Dylemat-przygoda zycia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dylemat-przygoda zycia

Czesc,
Stanelam przed trudnym wyborem w zyciu i chcialabym uslyszec opinie innych. Co zrobilibyście na moim miejscu.
Otoz jestem obecnie na studiach za rok bede się bronic. W miedzyczasie podjęłam wspaniała prace, nie bede wnikac w szczegóły, ale daje mi ona satysfakcje. Miesiac temu dostalam propozycje wyjazdu na pol roku do Tajlandii. Mialabym opłacone zakwaterowanie, przelot, wize i duze kieszonkowe, z ktorych spokojnie odloze sobie pieniądze, tak ze bede mogla utrzymać sie po przylocie bez pracy. Jest to wyjazd z uczelni. Niestety wtedy moja obrona przesunie sie o rok i stracę obecna prace. Dodam, ze nie bede miala możliwości powrotu. Stanowisko ktore obejmuje jest jedyne w tej firmie i nie moga sobie pozwolic na brak pracownika przez pol roku. Innej posady tam tez nie dostanę ze względu na duze zainteresowanie i brak wolnych miejsc.
Od liceum swoja kariere zawodowa traktuje powaznie. Nie chce opozniac swojego wejscia na rynek pracy o rok. Nie chce tracić swietnego mieszkania i niesamowitej pracy. Zostawiać przyjaciół i miasto ktore kocham.
Ale z drugiej strony wyjazd do tego kraju to marzenie z dzieciństwa i niepowtarzalna szansa. Przygoda mojego zycia. Problememm jest, ze za dobrze mi sie żyje. Wszystko sie uklada, dawno nie miałam tak dobrego okresu w zyciu. Nie chce tego zostawiac za soba.
Co zrobilibyscie na moim miejscu?
Moze macie jakies ciekawe argumenty za czy przeciw wyjazdowi, albo sami byliscie w takiej sytuacji?
Dzieki za wytrwalosc w czytaniu i sorry za lekki chaos smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez grinta (2015-10-04 20:08:25)

Odp: Dylemat-przygoda zycia

A dlaczego uwazasz,ze wyjazd nie bylby ciagiem dobrej passy? Bo tak sobie napisalas scenariusz smile wystarczy spojrzec z innej perspektywy i okaze sie,ze to ciag dalszy tylko nie bralas go pod uwage.
Zastanow sie co poczujesz za iles tam lat wiedzac,ze nie pojechalas. Co sie dzieje w srodku? U Ciebie jest walka miedzy glowa a sercem, Ty wybierasz glowe. Na dluzsza mete szczescia Ci to nie da.Ale to moja opinia i obserwacja. Ja jestem taka,ze wybralabym nowosc, przygode a jeszcze skoro wymarzona...mozesz wybrac swoj luksus poukladanago zycia lecz jaka masz pewnosc,ze to bedzie trwalo jutro czy za miesiac? Rok w zyciu to pestka. Wyjazd to wzbogadzenie pod kazdym wzgledem. To jest prezent od zycia.

"For the wrong person you have never worth but for the right person you mean everything"

3

Skoncz jedno i nie wracaj do tematu.
Czas ktory poswiecisz na rozmyslania na temat obrony kiedy bedziesz pracować w Tajlandii to bedzie czas bezpowrotnie stracony.
Moze bedzie sie dało do nich pojechać jak sie obronisz ?

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

4

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety nie będzie możliwości na taki wyjazd, bo to ostatnia tura programu z którego miałam stypendium.

5

Na czym dokładnie ma opierać się wyjazd do Tajlandii? Jest to zwykła wymiana studencka czy jakiś projekt, który w przyszłości ma możliwość zaprocentować?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018