Chce przerwy czy to koniec? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chce przerwy czy to koniec?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez koko_12345 (2015-12-27 20:07:23)

Temat: Chce przerwy czy to koniec?

Witajcie, nie wiem co o tym myśleć. Napiszę w dużym skrócie. Zerwał ze mną mój chłopak. Znaczy się  raz mówił, że potrzebujemy przerwy, a raz że nie chce dalej tego dłużej ciągnąć. Przed rozstaniem dużo się kłóciliśmy, dosłownie o głupoty. Kiedy życzyłam mu powodzenia w życiu, to powiedział, że chce mieć ze mną kontakt. Kiedy zapytałam się go co z sylwestrem, a mieśmy go razem spędzić, to nie potrafił się określić.Wyjechał na drugi koniec Polski do rodziny na święta. Nie odzywa się do tej pory. Zerwał tuż przed świętami. Jedynie złożył mi chwile przed północą życzenia w wigilię (dość oficjalne). Ostatnio jak się widzieliśmy zapewniał mnie, że mnie kocha i był dla mnie czuły. Teraz, nie mam z nim kontaktu. Nie wiem co o tym myśleć. O co mu chodzi? Czy on kłamał mówiąc, że mnie kocha? Czy potrzebuje czasu? Sama nie wiem.

Powinnam sama się odezwać? Czy ewentualnie czekać na jego krok?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chce przerwy czy to koniec?

On nie chce już z tobą być, ale nie ma jeszcze wystarczającej siły, aby to urwać definitywnie. Na twoim miejscu pogodziłabym się z rozstaniem.

3

Nie ma szans, żeby on chciał ze mną być?

4

Myślę ,że on sam jest niezdecydowany czego chce... powinnaś mu powiedzieć żeby dokładnie się określił bo niepotrzebnie zastanawiasz się co będzie i robisz sobie nadzieję.

5

A ja uważam, że skoro powiedział, że potrzebuje przerwy to może rzeczywiście potrzebuje tylko przerwy. Piszesz, że dużo się kłóciliście o głupoty-może to go tak wymęczyło? Daj mu odpocząć, odetchnąć, nabrać trochę dystansu. Nie proś go, nie dzwoń i nie pisz. Nie wykazuj inicjatywy, daj mu zatęsknić. Zobaczysz że sam się odezwie, może za klika dni, może za tydzień lub dwa, ale się odezwie. Bądź wtedy miła, ale nie okazuj swoich uczuć. Też przez to przechodziłam i wiem, że jeśli w takiej sytuacji chce się ratować związek to najważniejsza jest cierpliwość i dużo dystansu.

6

Skoro mówił, że się odezwie to zrobi to, trzymam kciuki żeby zrozumiał swój błąd, chcoiaz za facetami nigdy nie nadążysz.

7

To ile taka przerwa może trwać?
Nie chce dzwonić, ani pisać do niego, żeby nie wyjść na natrętną.
No i ciekawi mnie fakt, że on chce przerwy skoro to związek na odległość.
Minął prawie tydzień i się nie odzywa
Nasz związek nie był długi
Nie wiem co o tym myśleć.
Ostatnio twierdził, że mnie kocha.

8 Ostatnio edytowany przez magdalena991 (2015-12-29 03:58:52)

Ila czasu byliście ze sobą?
W moim przypadku było tak, że odezwał się po ok 3 tygodniach, a dopiero po 2 msc zaczęliśmy się znowu spotykać.
Pewnie to zależy od wielu czynników np od stażu związku, od tego ile czasu się kłóciliście itd
Jak często się kłóciliście?
Decyzję o rozstaniu podjął nagle czy czułaś, że się oddala od jakiegoś czasu?

9

magdalena991 napisał/a:

Ila czasu byliście ze sobą?
W moim przypadku było tak, że odezwał się po ok 3 tygodniach, a dopiero po 2 msc zaczęliśmy się znowu spotykać.
Pewnie to zależy od wielu czynników np od stażu związku, od tego ile czasu się kłóciliście itd
Jak często się kłóciliście?
Decyzję o rozstaniu podjął nagle czy czułaś, że się oddala od jakiegoś czasu?

Krotko.  5 miesiacy bylismy razem. Od okolo miesiaca zaczelismy sie sprzeczac. Powazniejsze klotnie byly przez ostatnie dwa tygodnie. Odpuscilam, bo chcialam z nim sie rozstac, a potem on ze mna. Wiekszych pretensji juz nie mialam  choc wiele rzeczy mnie bolalo. Ostatni tydzien przebiegl bez klotni.Raz tylko zapytalam spokojnie o cos. Wtedy on zaczal sie wydzierac i mowic ze znowu jest to samo. On stwierdzil ze on zaczyna sie zamykac w sobie. Ma duzo problemow i chce odciac sie od wszystkich. Myslalam, ze przed sylwestrem sie odezwie. Myslalam ze po swietach mu przejdzie. Tak bardzo chcialam z nim spedzic sylwester, ale nie odzywa sie. Ciagle jednak utwierdzal mnie ze mnie kocha
Wczesniej jednak rozmawialismy, a tu nagle rozstanie na powaznie. Wczesniej prosil abym udowodnila, ze mi zalezy wiec zrobilam to. Kiedy to robilam to czulam ze lekko mna manipuluje.

Mimo ze krotko bylismy ze soba to zalezy mi na nim. On zawsze twierdzil ze mu bardziej zalezy niz mi. Mowil ze latwo ze mnie nie zrezygnuje. A, jednak. Rozmawialam dzis z nasza wspolna kolezanka, ktora przebywa z nim mieszka. Zapytalam jej czy on ma mnie naprawde gdzies. Ona powiedziala ze nie wie co on mysli, ale z tego co wie to nie ma mnie gdzies.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Chce przerwy czy to koniec?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018