Facet podobny do kobiety ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Facet podobny do kobiety ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Facet podobny do kobiety ...

Witam, wiem że temat może wydać wam sie zabawny, ale mi do śmiechu nie jest ! Od kiedy pamiętam byłem mylony z dziewczyną, nieraz jako mały chłopak słyszałem jak znajomi mówią do rodziców "O jaka ładna dziewczynka. Jak ma na imię ta slicznotka ?" Nigdy nie zapomne tej krępującej ciszy , gdy moja mama odpowiadała "Tomcio" . Teraz jako dorosły "facet" jeszcze bardziej widze u siebie cechy kobiece (wąskie bary, gruby wydatny tyłek, sylwetka w gruszke, cienki spiczasty nosek i cicha wysoka barwa głosu).
Mam do was pytanie dziewczyny, co sądzicie o tego typu urodzie "faceta"? Czy bardzo by wam przeszkadzała "sylwetka osy" u ukochanego? Jakie cechy są dla was pociągające u mężczyzny? Może powinienem szukać wśród "chłopowatych" dziewczyn ? Czekam na wasze opinie, bo jestem na skraju załamania nerwowego:(:(:(:(

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez LunaPARK (2015-08-15 22:32:13)

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Grunt to charakter big_smile, ale nie dałoby rady jednak trochę przypakować na siłce? Nie z takiej, ale i gorszej sylwetki robi się 6paki wink

Nie sądzę byś miał szukać wśród babochłopów. Szukaj wśród tych co podobają się Tobie wink

3

Odp: Facet podobny do kobiety ...

To co opisujesz to wygląda na typowe objawy niedoboru testosteronu.
Czy chorowałes często w młodości albo miałeś nadwagę?
Warto by się udać do dobrego anddrologa i zasięgnąć opini. Może kilkumiesieczna terapia testosteronowa rozwiązałaby wiekszosc z twoich fizycznych problemów.

4

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Często można zobaczyć facetów, którzy mają cechy kobiece też, ale z talią osy to nie widziałam. Może faktycznie to niedobór testosteronu? Samo w sobie moim zdaniem to, że facet ma cechy kobiece nie jest złe moim zdaniem, bo kobietom podobają się naprawdę różni faceci, a mój facet jest męski, a przy tym też ma takie cechy w wyglądzie, to jest dla mnie taki chłopięcy urok, wygląda to nadal ok. Artur Chamski, jak znasz też ma trochę z kobiety, dlatego w programie łatwo go było na kobietę przerobić. A podoba się na pewno wielu kobietom.

5

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Za wyglądem idzie też niestety płeć mózgu.

6

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Miałam kolegę o figurze jaką opisujesz. Był obiektem westchnień kilku koleżanek, a on ubolewał, że nikt go nigdy nie zechce, bo ma babską figurę... W końcu jakiejś udało się go przekonać, że jednak go chce, ale bidusia musiała być naprawdę zdesperowana, żeby miesiacami znosić to jego "jestem beznadziejny, mam gruby tyłek"...

Męskość jest w psychice, nie w ciele. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to ciało nieco "zmężnić", zamiast dopytywać, czy są jakieś kobiety, którym by taka figura odpowiadała. Możesz znaleźć całe stado, któremu taka figura będzie się podobać, co nie znaczy, że reszta Twojej osoby im wszystkim również przypadnie do gustu.

A wśrod babochłopów masz nikłe szanse. "Męskie" kobiety szukają samca bardziej męskiego od nich samych. I już samo twierdzenie, że rozmiar własnego tyłka jest dla faceta dobrym powodem do załamania nerwowego skreśla delikwenta natychmiastowo i na zawsze. Bo co to za mężczyzna, który swoją wartość obwodem tyłka mierzy???

7

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Może w celu zyskania pewności siebie pójdź na siłownię? Będziesz ćwiczył, zaczniesz się sobie bardziej podobać i przestaniesz się tym zamartwiać.

8

Odp: Facet podobny do kobiety ...

No właśnie, pytanie do kobiet, czy facet musi mieć koniecznie 6-pak i szerokie bary? Wiele razy słyszałem, że facet musi byc przede wszystkim męski, tzn szerokie ramiona , kwadratowa szczęka. Nie musi byc może "piękny" z twarzy , ale musi być, jak to moja przyjaciółka określiła "kawał chłopa" ( i kawał drania, jeśli chodzi o charakter...).
A co do jednej z wypowiedzi, to racja, od małego jestem jakiś taki wątły, chudy, może faktycznie za mało testosteronu... Nie mam wcale włosów na ciele, przegrywałem na rękę nawet z dziewczynami...Może polecicie coś zakupić na allegro, tak żeby nabrać masy i siły ?

9

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Jaka to jest figura osy u faceta? Nie widziałam hmm
Że ma wcięcie?

10

Odp: Facet podobny do kobiety ...
matma_pomoc napisał/a:

Teraz jako dorosły "facet" jeszcze bardziej widze u siebie cechy kobiece (wąskie bary, gruby wydatny tyłek, sylwetka w gruszke, cienki spiczasty nosek i cicha wysoka barwa głosu

nie chcę Cię straszyć, ale może warto rozważyć badanie kariotypu na okoliczność wady genetycznej -  "zespołu Klinefeltera" ?
niestety główną dolegliwością takiego testu oprócz czekania 1,5 miesiąca na wynik jest mała ilość placówek ów test wykonujących [poza największymi miastami ofkors] i oczywiście cena - stówa poleci i to raczej nie PLN, tylko równowartość w Euro,

a jeżeli chodzi o ćwiczenie na siłowni, to przy niedoborze testosteronu trenować się po prostu nie chce, występuje ponadnormatywnie szybka męczliwość, ciężko zauważyć jakikolwiek progres, miesiące mijają, a rekompozycja ciała jakoś nie chce dalej postępować w widoczny sposób,
nawet jak się wcina ładnych kilka tyś. kilokalorii ze słuszną porcją białka na codzień,

najlepiej samemu zrobić sobie badanie poziomu teścia wolnego i całkowitego [kilkadziesiąt złociszy] i wyposażonym w kartkę z wynikiem udać się do dobrego androloga, choć w naszym kraju raczej ciężko o takiego, co rozeznaje się w defektach męskiego systemu hormonalnego,
piszę te słowa w oparciu o własne doświadczenia,

11

Odp: Facet podobny do kobiety ...
rossanka napisał/a:

Jaka to jest figura osy u faceta? Nie widziałam hmm
Że ma wcięcie?

Wąskie bary, a szerokie biodra. Spodnie kobiece a meskie znacznie sie różnią. Zgadnij, ktore bardziej na mnie pasuja ?:(((

12 Ostatnio edytowany przez Iceni (2015-08-16 17:27:17)

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Autorze, po hormony trzeba isc do lekarza specjalisty. Niedobor testosteronu to nie jest tylko problem wygladu, ale i plodnosci oraz ogolnie zdrowia. Niedobor testosteronu u mezczyzny oznacza nadmiar estrogenow - a to z kolei wieksza podatnosc na raka.

Podobna terapie hormonalna przechodza osoby przy zmianie plci, zobacz sobie w necie zdjecia przed i po i zobaczysz jak testosteron uwydatnia
cechy meskie
Ale tego NIE DA się załatwić specyfikami z Allegro.

13

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Hormony w normie?

14

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Mi to też wyglada na profil hormonalny. Zrób sobie badania profilu, jak wyjdzie kobiecy to idź do endykrynologa, być może zapisze zastępczą terapię testosteronem. Dodatkowo ciężki trening na siłowni i spokojnie możesz wyrównać sylwetkę. Ja mam dość szerokie bary, a kiedyś byłem wąski. Dupę też mam dość dużą:P Ale jestem raczej dość proporcjonalny właśnie dzięki ćwiczeniom na siłowni.

15

Odp: Facet podobny do kobiety ...

Mi się bardzo podobają tacy faceci, zwłaszcza jak mają długie, ciemne włosy jak np. Michał Szpak. Dużo jest takich par w show biznesie, że facet jest kobiecy a kobieta męska np. Kelly Osbourne i Matthew Mosshart albo Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Facet podobny do kobiety ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024