Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami?

Cześć, pytanie takie jak w temacie. Bardzo rzadko kupuję drogie, markowe buty, jestem zdania, że wolę sobie kupić kilka różnych tańszych par niż jedną firmową za tą samą cenę :)
Jeśli znacie jakieś fajne, sprawdzone stronki to bardzo chętnie się zapoznam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami?

np;   czasnabuty.pl

3

Ostatnio trafiłam na deezee.pl - moim zdaniem ładne i całkiem ciekawe obuwie. Nie kupowałam tam jeszcze nic, więc za jakość nie ręczę.

4

Dziękuję! Sprawdziłam te stronki i są całkiem spoko, chociaż liczyłam na troszkę więcej...:)
W każdym razie poszukałam trochę na własną rękę i znalazłam fajną stronkę, gdzie mają bardzo tanio i czytałam same pozytywne opinie na temat jakości, więc chyba spróbuję tam i dam znać jak wyszło, kiedy buty już do mnie przyjdą!
Na próbę wybrałam szpile, których nie mogę wam pokazać, bo nie mogę dodać jeszcze linku jako nowicjusz :) Jak już nastukam więcej postów to wtedy się na pewno pochwalę! A teraz powiem chociaż, że firma nazywa się WaszeButy
Co myślicie? Na odwrót i tak za późno, bo już je kupiłam, ale chętnie poznam wasze zdanie :)

5

shoe4u.pl  a jak zdążysz dziś albo jutro zamówić to załapiesz się na darmową przesyłkę.

6

A renee widziałaś? :)

7 Ostatnio edytowany przez sylwia.lestat (2016-08-31 22:37:35)

Jest to co w tv reklamuja, ze mozna jak cos przymierzyc i odesłac. To chyba zalando było. Ja ogólnie nie lubie kupowac takich rzeczy online, bo buty musze przymierzyć i dopiero moge zdecydowac.

8

elilu jeszcze

9

Ja bardzo sobie chwalę renee albo deezee :)

10 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-19 15:24:39)

Może nie są do buty dla wszystkich, ale na pewno espadryle z SPAM będą wygodne jako lekkie buty po domu, albo do pracy. Nadruki 3D dodają im unikalnego charakteru i na pewno zwrócą uwagę koleżanek z pracy :)

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-09 13:21:47)

Ja polecam spam, spam, spam, color - mam dobre doświadczenia z tymi sklepami.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Znacie jakieś strony z fajnymi, tanimi butami?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018