Dwie pominiete tabletki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Dwie pominiete tabletki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Dwie pominiete tabletki

Witam, pominęłam dwie tabletki, przez glupote. Nawal pracy i zapomnialam. Jest to trzeci tydzien. O ciaze sie nie boje, bo partner wyjechal i seksu nie bylo przy tym opakowaniu. Jednak co mam zrobic? Zazyc dzis tabletke czy zrobić juz przerwe i czekac na okres? Dzis nie moge zadzwonic do ginekologa bo niedziela big_smile mam zamiar wzuac pierwsza tabletke z pierszym dniem krwawienia.

mam zmienione konto z NETKOBIETA444 na 4444 smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dwie pominiete tabletki

A które to były talbetki?

3

18 i 19. Chyba zrobie przerwe od tego dnia i poczekam na krwawienie a potem zaczne nowe opakowanie. Myslisz ze okej?

4

Prosze o rade.

5

Czytałaś ulotkę? W niej na 99% znajduje się instrukcja postępowania w przypadku pominiętej tabletki.

6

Tak, zazwyczaj w przypadku zachowania ochrony a tutaj mi na tym nie zalezy. Jedynie zeby za bardzo organizmowi nie mieszac smile

7

Ale jakie to ma znaczenie? W ulotce po prostu jest odpowiedź na pytanie, które tu zadałaś, czyli jak postąpić w przypadku pominiętej tabletki.

8

Racja, jest opcja zrobienia przerwy.
Czy w takim przypadku krwawienie wystąpi w tym samym czasie co zawsze? Tzn tyle samo dni od skonczenia opakowania? Zawsze dostaje w 4 dzieb ????

9 Ostatnio edytowany przez netkobieta4444 (2015-06-15 17:13:44)

Jest to wazne dla mnie, bo mam jechac na wakacje, prosze o odpowiedz !
Chodzi o to czy nie zaburzylam cyklu. Tzn dzis dzien 4 odkad wzielam te ostatnia tabletke w 3 tyg. I zawsze na 4 dzien dostaje krwawienie a teraz nic. W ulotce napisane ze to dobry sposob ale kiedy to krwawienie wystapi? Czy ktoras miala taki przypadek i krwawienie sie opoznialo?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Dwie pominiete tabletki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018