej, niż miłość do chłopaka, to sorry, ale nie ma dla Ciebie żadnej porady poza ''słuchaj dalej mamusi i zostań starą panną''.

4

Odp: Mama nie akceptuje mojego Chłopaka.

Zgadzam się z Cyngli. Poza tym- skoro wiesz, jakie matka ma zdanie, po cholerę w ogóle poruszasz z nią temat chłopaka? Wiesz, że zdania nie zmieni więc ja bym kompletnie z nią na ten temat nie rozmawiała. Uważam, że to fajnie, że chłopak starał się z nią porozmawiać. A matka tylko pokazała, że jej słoma z butów wystaje wyzywając go od gówniarza i pokazując swoje fochy. Twój facet też jest człowiekiem i jemu też się szacunek należy.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Mama nie akceptuje mojego Chłopaka.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018