to mial byc wiersz...czy tak jest - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » to mial byc wiersz...czy tak jest

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: to mial byc wiersz...czy tak jest

U stup gor w otchlani piekielnej demon pragnol milosci anielnej. Wyklety na wieki bo ponoc zla winny a tylko dlatego ze byl inny. Skalał sie pragnieniem nieugaszonym nigdy plomieniem. Za to ze byl zlym dziedzictwem dotkniety cierpial urok ponetny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: to mial byc wiersz...czy tak jest
dalia448 napisał/a:

U stup gor w otchlani piekielnej demon pragnol milosci anielnej. Wyklety na wieki bo ponoc zla winny a tylko dlatego ze byl inny. Skalał sie pragnieniem nieugaszonym nigdy plomieniem. Za to ze byl zlym dziedzictwem dotkniety cierpial urok ponetny.

Coś tam z wiersza ten tekst ma.
Ale trzeba nad nim popracować jeszcze bo dużo błędów choćby ortograficznych i nielogicznych sformułowań.
"cierpiał urok ponętny"  - co to ma znaczyć?
"miłość anielna"- nie ma takiego słowa jak "anielna". Itp. Itd.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3 Ostatnio edytowany przez dalia448 (2015-07-08 13:46:33)

Z ortografi to ja za dobra nie jestem i mam tego swiadomosc... Z czym sie kojarzy aniol z czystoscia i niwinnoscia dlatego anielna. Skoro niema takiego slowa to jak to odmienic prosze powiec. Urok ponetny tege nie rozumiesz. Urok jest okresleniem nie tylko piekna..w moim wierszu ze tak powiem jest okresleniem rzuconego czaru a ponetny dlatego ze jednak to zlo ktorym  zostal obarczony jednak go kusi i pociaga i z tego powodu cierpi. Czy teraz rozumiesz droga kleomo?

4

"miłość anielska"? - tylko nie będzie się rymować z "piekielnej"

'Urok ponętny" powiedzmy, że jest to poprawne określenie.
Ale "cierpiał urok..." to już nie jest poprawne.
Może już lepiej "cierpiał za urok ponętny".

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

5 Ostatnio edytowany przez Summerka (2015-07-08 15:58:30)

Kiedy przymknę oko na banalne błędy ortograficzne, widzę początek  baśni lub legendy. Jeśli masz kłopoty z ortografią, to może najpierw nagrywaj? Nie obraź się szanowna autorko, ale  te błędy  zbyt mnie bawią i psują bajkowy nastrój.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » to mial byc wiersz...czy tak jest

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018