PREZENTY DLA DZIECI :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » PREZENTY DLA DZIECI :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

1

Temat: PREZENTY DLA DZIECI :)

Witam wszystkie mamusie.Przed nami cudowny okres -mikołajki i gwiazdka ! Co za tym idzie ,trzeba naszym maluchom pokupować prezenty.Moja Amelia akurat 6 grudnia kończy 11 miesięcy.Jakie macie propozycje na prezent dla takiego dziecka? Dodam może,że miesiąc później obchodzimy pierwsze urodziny i też trzeba coś wykombinować smile Zastanawialiśmy się z mężem nad : chodzik-pchacz smiki;gąsienica gawędziara fisher price; drewniane klocki. Na gwiazdkę tatuś zapowiedział,że Mała dostanie soje pierwsze sanki smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

pomysły swietne.Co kupic Nince ktora bedzie miała 4.5 miesiaca? myslałam o przytulance np. kroliczek z ikei bo zasypia z pieluszką albo jakas zabawka ktora gra i swieci albo jezdzi ... grzechotek ma juz pod dostatkiem

3

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Lady,moja AMelia ma 10 miesięcy i nadal zasypia z pieluszką,pluszaki do niej nie przemawiają.Mała w tym wieku,uwielbiała zabawy na macie edukacyjnej i taką zabawkę "pan metka".JAk zaczęła pełzać bardzo jej się podobał chodzik-pchacz smiki na którym są przyciski śiwtaełka itp,teraz korzysta z niego ucząc się chodzić,a dodtakowo można z niego zrobić stoli edukacyjny (taką formę Mała też lubi).Może zapytam tak:jaką kwotę możesz przeznaczyć?

4

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

A może jakiś muzyczny prezent? Niedawno wyszła płyta Polskie Radio Dzieciom Vol. 4.
Album monograficzny, na którym są baśnie, poezja czy przypowieści Joanny Porazińskiej.
Słyszałem, że maluchy bardzo dobrze śpią przy takiej muzyce.

5

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

chcielismy przenaczyc 50-100 zł bysle o bAku albo czyms grajaco swiecaco jezdzącym smile płyta odpada bo ona w ogole nie zwraca uwagi na muzyke .Avva jak wygląda "pan metka"?

6

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Warto też rozejrzeć się po hurtowniach zabawek, tam zawsze dostaniecie coś taniej.
Avva a może kupić coś co przyda się zaraz na wiosnę - mam na myśli rowerek, teraz to takie na czasie na roczek dla dziecka, a wiosną będzie jak znalazł.
Mój mały dostał taki rowerek z baldachimem i mnóstwem grających przycisków i bardzo mu sie podobał, rośnie razem z dzieckiem, na początku ma rączkę do prowadzenia przez rodzica i wszelkie zabezpieczenia, gdy Maluch podrośnie części demontujemy i Smyk uczy się pedałować sam - fajna sprawa.

7

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

rowerek to fajny pomysł mój synek bardzo lubi swój "stary" trójkołowiec i nie pozwala go oddac. klocki szczególnie drewniane to dobry zakup bo trwałe bezpieczne i rozwijają wyobraźnię i pojmowanie przestrzeni. fajne sa też książeczki zaglądajki takie z grubymi kartkami w których są okienka i można np opowiadac dziecku jak zwierzątka żyją i wiele innych. pluszaka polecam od "bukowskiego" ma bezpieczne oczka i buzie, jest miły w dotyku, można bo uprac i jest trwały bo od niemal 4 lat wszędzie dosłownie wszędzie chodzi z moim synkiem. sprawdzone mam też zabawki z "little tikes" takie jak grający autobus czy telefon Boba. PlayDoh w zestawach to również frajda i nie trzeba bac się o dywan bo jak wyschnie to spokojnie da sie wykruszyc. Z Ikei polecam taką przekładankę (drewniane klocki na drutach) czy młotek i wbijankę z klocków. Obecnie duże klocki zastąpione zostały przez "lego" które jest najciekawszą zabawka od 3 tygodni ale to dla starszaczków a maleństwa z powodzeniem możnaby obdarowac "duplo" ze zwierzaczkami. no i mnóstwo innych pomysłów...

8 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 20:00:06)

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

A może by tak maluchowi kupić jakąś lalkę. spam

9

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

A co myślicie o macie do tańczenia? cZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT DLA DZIECKA?

10 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 19:56:46)

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

A co powiecie na trampolinę? Według mnie to bardzo fajny pomysł na prezent. Łączy przyjemne z pożytecznym, bo z jednej strony zapewnia dziecku zabawę (dorosłym zresztą też), a z drugiej rozwija sprawność ruchową. spam

11 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-05-31 18:53:37)

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Trampolina zależy w jakim wieku jest dziecko, dobra zabawka to taka, która uczy, pobudza fantazję, kształtuje wrażliwość na piękno smile. spam

12

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Moim zdaniem bardzo faje są pacynki do zabawy w teatr. Jest to oryginalny pomysł na prezent, a przy tym można z niego korzystać w deszczowe dni i pobudza on wyobraźnię dziecka. Na lato na pewno fajne są wszelkiego rodzaju baseniki - raj dla dzieci! ;]

13

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Polecam mebelki ze strony salamnders.pl. Dla naszej córki to najważniejszy element pokoju ... zabawki się zmieniaja , lalki się zmieniają, ale ta zabawka musi zostać. Na swoje "wypoczynki" nie wpuszcza nas, rodziców,  tylko kolezankom pozwala czasem posiedziec przy "herbatce"

14

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

chodzik jak powiedzial nam neurolog prowadzi do krzywych nog pozniej z tego co pokazaly najnowsze badania podobno.
A fisher price ma super zabawki przynajmniej wedlug mnie i z tej firmy na pewno cos sie znajdzie dla dzieci w kazdym wieku smile

15

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

najlepiej prezentowac dzieciom rzeczy które będa łaćzyly zabawe z ich rozwojem, dzieci nie beda tego swiadome a  czesto mozemy podejsc je tak, ze za wspolna gre i wygrana mozna sprezentowac jakis maly smakolyk, np batnik Duplo. Będzie dużo radosci dla wszystkich. smile

16

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Witam

Fajne pomysły ja jedynie mam receptę na fajny dodatek : lizaki przeciw próchnicy carifree słodziutkie i zdrowe. Do tego jakis gadżet : magntetyczna układanka dla chłopca 3-4 lata i standart lalka dla dziewczynki:((

pzdr

17

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Ja dla mojej małej zamierzam kupić coś z ubranek, jeszcze nie wiem co to będzie ale zastanawiam się nad jakąś ładną ciepłą sukieneczką :-) Zabawek nie będę kupowała gdyż ma ich dużo a poza tym dostaje je na każde urodziny. Słyszałam że jest promocja w Coccodrilo, za 5 opakowań po Kinder pingui 25% rabatu na zakupy w tym sklepie więc może z tej promocji skorzystam skoro i tak chcę kupić ubranka a w tym sklepie jakość ciuszków jest bardzo dobra.

18

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Jak dla mnie ubranka z tego sklepu starczają na bardzo długo, jakość jest bardzo dobra i noszą się dobrze. Ja właśnie z moimi dziećmi mamy zamiar skorzystać z tej promocji bo lubimy tam chodzić i mamy już 5 opakowań po batonikac, wystarczy tylko jechać do sklepu i cieszyć się zakupami :-)

19

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)
jessi napisał/a:

Ja dla mojej małej zamierzam kupić coś z ubranek, jeszcze nie wiem co to będzie ale zastanawiam się nad jakąś ładną ciepłą sukieneczką :-)  skoro i tak chcę kupić ubranka

A od kiedy to dla małego dziecka ubranko jest prezentem? Ucieszy się? No chyba, że uwielbia się stroić i przebierać smile prezent chyba powinien cieszyć obdarowanego a nie mamusię smile

20

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Fajny pomysł to muzyka. Tylko coś na prawdę uwrażliwiającego.

21

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Mój dwulatek bawi się chętnie wszystkim co gra,wydaję dżwięki-poza tym uwielbia młotki,śrubokręty i wszystko do przykręcania-prawdziwy majsterkowicz
Samochody go nudzą,piłki odpadają-więc pozostaniemy pzry majsterkowiczu ze stołem.
Gorsza sprawa z 13 latką ale tu najwięcej przyjemności będze z gadżetami związanymi z jej idolem okres lalek skończył się w ubiegłym roku ale przez wiele lat były najbardziej wyczekiwanym prezentem.
niewypałem były sanki-brak śniegu
a najbardziej zawiedzione miny po prezentach od rodziny -ubrania i pluszaki.
Zawsze chetnie widziane były dobre gry.
Udanych pomysłów ,trochę pieniędzy i wiele radości naszym słodziakom i nam -:)

22

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Mata do tańczenia fajny pomysł. Ja moim kupiłam taką na Mikołaja (udało mi się znaleźć używaną w dobrym stanie i tanią). Tylko to dla starszych dzieciaczków, tak powyżej 2 lat. A dla prawie- roczniaka pchacz jak najbardziej, albo po prostu stabilny wózek dla lalek, moja dostała na pierwsze urodziny i była zachwycona.

23

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Ja dla swojej bratanicy na pierwsze urodziny kupiłam SZCZENIACZKA UCZNIACZKA Z FISHER PRICE była zachwycona, tańczyła jak śpiewał, naciskała na święcące serduszko. Bardzo ją ucieszyła ta zabawka. Mnie z resztą też że trafiłam z prezentem.

24

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)
Anhedonia napisał/a:
jessi napisał/a:

Ja dla mojej małej zamierzam kupić coś z ubranek, jeszcze nie wiem co to będzie ale zastanawiam się nad jakąś ładną ciepłą sukieneczką :-)  skoro i tak chcę kupić ubranka

A od kiedy to dla małego dziecka ubranko jest prezentem? Ucieszy się? No chyba, że uwielbia się stroić i przebierać smile prezent chyba powinien cieszyć obdarowanego a nie mamusię smile

Moja mała strasznie lubi gdy ją ubieram w sukieneczki :-) chyba ma to po mamusi hehe... a jeśli chodzi o zabawki to ma ich dużo ale korzystając z rabatu może wypatrzę jakiegoś pluszaka w Coccodrillo  a do tego dorzucę jakieś słodkości :-) Chociaż trochę będzie mniej wydatków z tym rabatem.

25

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Ja muszę kupić coś pod choinkę swojej siostrzenicy i chciałabym żebyście mi doradziły bo chce jej kupić bidon, tak żeby mogła sobie zabierać z domu coś do picia do szkoły, normalnie mama jej kupuje napoje i wkłada do plecaka ale tak chyba byłoby ładniej, tylko nie wiem jak w praktyce, co myślicie? http://www.stylowazastawa.pl/products/big/1261144049_barbiebottle_white_cr.jpg

26

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

ja juz w zanadrzu trzymam wczesniej wyszukane ksiazeczki dla corek plus nowe gry z adamigo, do tego nowe bajeczki audio ale znajac zycie cos jeszcze znajde wink

27

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Jak dla chłopca, można kupić samochód albo helikopter zdalnie sterowany. Mam pozytywne doświadczenia z zabawkami tego typu, dziecko odchodzi od tv i komputera, wychodzi z domu, do tego bawi się razem z tatą ? jak wiadomo mężczyźni to duże dzieci smile Zabawki tego typu nie są tanie, ale dość dobry sprzęt można kupić już od 300zł lepiej zapłacić żeby dzicko miało autko na dłużej niż kupić chłam z marketu który się zaraz popsuje. .

28

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)
brzoskwinia napisał/a:

Jak dla chłopca, można kupić samochód albo helikopter zdalnie sterowany.

Też myślę nad takim autkiem, widzę że masz doświadczenia z prezentami tego typu więc jeśli możesz to napisz mi parę zdań na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie takich zabawek. Jaki model dla dziecka , 8 letniego chłopca wybrać?

29 Ostatnio edytowany przez Agness (2010-12-03 11:43:07)

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

No kurcze doradź coś bo do mikołaja zostało niewiele a ja ciągle prezentu nie mam a chcę to autko kupić

30

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Agness, zależt ile kasy chcesz przeznaczyć na taki prezent.Ja byłabym za porządnym samochotem,dużym.
Dziecko się ucieszy i auto będzie masywne.widziałam takie w sklepach za ok.150-200zł.

31

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Agness my takie zabawki kupujemy u znajomego w sklepie dla modelarzy- są tam dosyć pożądne, nie pamiętam adresu ale wpisz sobie w gogle Nitrotek - tak się ten sklep nazywa.

32

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)
jessi napisał/a:

Moja mała strasznie lubi gdy ją ubieram w sukieneczki :-) chyba ma to po mamusi hehe... a jeśli chodzi o zabawki to ma ich dużo ale korzystając z rabatu może wypatrzę jakiegoś pluszaka w Coccodrillo  a do tego dorzucę jakieś słodkości :-) Chociaż trochę będzie mniej wydatków z tym rabatem.

Coś w tym jest, ze dziewczynki lubią sukienki. Moja mała jest w takim wieku, że tylko sukienki i spódniczki. Żadnych spodni. Nie można jej przekonać:/ Ostatnio w tym sklepie tez byłyśmy na zakupach no i jak myślisz co kupiłyśmy? Ozywiście sukienusie  po promocji smile

33

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)
brzoskwinia napisał/a:

Agness my takie zabawki kupujemy u znajomego w sklepie dla modelarzy- są tam dosyć pożądne, nie pamiętam adresu ale wpisz sobie w gogle Nitrotek - tak się ten sklep nazywa.

Dzięki za namiary brzoskwina smile prezent zakupiony , malutki zadowolony smile

34

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

A jak uważacie czy take książeczki jak "Angielski z Maksem6+" można dać dziecku na gwizdkę? Nie mówię o swoim a koleżanki. Czy to za skromny prezent?

35

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Multimara-a może kup taki termiczny, żeby Dziewczynka miała w każdej chwili ciepłe picie przy sobie..?

36

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Witam ponownie! czy któraś z Was,kobitki, posiada albo kupowała dla kogos taki lezaczek-bujaczek:) ? bo wlasnie tak sie zastanawiam,niedlugo zostane ciocia i chciałam taki prezent wlasnie zrobic,tylko nie wiem,czy faktycznie to jest przydatne?wydaje się,że tak .znalazłam wlasnie taki jeden http://tanio.pl/Lezaczek-bujaczek-Fishe … 83566.html .Chyba jest idealny,bo jest to i lezak i mozna uspic bobasa w tym i sie zajmie samo jakos zabawkami w tym...tylko cena tez konkretna:/,ale moze ktos cos poleci?

37 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-30 17:43:31)

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Ja mojemu synowi kupiłam trampolinę i nie żałuję, mimo, że ma on dopiero 3 latka. Szaleje na niej jak dziki big_smile Oczywiście kupiłam model z siatką, żeby nic mu sie nie stało przy tym skakaniu. Mam taki model, z tej stronki zresztą kupiłam: spam - nieduża, cena też atrakcyjna także polecam i Wam wink

38

Odp: PREZENTY DLA DZIECI :)

Ja mam też problem z prezentem dla syna 9-letniego. W domu zabawki zapakowane w pudła kurzą się a on chce następną. Zastanawiam się jaką mam kupić żeby nie podzielila losu tych poprzednich.  Jestem w stanie zaplacić tylko żeby naprawdę zadowolić dziecko. Syn jest wymagającym dzieckiem i poszukującym czegoś to nowego. Potrzebuję pomocy.

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » PREZENTY DLA DZIECI :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024