Projekt KAWA w WAWA :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Projekt KAWA w WAWA :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Projekt KAWA w WAWA :)

Drogie Warszawskie Kobietki 30+

Na forum netkobiet jestem po paroletniej przerwie. Wylądowałam tu 6 lat temu po tym jak zakończył się mój kilkuletni związek z facetem. W stolicy mieszkałam wówczas 2 lata, jak łatwo się domyśleć trafiłam tu bo czułam się bardzo samotna. Udało się, poznałam tu fajnych ludzi.

Od czasu kiedy byłam tu po raz pierwszy wiele się zmieniło, nie czuję się samotna, choć jestem singielką smile, nie czuję się obca w Warszawie. Projekt KAWA przyszedł mi do głowy niedawno podczas spacerku, dyskutowysmy z koleżanką o tym jak miłobyło by mieć dookoła siebie więcej takich fajnych babek jak my smile, więc jeśli czujecie się samotne, albo i nie - jesli chcecie poznać nowe babki w wawie, zapraszam Was do projektu kawa.
Co wiele głów to nie jedna, w grupie łatwiej zaradzić na rozterki życia a i przyjemniej cieszyć się z sukcesów.

Piszcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Projekt KAWA w WAWA :)

Bardzo chętnie. Tylko trzeba się inaczej kontaktować niż za pośrednictwem Netkobiety.
Może jakiś adres mailowy?

3

Oczywiście świetna inicjatywa, wiec jak będziecie coś kleciły dołączam,

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz
Walczę z boreliozą i bartonella https://boreliozalyme.blogspot.com/

4

Hej,

Ja również chętnie dołączę:)

Może e-mail?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Projekt KAWA w WAWA :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018