Jak to rozumieć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Jak to rozumieć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Jak to rozumieć?

Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post. Mam problem z pewną kobietą. Poznałem ją w pracy ok 8 m-cy temu i spodobała mi się. Ma 24 lata i od 6-7 lat jest singielką yikes Zacząłem sie powoli "kręcić" w jej pobliżu i wymienialiśmy często kilka zdań. Starałem sie wynieść z tych pogawędek jak najwięcej o Niej.  Po każdej rozmowie dochodziłem do wniosku, że podoba mi się coraz bardziej. Z jej mowy ciała itp wygląda na to że nie jestem jej obojętny.  Zaproponowałem jej spotkanie i dostałem odpowiedź, ze jestem za młody (jestem 2 lata młodszy) Myślę sobie no nic. Spróbuje innym razem. Mamy wspólnego znajomego i wiem, że często o mnie wypytuje itp. Po ok 2 tygodniach znów zaproponowałem spotkanie i odpowiedziała że nic ciekawego na to nie wymyśli (odmówiła). Przez ok tydzień delikatnie ją ignorowałem, a ona wciąż sie o mnie wypytywała naszego kumpla. W zeszłym tygodniu nawet mi ciasto przyniosła do pracy smile Postanowiłem jej podziękować i kupiłem rafaello. Przyjęła bez problemu. Zawsze gdy sie mijamy to uśmiechamy sie itp ale ona szybko spuszcza wzrok. Jakby sie wstydziła. Juz nie wiem co o tym myśleć. Zależy mi na niej i muszę coś zadziałać. Proszę o pomoc smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak to rozumieć?

Nie poddawaj się! Hmm dziewczyny takie są jak raz odmówią to głupio im zmienić bo myślą, że wyjdą na uległe. Tak więc radze cały czas proponować jej spotkania a po ewentualnej odmowie boczyć się na żarty.Dziewczyna pomyśli wówczas, że jesteś przezabqwny i Ci zależy i od "niechcenia" zgodzi się smile

Uff... Ktos odpisał. Dzięki za uwagę smile  z tym, że ostatnio zaczeła mnie ignorować. Nie zwraca na mnie wgl uwagi. Spaliłem troche na starcie, bo dałem po sobie poznać że mi na Niej bardzo zależy. Pewnie sie przestraszyła czy coś. W sumie to mnie nawet nie poznała ( nawet nie chce poznać skoro nie chce się spotkać) ale na 100% nie odpuszczę. Nie mogę.

4

I tak trzymać! Kobiety lubią jak się o nie walczy.Jestem pewna,że się wam wszystko uloży smile

A może bym ją gdzieś gdzie bedzie sama zapytał wprost? Czego moge od niej oczekiwać? Jeśli nie jest mna zainteresowana to nic z tego nie bedzie. Jak myślisz?

6

Mysle ze to za wczesnie. My kobiety lubimy byc adorowane;) a z tym ciastem to byl jakis znak w stylu " nie odpuszczaj" a sprobuj kupic malą różyczke daj jej, usmiechnij sie, powiedz milego dnia i idz sobie;) i zobacz na reakcje, czy ona tez odpowie milym gestem;) powodzenia

O tym też myślałem. Może być jakis mały bukiecik? Poprosze ją na moment z biura, dam kwiaty i do zobaczenia smile

8

Nie;) stopniowo najpierw jeden potem trzy, pięć i dopiero bukiet;)

9

Niech pomysli cos w stylu " na bukiet musze zasłużyć" smile

Witam. Sprawa się troche rozwinęła. Mianowicie dowiedziała się że rozglądam się za inną pracą, co oznaczało by to, że nie będziemy się wgl widzieć. Dziś sama zaproponowała mi spotkanie. Muszę ciś fajnege wymkombinować. Myślałem o małej ale "ekskluzywnej" restauracji i spacer. Czy może coś innego?

Wiec tak. Spędziliśmy ze sibą fajny wieczór. Spacer się udał ( choc zabłądziliśmy przez moja nieznajomość miasta). Było dużo śmiechu, ale chyba byłem zbyt zauroczony i miły. Nawet jej nie złapałem za rękę. Odwiozłem ją do domu a wieczorem napisała (cos tam cos tam ) i ze zawsze można sie przyjaźnic i chyba na tym skonczymy. Nie wiem co dalej. Narazie milczymy a w pracy ona mnie unika ;(

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Jak to rozumieć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018