Olej na początku ciąży do skóry przeciw rozstępom - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Olej na początku ciąży do skóry przeciw rozstępom

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Olej na początku ciąży do skóry przeciw rozstępom

WItam serdecznie, właśnie dowiedziałam się, że mój TŻ daje zielone światło na staranie się o maluszka smile))) <3 z racji tego kompleksowo się przygotowuje najpierw do tego stanu, żeby wszystko po kolei ładnie było <3 Tak więc, drogie forumowiczki - czy z aturalnych, całkowicie naturalnych rzeczy są takie, kktóre pomagają w przeciwdziałaniu rozstępom, czy lepiej sięgać po te gotowe kosmetyki drogeryjne? A jeśli tak to dlaczego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Olej na początku ciąży do skóry przeciw rozstępom

kosmetyki naturalne mają to do siebie że są super skuteczne i bez skutków ubocznych ale na efekty trzeba dłużej czekać. wydaje mi się, że jak ktoś się dowiaduje że jest w ciąży to lepiej drogeryjne ale jak ma kilka miesięcy tak jak Ty to może już zacząć sobie stosować powoli jakieś naturalne oleje czy preparaty. przynajmniej wiadomo że żadna chemia nie przenika w skórę. warto się zakręcić za czymś i najlpiej w jakimś sklepie jak nie stacjonarnie to internetowo. zawsze można dobrać coś jeszcze to i przesyłka się rozkłada na kilka produktów.

3

A masz tendencje do rozstępów?

4

Nie mam pojęcia co to znaczy tendencja do rozstępów, jak to sprawdzić? Po babci mam szczupłą budowę ciała i nigdy nie miałam do czynienia z rozstępami.

5 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-01-11 11:23:56)

No to wlasnie oznacza, ze nie masz tendencji do rozstepow. Rozstepy powstaja na skutek pekania wiazan kolagenowych w skorze - to taka wada uwarunkowana genetycznie powodujaca mala rozciagliwosc skory. Jezeli nie masz rozstepow (np na piersiach albo posladkach) to prawdopodobnie masz skore elastyczna i nie musisz sie obawiac rozstepow w czasie ciazy (mnie na przyklad nie pojawil sie ani jeden a nic nie stosowalam). Prewencyjnie oczywiscie mozesz stosowac olejek do masazu (polecalabym jakis naturalny, a nie typu oliwka dla dzieci czy inny parafinowy wynalazek).
Inwestowanie w drogie, drogeryjne preparaty mija sie z celem. Bo to tak jakbys stosowala preparaty przeciwko lysieniu big_smile problem ciebie nie dotyczy.
No chyba, ze ktos w twojej rodzinie ma rozstepy (rodzice, rodzenstwo - bez wzgledu na plec) wtedy ryzyko istnieje.

6

Iceni, bardzo rzeczowa odpowiedź! Myślałam tylko nad olejem i z tego co mi wiadomo na rozstępy poleca się z tamanu. Nie używałam nigdy ale tu zamawiałam sama kilkanaście produktów i opisy zawsze zgodne z prawdą - tu jest ten opis, chociaż tego akurat nie zamówisz bo jest niedostępne http://www.topdrogeria.pl/wszystkie_pro … 11319.html

7

Smarować brzuszek najzwyklejszą oliwką szkoda inwestować krocie w jakieś drogie preparaty.

8

Skórę trzeba odpowiednio nawilżać bo podczas ciąży ciało kobiety zmienia się. Skóra się rozciąga, nawilżenie to podstawa.

9

Podczas ciąży trzeba szczególnie dbać o skórę, oliwki balsamy nawilżające, balsamy ujędrniające dla naszych nóg. Jak to mówią lepiej zapobiegać niż pózniej leczyć smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Olej na początku ciąży do skóry przeciw rozstępom

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018