Psycholog - wizyta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Psycholog - wizyta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Psycholog - wizyta

Hej, czy ktos z was był kiedyś u psychologa? Jakie macie odczucia po takiej wizycie, oczywiście chodzi o problem po rozstaniu i dłuższym byciu samemu po nim.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Psycholog - wizyta

Nigdy nie byłam u psychologa, jednak wydaje mnie się ze taka porada pomogła by rozwiać moje wątpliwości.

3

Przechodziłam długą psychoterapię. Mam kolegę, który chodził do psychologa z takim problemem i ten dawał mu porady, np. że powinien się z większą ilością dziewczyn spotykać. Ostatnio fajnie na tym forum dziewczyna pisała o tym, że psycholog jej radził: jak się nie uzależniać od facetów, że ważne, aby miała zainteresowania, które dają jej siłę jak jest sama i możliwość niespotkania się czasem ze swoim facetem, bo ma kurs językowy. Też jestem dłuższy czas sama. Lubię rozmawiać z koleżankami, które mają udane związki i one mi radzą co należy robić, a czego absolutnie nie. Wizyta u psychologa albo psychoterapeuty jest o tyle cenna, że możesz mieć inne problemy, z którymi specjalista pomoże Ci sobie poradzić. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała.

4

Psychologia bada ogółem zachowania ludzkie i mimo że różnimy się między sobą to działamy według pewnych schematów. Może nie widzisz pewnych prostych prawidłowości, o których powie Ci psycholog.

5

Na temat psychologa złego słowa nie powiem bardzo mi pani dr pomogła uporać się z problemem. Tylko z ta różnicą ze ja leczę się z depresji która nie dotyczy związków ani tez rozstania. Trochę dziwnie się na początku czułam gdy musiałam jej opowiadać o sobie ale wszystko mi minęło. Teraz czuje się zdecydowanie lepiej. Także jeśli masz okazję to idz na wizytę naprawdę warto walczyć o swoje zdrowie psychiczne.

Nigdy nie lekceważ przeciwnika...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Psycholog - wizyta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021