korekcja dużej wady wzroku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » korekcja dużej wady wzroku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez green35 (2015-08-17 13:58:16)

Temat: korekcja dużej wady wzroku

Mam pytanie dotyczące operacji oczu tzw. laserowej korekcji krótkowzroczności przy wadzie: - 13 lewe oko i - 10 prawe, wiem, że najpierw konieczna jest tzw. kwalifikacja do zabiegu, jak na razie diagnozy postawione przez kilku lokalnych okulistów wykluczają się wzajemnie: jeden stwierdził astygmatyzm, drugi nie..., jeden że operacja byłaby konieczna, inny że w żadnym wypadku, bo siatkówka pęknie i tak właściwie to powinniśmy zacząć od porządnego okulisty,  w mojej mieścinie co lekarz to inna wersja... może ktoś zna jakiegoś dobrego okulistę lub klinikę okulistyczną np. Wrocław, Poznań? będę wdzięczna za informacje smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: korekcja dużej wady wzroku

Ja miałam robioną operacje i przeprowadzane cale leczenie we Wrocławiu w klinice Lexum u dr Krystyny Agopsowicz. Z ręką na sercu mogę ją polecić każdemu. Przeprowadza bardzo dużo specjalistycznych badań zanim poda jakąś diagnozę. Jedynym minusem jest cena, bo jest to klinika prywatna. Ale wiem ze gdzieś na południu Polski przyjmuje ona na NFZ. :) Ma kilka klinik w Polsce

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » korekcja dużej wady wzroku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018