Pierwsza masturbacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pierwsza masturbacja

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 107 ]

Temat: Pierwsza masturbacja

Dziewczyny/chlopaki pamietacje swoja pierwsza masturbacje? W jakim wieku bylyscie/byliscie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsza masturbacja

Ja pamiętam wink Miałam jakieś 6 lat, odkryłam ją przypadkiem bawiąc się swoim ciałem, jak to dzieci mają w zwyczaju wink Uznałam że to świetny wynalazek i nie rozstałam się z nią do tej pory big_smile Co najśmieszniejsze, do wieku jakichś 10-12 lat myślałam, że tylko ja tak robię, a inni o tym nie mają pojęcia lol

3

Anemonne napisał/a:

Co najśmieszniejsze, do wieku jakichś 10-12 lat myślałam, że tylko ja tak robię, a inni o tym nie mają pojęcia lol

Ja mialem podobnie tylko ze w wieku ok 9 lat smile

4

Ja już nie pamiętam tak szczegółowo jak Cybancik czy Anemonne,ale pierwszy raz pewnie zdarzyło sie podczas dzieciecych poszukiwan i odkryc smile

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

5

ja miałam 13 lat. Zaczęło się gdy zaczęłam czytać harlekiny i trochę mnie podniecały  a potem doszły filmy, i tak jakoś się potoczyło tongue
przez jakiś rok nie byłam świadoma tego co robię do końca a potem zrozumiałam że to całkiem normalne smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

6

Kami90 napisał/a:

przez jakiś rok nie byłam świadoma tego co robię do końca a potem zrozumiałam że to całkiem normalne smile

Normalne, przyjemne a czasami nawet konieczne

7

Wow, no to w takim razie w porównaniu do Was ja zaczęłam bardzo późno, bo coś między 15stym a 16stym rokiem życia wink A moje pierwsze samodzielne pieszczoty doszły do skutku w wannie (nie w wodzie, bo nie potrafię dojść w ten sposób), ale stojąc w niej. Pierwsza masturbacja zaowocowała w orgazm, a więc byłam całkiem dobra w te klocki od samego początku wink

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

8

Youngwid,musze Ci powiedziec ze zostajesz chyba moim guru w tych sprawach... smile

9

PurBlanca <3 napisał/a:

Youngwid,musze Ci powiedziec ze zostajesz chyba moim guru w tych sprawach... smile

Hahaha, a jest jakiś konkretny powód dlaczego tak się stało? big_smile

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

10

Ogólnie bardzo lubię czytać Twoje posty które bawią,uczą i są życiowe smile
No i odrazu można wyczuć Twą szczerość,otwarcie i doświadczenie.

11

PurBlanca <3 napisał/a:

Ogólnie bardzo lubię czytać Twoje posty które bawią,uczą i są życiowe smile
No i odrazu można wyczuć Twą szczerość,otwarcie i doświadczenie.

Wow, dziękuję, bardzo mi miło. Teraz idę zetrzeć z policzków tego buraka, który właśnie się na nich pojawił wink Dziękuję...

12

Haha smile Nie ma sprawy smile
Poprostu pisz nadal i się nie krępuj tongue

13

PurBlanca <3 napisał/a:

Haha smile Nie ma sprawy smile
Poprostu pisz nadal i się nie krępuj tongue

Będę się starać smile Dzięki raz jeszcze!

14

Ja nie pamiętam kiedy pierwszy raz się masturbowałam, ale chyba było to tak w wieku 12 lat. Kiedyś nie wiedziałam że to sie tak nazywa martwiłam sie czy to normalne... W tej chwili wkładam miśka lub woreczek do majtek, wchodzę na wersalkę i do dzieła! smile

15 Ostatnio edytowany przez cvas12 (2010-02-03 09:24:34)

Nie pamiętam dokładnie, ale było to coś między 11, a 12 rokiem życia! Więc trochę późno big_smile Podczas kąpieli zaczęłam pocierać nieświadomie swoją myszkę, no i zaczęło mnie brać jakieś dziwne uczucie więc kontynuowałam smile Skończyło się na tym że dostałam spazmów i wiłam się jakoś dziwnie! To był mój nieświadomy pierwszy orgazm! smile Potem już wiedziałam że jest to wspaniałe przeżycie i kontynuowałam takie zabawy dość często.

Agniesia - Nic co ludzkie nie jest mi obce!!! smile

16

To dziwne... Oprócz youngwind wszyscy to odkryli bardzo wcześnie. Ja za to też jakoś w wieku 16 lat i to bez orgazmu... Ale jestem zdolna, więc szybko się nauczyłam ^^ Pewnie to wpływ mamy, która wpajała mi cnotliwość za wszelką cenę, więc sama przed sobą się zaczęłam wstydzić tego robić. Ale nie żałuję jakoś specjalnie, jest to miłe, ale nie budziło i nie budzi we mnie żadnych emocji smile

Dwóch było głupich na świecie: jeden co dawał, drugi, co nie chciał brać.

17 Ostatnio edytowany przez basia20 (2010-02-05 08:09:46)

Witam
Ja o ile dobrze  pamiętam swój pierwszy raz gdy miałam jakieś 13 lat . Byłam na wakacjach u rodziców znajomych na wsi . Pewnego dnia gdy byłam na spacerze zobaczyłam pewną parę znanych mi osób którzy na kopie siana robili dziwne rzeczy [ wtedy tak myślałam ] Ja stojąc za rogiem stodoły widziałam dokładnie że ten pan miał głowę między nogami pani , a ona dziwnie jęczała . Stojąc za rogiem schowana jakoś tak że ręką w sposób nieświadomy dotknęłam mojej muszelki i wtedy zaczęło mi się robić dziwnie przyjemnie . Pozwoliłam sobie na głaskanie jej bezpośrednio cały czas podpatrująć co robią ci dwoje . Gdy oni oboje jęczeli mnie zrobiło się bardzo mokro i bardzo przyjemnie . To chyba był pierwszy orgazm . Od tamtej pory po dzień dzisiejszy czasami lubię się sama ze sobą zabawić

18

ja masturbowałam się od 10 roku zycia ale że to masturbacja odkryłam w wieku 13 smile A zaczęło się od ruszania się palcami w tym miejscu.

19

Hej.Masturbuję się od jakiś 2 lat.Robię to pocierając łechtaczkę palcem.Mam jednak pytanie.Czy mogę włożyć palec do pochwy i poruszać nim?Na jaką głębokość mogę to zrobić?Jestem dziewicą i boje się żeby nieczego sobie nie uszkodzić.

Nie można kochać innych,nie kochając siebie....

20

Palcem raczej nie uszkodzisz błony dziewiczej, musiałabyś to robić wyjątkowo brutalnie i kilkoma palcami naraz. Ja masturbowałam się w ten sposób będąc dziewicą i błona (z tego co wiem wink) pozostała nienaruszona.

21

Moge włążyć np. połowe palca?I poruszać nim troche?

22

Możesz włożyć całego i też nic się nie stanie wink Błona jest rozciągliwa, nie chodzi tu o głębokość ale o grubość tego, co wkładasz. Czyli np. masturbacja 3-ma palcami nie byłaby już pewnie dobrym pomysłem, ale jednego możesz spokojnie użyć. smile

23

Ruszać tez moge?Mocniej i słabiej?

24

No przecież nie piszę Ci tego, żebyś tylko go włożyła i nic nie robiła, przecież to się mija z celem big_smile
Mówię Ci, sama tak robiłam jako dziewica i z tego co mi się wydaje, to błonę zachowałam, a poza tym błona ma w środku otwór, nie zarasta całego wejścia do pochwy. Zresztą, nawet jak lekko naruszysz błonę, to co się wielkiego stanie? Przecież dziewictwo to nie tylko błona.

25

Dzięki za pomoc:)Napewno spróbuje bo mam na to ochote już od dłuższego czasu.:)

26

Ja pierwszy raz masturbowałam się, gdy miałam jakieś 10-11 lat. To był przypadek, bo bawiłam się miśkiem, to znaczy takim dużym psem (udawałam, że na nim jadę), a ponieważ poczułam coś miłego bawiłam się tak dalej, no i skończyło się na orgazmie big_smile

Kobieta patrzy na jednego mężczyznę, rozmawia z drugim, a myśli o trzecim... wink

27

Ja masturbowalam sie majac ok 12 lat ..
Jakos tak samo wyszlo ... moze dlatego ze przez przypadek ogladalam filmy erotyczne gdy  starszy brat nie widze ze patrze jakos tak mi sie zlapalam w myszke i bylo przyjemnie . Ale tak sie zastanawiam czy masturbacja pozniej nie bedzie kolidowala z udanym zyciem erotycznym?:>

"Nie tęsknimy za ludźmi , których kochamy
Tęsknimy za tą cząstką nas samych, którą oni ze sobą zabierają"

28

Masturbacja z reguły wręcz pomaga w osiągnięciu udanego życia erotycznego smile

29 Ostatnio edytowany przez Nastolatka53 (2010-02-10 15:22:55)

Ja zaczęłam się masturbować jak miałam 14 lat. U mnie w klasie był bardzo przystojny chłopak, nazywał się Maciek, bardzo mnie pociągał. Jak w domu byłam sama nagle, nie wiem czemu przypomniałam go sobie. Wiedziałam, że istnieje coś takiego jak masturbacja, więc pomyślałam sobie czemu by tego nie spróbować. Włożyłam rękę w majteczki i zaczęłam pieścić się po swojej muszelce. Po 10 minutach zrobiło mi się bardzo mokro w majteczkach i czułam ogromną przyjemność. To było niesamowite, chciałabym kiedyś zrobić to z jakimś panem smile

30

ej dziewczyny, czytam wasze poslty i tak sobie mysle czy to normalne u mnie, mianowicie masturbuję się chyba od zawsze(tzn teraz mam faceta więc robię to rzadko) i od zawsze mialam orgazm, pamiętam ,że robilam to nawet jak bylam w zerówce, czy to normalne , że takie male dzieci mają orgazm?

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

31

Pisałam już właśnie w tym temacie, że ja też masturbuję się odkąd pamiętam smile Znam też parę innych dziewczyn, które tak wcześnie zaczęły. To całkiem normalne, że już małe dzieci poznają swoje ciało, i najwidoczniej są zdolne do osiągania orgazmu. Chociaż z tego, co pamiętam, tamte dziecięce orgazmy były nieco inne - wszak nie byłam jeszcze świadoma swojej seksualności i nie było to żadnym seksualnym uniesieniem, tylko zwykłym dreszczykiem przyjemności.

32

a myślalam, że coś ze mna bylo nie tak;)

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

33

u mnie sie to zaczelo w roku 12 ... nie wiem skad mi sie to wzielo ale to jakos samo przyszlo... tez myslalam ze jestem jaka inna ale mama mi wytlumazyla ze to calkiem normalne... big_smile

34

Ja mialam 11 lat dużo wcześniej o tym czytałam ale robięto od jakiegoś czasu i nadal nie mogę dojść. Poradźcie jakieś techniki.

35

Ja zaczęłam w wieku 14 lat. Doskonale wiedziałam co robię. Byłam w pełni świadoma jak się za to zabrać. Spróbowałam raz i potem jeszcze dwa razy.
Do dziś uważam to za przyjemne doświadczenie. I wciąż to robię, mimo, że mam męża. Ale zawsze z nim smile

36

również bardzo wcześnie zaczęłam sie masturbować( od kiedy pamiętam ) , nie spodziewałam  sie nawet , ze tak wiele osób robiło to takze tak wcześnie smile Na początku oczywiście nie wiedziałam , ze to nazywa sie "masturbacją " , bałam sie , ze robię coś złego tongue ale jakoś nie mogłam przestać smile
Teraz widzę , ze to całkiem normalne i , ze nie jestem sama. Swoją droga ciekawy wątek smile

37

Zmasturbowany jest ten świat:)

38

Moja masturbacja?Kurcze uśmiech na twarzy sie pojawia kiedy o tym pomyśle..:)

To wyszło tak jakoś z siebie kiedy byłem chyba w 4 klasie podstawówki..Pamietam tak siedziałem,siedziałem,ruszałem i tego nie zapomne,to było takie:CO TO BYŁO?! I sie w tym zakochałem,odrazu kolekcja filmów,czasem pamięciówka.POtem pamietam pierwszy wytrysk,człowiek bał sie co to jest;P

39 Ostatnio edytowany przez Bożenaaa (2010-08-15 17:00:17)

Gdy czytam Wasze posty widzę,że to normalne u dzieci i młodzieży...nie dawno dowiedziałam,że córka się masturbuje trochę się tym zmartwilam ale teraz czytam,że to normalne...hmm.

Też to mam za soba ale ja jako 20 latka zaczęłam...hmm czasy się zmieniają.Przypadkowo kiedy to się kąpałam i skirowałam strumien nie w tą stronę co trzeba...skończyło się na wiadomo czym.

40

Usiłuje sobie przypomniec, kiedy to było, hohoho. Miałam chyba 15/16 lat, tzn. wtedy juz całkiem świadomie opanowałam "rekoczyny".

41

hmm moja pierwszą masturbacje pamiętam jak nie wiem co..było to dla mnie wielkie przeżycie...pamiętam,że leżałam sobie latem na hamaku..i tak jakoś jak to dziecko(miałam kolo 10 lat)  rączki powędrowały do majtek..leżałam i szperałam..i nagle to nadzywczajne uczucie...pamiętam to jak dzisiaj(chodź mam po 30) jakie to było uczucie...przyjemne mrowienie i ''mokro'' więc kąntynuowałam..zączeło się, doszłam do orgazmu chodz nie wiedziałam co to jest..pamiętam,że zaczęłam głośno jęczeć i rodzice to zauważyli po czym dostałam ochrzan..od tego czasu robiłam to już codziennie po kilka razy tylko,że nie przy rodzicach bo wmawiali mi,że to 'wielki grzech' i,że szatan we mnie wstąpił.

42

ja nie pamietam dokladnie kiedy sie za to zabralam,ale gdzies 10 lat powiedzmy juz bylam wprawiona.no przy rodzicach to nawet bym sie nie odwazyla,uznawalam to za moja..tajemnice? a jak u Was bylo i rodzicami?

43

moja pierwsza masturbacja była jak miałam 12lat , a zaczeło się nie win nie , najpierw bawiłam się paluszkami a potem doszły misie i zabawki . Czy przez masturbacje można stracić błone dziewiczą

44

Joshitoki,
jeśli nic sobie nie wsadzasz lub nie robisz tego zbyt gwaltownie to masz duże szanse, ze zachowasz błonę.

45

ja pierwsza miesiaczke dostalam w wieku lat 9, a pierwsza masturbacje mialam jak mialam bodaj 6 lat i wtedy to osiagnelam orgazm tongue
spodobalo mi sie to strasznie big_smile

Człowiek rodzi się z dwiema śmiertelnymi chorobami- ŻYCIEM które kończy się śmiercią i NADZIEJĄ, że śmierć nie jest końcem...

46

ja nie pamiętam ile miałam lat, ale kiedyś z koleżanką udawałyśmy seks na pilotach:D

Kiedyś też rozmawiałysmy z koleżankami, na temat jak to każda z nas robi, i jedna powiedziała: prysznic, druga :pięta, trzecia :trąba słonia pluszowego big_smile:D:D

Jeśli jakakolwiek kobieta jest w stanie odbić mojego faceta... To ja takiego faceta nie chcę.

47 Ostatnio edytowany przez Lisek (2010-12-01 09:52:43)

na jakich pilotach ?:P

i dzięki wam bo właśnie zrozumiałam że byłam/jestem całkiem normalna bo też zaczęłam bardzo wcześnie ;)U mnie zaczęło się gdzieś w podstawówce  3-4 klasa a powodem były gazety typu bravo i popcorn ( która z nas nie czytywała ich namiętnie ?;) ) no i były tam takie różne porady albo artykuły. I cóż w trakcie czytania kiedyś takich porad nieświadomie zaczełam się bawić i nagle zaskoczenie i wyszło coś nie wiadomo co ale mega przyjemne heh  no i od tego momentu stałam się fanką tego typu zabawy chociaż jak to się nazwało i co robiłam dowiedziałam się dopiero jakoś gimnazjum. Ale fajnie widzieć że duża większość z was też zaczynała bardzo wcześnie smile

pozdrawiam smile

48

heh .. jeśli o mnie chodzi to pierwszy raz z masturbacją był bardzo późno... dopiero po pieszczotach chłopaka smile było to dla mnie coś nowego, ale szalenie przyjemnego smile dlatego też na początku to zdarzało mi się bawić aż kilka razy dziennie;]

No matter where we go
Souls adrift never say goodbye

49

ja miałam jakos 11-12 lat gdy to sie zaczeło, pod prysznicem ...

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

50

Salvame,
Wybacz mi moje wścibstwo, tak z ciekawości tylko pytam.
Bardzo późno, tzn ile miałas lat?

51

mój błąd ;] nie napisalam .. jakieś 18 lat

No matter where we go

52

salvame napisał/a:

mój błąd ;] nie napisalam .. jakieś 18 lat

:-)
Jesteś chyba jedną z nielicznych dziewczyn, które to zrobiły świadomie i znając spodziewane rezultaty.
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w poznawaniu swojego ciała

53

heh .. dziękuje za miłe słowa:)

No matter where we go

54

moja córka kończy 8 lat noi przyłapaliśmy ją na tym ja zgłupiałem i niewiem co lub czy cokolwiek z tym robić

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

55

Lisek napisał/a:

na jakich pilotach ?:P

Na takich od telewizora tongue Po prostu miałyśmy ich za penisy smile big_smile:D

Jeśli jakakolwiek kobieta jest w stanie odbić mojego faceta... To ja takiego faceta nie chcę.

Posty [ 1 do 55 z 107 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pierwsza masturbacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018