Tajemnicze odwiedziny w nocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Tajemnicze odwiedziny w nocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Tajemnicze odwiedziny w nocy

Witam,

to było dość niedawno, bo stało się wczorajszej nocy. Bardzo intensywnie rozmyślałam o moim chłopaku, tęskniłam za nim...
Kiedy zasypiamy to zdarza się, że automatycznie wybudzamy się, a potem znów wracamy do snu. I tamtej nocy, gdy próbowałam zasnąć w pewnym momencie poczułam jakby ktoś na mnie się patrzył, i czułam dość silny niepokój. Otworzyłam oczy i nagle zobaczyłam ....... mojego chłopaka stojącego obok mojego łóżka wpatrującego się we mnie! Trwało to przez kilka sekund. Wzdrygnęłam się. Przestraszyłam się strasznie, odwróciłam twarz, a gdy spojrzałam znowu to już go tam nie było.
Po całym zdarzeniu usnęłam w spokoju...

Czasem bywa tak, że w nocy obraz jest dość niewyraźny, wszystko się zlewa w ciemności a każdy cień wydaje się groźny. Ale tym razem było to bardzo rzeczywiste.
Gdy opowiedziałam to dziś swojemu chłopakowi, też się przestraszył i mówił, że tamtej nocy nic mu się nie śniło. Wspomniał o takim zjawisku jak OBE - podróże poza ciałem.

Czy ktokolwiek miał do czynienia z czymś takim lub wie coś na ten temat?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tajemnicze odwiedziny w nocy

Tak, wiem coś na ten temat. To ty sama "wyprodukowałaś " tę postać. Była tu kiedyś mowa o stanach na pograniczu jawy i snu. W silnych stanach emocjonalnych to się zdarza.

To czasem nie jest OOBE? Zza czasów gimbazjum, się w to bawiłem, siostra mnie na namówiła, na coś takiego, dzień w dzień przez parę miesięcy.
W końcu wyszło...Albo nie, sam nie wiem. Byłem kijowym duchem nawet nie potrafiłem się poruszać T.T Może to był sen, ale wszystko wydawało się tak jak to było zostawione, odzwierciedlony pokój, śpiące osoby, niestety byłem taki amatorski, że nie mogę powiedzieć że to się udało bo czemu? Mógł to być najzwyklejszy sen, w końcu to też prawdopodobne nawet bardzo.
Takie schizy jak Ty miałaś, miałem...2 razy w ciągu ostatniego pół roku. Tylko, że (śpiąc na brzuszku za bardzo nic nie widzimy wpatrzeni w poduchę xD)  Coś przywierało mnie do wyrka, jakby ktoś na mnie siedział, słyszałem 3 barwy głosów, które rozmawiały między sobą. Dwóch facetów i jednej kobiety, miałem wtedy wolny pokój w akademiku, bo mój współlokator wyjechał, myślalem, że ktoś się włamał, główkę miałem tak słabą że ledwo co nią poruszałem, myślałem, że już po mnie. W końcu zabrałem się w siły (chciałem chociaż zobaczyć twarz człowieka, który sobie biwakuje na moich plecach przed śmiercią) i baaaardzo powoli odwracałem głowę i oczywiście nikogo nie było. Później się ocknąłem, pamiętając każdy szczegół tego wydarzenia. Może to był po prostu głupi sen, ale był dość realistyczny i serducho trochę waliło big_smile
Trochę chaotycznie napisane, ale cóż. Może ktoś się pomęczy z czytaniem ^_^

Pozdrawiam.

Juuhuu!

4

Dziękuję za odpowiedzi. Tak faktycznie, nie byłam pewna tego skrótu, ale naprawdę jest to OOBE smile

Myślę, że Twoje doświadczenie, Fay D. Flourite, było bardziej intensywne od mojego. Tylko z kolei Ty słyszałeś dźwięki, które nie istnieją, a ja widziałam obraz osoby, której (prawdopodobnie) tam nie było. Możliwe, że to coś z pogranicza jawy i snu, albo po prostu przy okazji silnych emocji coś takiego się wydarzyło, albo obie rzeczy naraz.

Czy wtedy przeżywałeś coś mocno, gdy miałeś te "schizy"? smile

5

Ja mam czesto odwiedziny tak zwanej zmory nie zycze nikomu dramat.... poczytaj w necie jest tego sporo

Facet traktujący kobietę jak ksieżniczkę został wychowany przez królową.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Tajemnicze odwiedziny w nocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018