Temat: Peeling enzymatyczny + GLINKA BIAŁA

Czy ktos uzywal tego peelingu z profesjonalnej serii Bielendy: http://bielenda.pl/produkty/professional-formula-peeling-enzymatyczny-glinka-biala
Sklad i efekty brzmia zachecajaco, ale nie jestem fanką nowinek kosmetycznych, stad moje pytanie. Bede wdzieczna za opinie. Czy efekt jest krotkotrwaly czy po regularnym stosowaniu widac roznice w skorze?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Peeling enzymatyczny + GLINKA BIAŁA

Wiesz co, nie mialam dokladnie tego peelingu z glinką, ale z Bielendy mialam aktywna maske z serii Skin Clinic Professional- korygującą. I jak dla mnie rewelacyjny produkt, ktory daje efekty widoczne po paru zastosowaniach. Wiec wydaje mi sie ze powinnas sprobowac tego peelingu. Po tej masce coraz bardziej przekonuje sie do kosmetykow z Bielendy smile

3

Co prawda juz troche czasu minelo od czasu umieszczenia mojego postu, ale slodkatruskawko- koniec koncow kupilam peeling o ktory pytalam. Jest naprawde bardzo dobry, ladnie koi skore smile Szkoda tylko ze te saszetki ciezko dorwac no i szkoda ze nie ma pelnowymairowego opakowania- kupilabym od razu big_smile

4

Hejka,
Ja z Bielendy jestem w stanie kupić wszystko w ciemno. Ani  razu się nie zawiodłam, a cerę mam mocno problematyczną.

...bo ze zdradą jest trochę jak z odchudzaniem-
-nie taki problem z głodem, jak z apetytem?

5

Ja miałam ten peeling plus maseczkę z bielendy, z glinką białą, daje bardzo fajne efekty. Jest do skóry wrażliwej, skłonnej do alergii i naczynkowej, jest bardzo delikatny i nic mnie nie podrażniał. Skóra jest po nim milsza w dotyku i przy regularnym używaniu widziałam że jest bardziej nawilżona i mniej widać naczynka

6

Kiedyś używałam ich maseczki z glinką białą i byłam bardzo zdowolona, ona jest super dla cery suchej i wrazliwej. A nie wiecie, gdzie mogę kupić taką maskę z glinką białą, rzadko niestety widuję je w drogeriach? Teraz mam od nich maseczkę Carbo detox z węglem i czarnym diamentem, dobrze oczyszcza i wygładza skórę