Jak poprowadzic,jak zacząć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Jak poprowadzic,jak zacząć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Jak poprowadzic,jak zacząć

Witam jest to mój pierwszy post,wiedz poproszę o wyrozumiałość.Mam 25 lat i bylem w 7'letnim związku,od 2 miesięcy jestem singlem,lecz ostatnio poznałem pewna kobietę w sklepie,i po krótkiej rozmowie zapytałem się jej o numer i mi go dala,nie chce wypisywać SMS bo to dobre dla dzieci,więdz dałem sobie około 2 dni przerwy zanim zadzwonię no i tutaj mam dylemat,nie znamy się w wcale  tak naprawdę,czyli było by to pierwsze spotkanie,nie wiem czy powinienem się z nią spotkać w sylwestra czy dobrą okazją będzie spotkać się wcześniej zęby lepiej poznać,mam jakiś kompletny mętlik w głowie,tak jak bym dopiero co miał styczność z pierwsza kobieta w życiu,możne to tak jest po wieloletnim związku opuszczamy się,brak kontaktu z innymi ludźmi i teraz czuje się jak bym żył w dżungli.Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat,wiem ze rozwiązanie mam w głowie,ale potrzebuje zobaczyć jak to wygląda z innej perspektywy bo moje zmysły mnie zawodzą.Dziękuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak poprowadzic,jak zacząć

Niestety już po Sylwestrze i moja odpowiedz względem tej konkretnej sprawy już niepotrzebna, jednak napiszę ogólnie.
Moim zdaniem, zapraszanie całkiem obcej osoby na takie "większe imprezy" jak Sylwester, to tak do końca nie jest najlepszy pomysł. Takie wyjścia wiążą się często ze sporymi kosztami, do tego są to imprezy wśród większej ilości znajomych (zapraszającej osoby), już te dwie rzeczy same w sobie są dość niezręczne i krępujące. Oczywiście nie dla każdego, jednak wydaje mi się że dla większości by tak było.
Na pierwsze spotkanie myślę że najlepsze jest wyjście na kawę, zimą może to być lodowisko, kino. Nie jest to aż tak zobowiązujące, nie wiąże się z wielkim stresem wink
Stres towarzyszący pierwszemu spotkaniu jest wystarczająco duży, nie ma co sobie utrudniać wszystkiego jeszcze bardziej.

3

Odp: Jak poprowadzic,jak zacząć

Właśnie po części tak myślałem,fakt wyszedł taki że na sylwestra dopadło ją jakieś choróbsko,na szczęście mam okazje żeby jeszcze raz to rozplanować,dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Jak poprowadzic,jak zacząć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024