prawo jazdy... przepisy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » prawo jazdy... przepisy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: prawo jazdy... przepisy

Witam..
mam pytanie..
Prosze o odpowiedz odnosnie jeżdzenia bez prawa jazdy, jakie bywają sankcie karne?
Slyszalam ze, to mandat w kwocie 500 zl, ale takze ze... 5000 zl?

''W I E L U wie wiele, NIKT wszystkiego'' - przyslowie lacińskie.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prawo jazdy... przepisy

O ile się nie mylę, to teraz jazda bez uprawnień jest traktowana jak przestępstwo. Ale chyba tego nie wprowadzili. Bo jak nie, to jest tak jak piszesz 500zł.

Z tym że....
Za nawet drobną stłuczkę mimo posiadania ubezpieczenia OC, a brak posiadania prawa jazdy(Jeżdżąc bez prawka, to tak jakby się nie miało OC). Powoduje olbrzymie koszty. Zarysuj bok jakiemuś mercowi, czy BMW M5, a zabulisz jak nie wiem. I nie daj Boże, jakby ktoś bez prawka zrobił komuś krzywdę. i jeżeli ta osoba zostanie kaleką, płacisz tej osobie dożywotnią rentę, za rehabilitacje i inne środki medyczne.
A jak zatrzyma Ciebie policja do kontroli, i nie masz prawa jazdy. To jak nie masz kogo zawołać, żeby ściągną pojazd, to policja odstawia odpłatnie pojazd na parking policyjny, gdzie za każdy dzień postoju nakładane jest obciążenie finansowe.

Jednym zdaniem- nie opłaca się!

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

3

Odp: prawo jazdy... przepisy

Wczoraj się dowiedziałam, że jak się jeździ takim malutkim autem (takie brzydkie) nie wiem jak się zwie, to że można jeździć bez prawa jazdy.

Słyszał ktoś o tym?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » prawo jazdy... przepisy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021