Moja Tesciowa nie chce mnie poznac bo jestem...Polka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Moja Tesciowa nie chce mnie poznac bo jestem...Polka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Moja Tesciowa nie chce mnie poznac bo jestem...Polka

Jestem z Niemcem. Wczoraj slyszalam rozmwoe mojego chlopaka z jego matka. podniesiony ton i klotnia.
Powiedzial mi potem ze sie wstydzi i ze nie mozemy jechac do jego matki na swieta ani wogolem, bo ona ma cos przeciwko Polakom i nie chce mnie widziec.

Ale odp mu tylko, zeby sie nie klocil z nia i to zostawil. Zeby sam jechal, ale nie chce...

Przykre to...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja Tesciowa nie chce mnie poznac bo jestem...Polka

No cóż,szczególnie starzy niemcy raczej nie przepadają za Polakami. No chłopak jest w głupiej sytuacji, bo z jednej strony matka go zdenerwowała - co jest na jego plus, że stanął za tobą. Dobrze zareagowałaś, najlepiej spędźcie sobie Święta razem.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

3

Coz - bywa. Ale przeciez to nie z matka jestes w zwiazku.

4

No, los... wink
Zdaję sobie sprawę z faktu, że czasami ludźmi  kierują dziwne uprzedzenia... ale z drugiej strony jeżeli taką dziewczynę wybrał sobie za partnerkę syn, to może warto byłoby ją najpierw poznać, zanim wyrobi się ostateczną opinię... No, ale póki co jest, jak jest. Może z czasem wasze stosunki ulegną poprawie. Nic na siłę.

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

5

zbytdelikatna napisał/a:

No cóż,szczególnie starzy niemcy raczej nie przepadają za Polakami. No chłopak jest w głupiej sytuacji, bo z jednej strony matka go zdenerwowała - co jest na jego plus, że stanął za tobą. Dobrze zareagowałaś, najlepiej spędźcie sobie Święta razem.

Za to my za nimi przepadamy.
Po tym co narobili w 1939r do końca wojny, a ta niemka może ma jakieś ale, bo przegrali wojne?
Wydaję mi się, że ta matka, to jest właśnie człowiek pamiętający drugą wojnę światową, i może dlatego ma jakieś awersje do Polaków?

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

6

Nie sądzę, żeby uprzedzenia wynikały z przegranej wojny...  szybciej mamusia wciąż widzi w Polakach złodziei samochodów i tanie dziewczyny wink  Nie szybko uda się nam ten stereotyp zmienić.

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

7 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-12-21 16:05:22)

Volver napisał/a:

Nie sądzę, żeby uprzedzenia wynikały z przegranej wojny...  szybciej mamusia wciąż widzi w Polakach złodziei samochodów i tanie dziewczyny wink  Nie szybko uda się nam ten stereotyp zmienić.

A może zazdrości Polkom urody?

8 Ostatnio edytowany przez Volver (2015-12-21 17:46:34)

Easy raczej też nie...wierz lub nie... jest dużo urodziwych Niemek  wink

9

Volver napisał/a:

Easy raczej też nie...wierz lub nie... jest dużo urodziwych Niemek  wink

A słyszałem, że jest ich dużo urodziwych. Bo ponoć geny się wymieszały. Czy jakoś tak to leciało.
To może niech autorka, zapyta się chłopaka, o co chodzi jego mamie?

10

Stereotypy? Może jakiś Polak albo Polka jej cos kiedys zawinil??

11

chyba najgorsze z mozliwych sad jak nie lubi cie tesciowa i kladzie klody pod nogi. Bedziesz miala ciezko ale wiedz jedno, teraz chlopak jest za tobą zaczniecie powazniejsze zycie, plany ,decyzje, on zapyta sie matki o zdanie i bedziesz miala zgrzyt. Juz tesciowa ci umili życie. Chyba że bedziecie mieszkali 1000 km od niej albo i jeszcze dalej i bedzie ja widywal naprawdę rzadko. Masz szansę na szczesliwe życie.
Nie jedne związek rozpadł się przez tzw. teściowe.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Moja Tesciowa nie chce mnie poznac bo jestem...Polka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018