Chcę Was poznać (woj. łódzkie i śląskie) Samotna w sieci... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Chcę Was poznać (woj. łódzkie i śląskie) Samotna w sieci...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Chcę Was poznać (woj. łódzkie i śląskie) Samotna w sieci...

Witajcie! "Samotność w sieci" - chyba większość może kojarzyć ten film!? U mnie składa się troszkę inaczej. Jestem Kobietą. Mam 31 lat i Męża, z którym zdarza nam się mieć inne zdanie. Chyba normalne, prawda? Nie mamy dzieci, choć już tyle staramy się o nie. Mam sporo wolnego czasu i brak znajomych, z którymi mogłabym go choć trochę dzielić. Piszcie, jeśli jesteście z woj. łódzkiego lub śląskiego! Chcę Was poznać!
Może to zabrzmi dziwnie, ale przekroczywszy magiczną cyfrę na 3 z przodu, czyli mając już przeszło 30 lat, pojawił się pierwszy kryzys... Ktoś z Was tez tak ma? Analiza tego, co się zrobiło. Kolejno rozmyślania nad tym, co będzie? Jednak jestem tu i teraz, i liczy się teraźniejszość. A więc przyjaciele - owszem, byli, ale się zbyli. Większość koleżanek wyszła za Mąż i urodziła dzieci. Kontakty się urwały. Zmieniły się zainteresowania. Ze wspólnych imprez i spotkań, zostały tylko wspomnienia. Wszyscy albo pracują, albo wychowują dzieci. A ja mam tego czasu więcej, bo pracuję dorywczo, a dzieci jeszcze nie mam. Piszcie więc wszyscy Ci, co chcecie pogadać, a może i z czasem spotkać się!
Pozdrawiam ciepło!

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Chcę Was poznać (woj. łódzkie i śląskie) Samotna w sieci...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018