Jak się zachować? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez maryśka995 (2015-11-22 22:46:26)

Temat: Jak się zachować?

Od pewnego czasu podoba mi się pewien facet. Sęk w tym, że jest moim przełożonym. Różnica wieku to kilka lat, ale nie na tyle duża by mi to przeszkadzało. Do pewnego czasu jakoś nie myślałam o nim, jednak wszystko się zmieniło w ostatnim czasie. Byliśmy na tej samej imprezie i zauważyłam, że zaczął mnie traktować jakoś inaczej niż wczesniej. Ciągle do mnie podchodził, pomimo iż nie byłam sama. W sumie to uciekałam przed nim w obawie, że jeszcze się skompromituje. Głównie przez to, że trochę wypiłam i mogłabym powiedzieć mu coś, czego później bym żałowała. Kilka dni później kiedy miałam zmianę tego samego dnia co on zaczęłam zauważać, że ciągle mnie obserwuje i dotyka niby przez przypadek. Sytuacja powtarzała się kilkukrotnie. Często  na mnie spogląda , ale ja nie odwzajemniam tych spojrzeń. Bardzo jestem w stosunku do niego nieśmiała. Boję się spojrzeć na niego w tym momencie jak mnie obserwuje. Fakt, że jest moim szefem mnie blokuje do dalszej reakcji. Jak z nim rozmawiam to zawsze patrzy mi się głęboko w oczy. Za każdym razem  bardzo się peszę. Co zrobić, jestem już bezradna?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak się zachować?

Na ogol nie polecam romansow ani zwiazkow z szefami. Przewaznie zle sie to konczy smile

3

Nudzi mu się w pracy. Polecam sprawdzić, gdzie chowa obrączkę.

4

No i właśnie w tym problem, że ja też uważam tak jak wy. Jednak zastanawia mnie czy jest wolny, bo sumie to jeszcze dwudziestoparoletni facet. Ja skończyłam niedawno 20 i między nami jest 5 lat różnicy. Jeżeli faktycznie ukrywa swój stan cywilny, to na pewno sobie odpuszczę. Dzięki za odpowiedzi.

5 Ostatnio edytowany przez maryśka995 (2016-01-11 21:14:19)

Jakiś czas temu na forum opisałam swoją sytuację, ale wtedy nie wiedziałam jeszcze wielu rzeczy o których wiem teraz. Sprawa dotyczyła tego, że mój przełożony zaczął ze mną flirtować i okazywać mi coraz większą sympatię. Na forum doradzono mi by nie angażować się w związek z szefem, bo pewnie jest żonaty i dobrze ukrywa swój stan cywilny, a ze mną chce się tylko zabawić. Okazało się, że nie jest żonaty, ani w żadnym poważnym związku. Koleżanka która  ma z nim dobry kontakt jakoś przypadkiem się tego od niego dowiedziała(nie nie flirtował z nią, bo ona ma meża i on dobrze o tym wie). Facet zaczał być dla mnie bardzo miły, czasami aż za bardzo. Chociaż nie na tyle, by mnie to zirytowało. Gdzie ja byłam, tam on też. Przychodził do mnie zagadywał i zawsze robił maślane oczka. Raz odprowadził mnie po pracy do wyjścia (pracuję w centrum handlowym). Zaczał przychodzić i pytać się mnie jak się czuję, martwił się jak źle się czułam. Kiedy miałam zły humor przychodził i  próbował mi go jakoś poprawić. Ogólnie jak jestem gdzieś blisko zawsze jest jakiś taki rozkojarzony. Najgorsze jest to, że chyba jest miedzy nami jakaś chemia, jestem pewna tak na 90%, że on też to czuje. Zawsze kiedy mnie widzi cieszy się jak małe dziecko, ma wypisane na twarzy, że jest bardzo szczęśliwy. Niestety z racji, że mamy bardzo mało okazji do rozmów na tematy osobiste nie doszło jeszcze do żadnej poważnej rozmowy.  Póki co każde z nas wie, że jedno drugiemu się podoba, ale chyba jesteśmy zbyt nieśmiali by się otworzyć przed sobą.  Generalnie to typ faceta, który mówi o sobie tylko wtedy, kiedy jest pewien, że nikt poza tą osobą z którą o tym rozmawia nie dowie się o tym. Stąd tylko jedna z moich koleżanek z nim rozmawiała tak na poważnie o tematach nie związanych z pracą. Jest dosyć skrytą osobą, wiec nie wiem nawet co on czuję, jeżeli coś czuję do mnie. Nie chcę się angażować w  żadne romanse w pracy, ale czuję, że mogę też przegapić okazję do poznania bliżej naprawdę fajnego faceta. Boję się, że  zakocham się w nim  i wtedy będę zmuszona zmienić pracę, bo nie będę w mogła z nim pracować.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018