1

Temat: Gdzie kupić perfumy,które nie rujnują portfela i są dość trwałe?

Cześć,wiecie może gdzie kupić perfumy w miarę tanie,ale żeby nie były beznadziejne? Niestety nie stać mnie na drogie i markowe. Może poradzicie mi coś?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie kupić perfumy,które nie rujnują portfela i są dość trwałe?

FM- nawet fajne

3

Tak FM maja dobre perfumy. Mi pasują no i ceny tez nie są szokujące.

4

Kamoa napisał/a:

FM- nawet fajne

Dzięki smile

5

Nie daj sie wciagnac w kupowanie perfum od FM. Ta firma oferuje w sprzedazy odpowiedniki zapachow ekskluzywnych marek. Problem w tym, ze te zapachy obok oryginalnych nawet nie staly, nie sa nawet do nich podobne. Jak dla mnie to rozlewnia perfum niewiele rozniaca sie od tych na wysepkach w galeriach handlowych.

Z tanich i dobrych firm polecam chociazby Avon czy Oriflame.

6

Zozi, polecam Ci Globe Perfume.
Są o wiele trwalsze od FM, przy bardzo korzystnych cenach.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

7

Ja lubię perfumy z FM. I uwazam ze są dobre. Damskie jak i męskie perfumy.

W avonie również są fajne perfumy no i cena również nie jest szokującą. Mozna cos znaleźć spokojnie na kazdy portfel.

8

5025  doskonale wiemy ze FM to odpowiedniki ! autorka wyraznie pyta o tanie i w miarę dobre ! czytaj ze zrozumieniem

9

IsaBella77 napisał/a:

Zozi, polecam Ci Globe Perfume.
Są o wiele trwalsze od FM, przy bardzo korzystnych cenach.

Dziękuję,skorzystam smile

10

Miał ktoś z was perfumy z esencji perfum? Zamawia się online i ponoć prześlicznie pachną? U mnie w pracy dziewczyny zamawiają po dwa flakoniki i nie wiem czy wśród was też są takie popularne?

11

Ja znam i kupuje jak tylko mam jakąś okazję! Moje ukochane to Ricci Ricci, trzymają się cały dzień i pachną jak marzenie. Cudo. Dla faceta klasyk- Dolce Gabbana the one

12

Z Yves Rocher są ładne, w promocji tanie. Z trwałością różnie. Zależy od zapachu.

13

Kiedyś na forum słyszałam o odpowiedniku Coco Mademoiselle z Lidla big_smile ale nie wiem ile w tym prawdy, bo nie miałam okazji testować.
Ostatnio kupowałam (co śmieszne szukałam herbat azjatyckich ) z jakiejś strony z indyjskimi rzeczami właśnie miniaturkę ich perfum- mieli różne do wyboru ale wzięłam drzewo sandałowe i co prawda nie ma rewelacji bo można baaaaaaaaardzo łatwo przesadzić z ilością- wystarczą dosłownie dwie krople, ale póki co bardzo mi się podoba. Kwestia gustu, bo nie każdemu tego typu zapachy pasują ale jest to zawsze jakaś opcja smile

14

zozi45 napisał/a:

Cześć,wiecie może gdzie kupić perfumy w miarę tanie,ale żeby nie były beznadziejne? Niestety nie stać mnie na drogie i markowe. Może poradzicie mi coś?

Drogeria Rossman ma często promocje na tanie perfumy .

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

15

Mam dokładnie ten sam problem, miłość do perfum w połączeniu z niezbyt grubym portfelem to problematyczny duet... Ciężko znaleźć coś, co będzie się cudnie rozwijało, pachniało dłużej niż przez dwie godziny i nie udawało perfum, a faktycznie nimi było. Aczkolwiek siostra poleciła mi świetne rozwiazanie - rozlewnia perfum galeriazapachu.pl dzięki nim mam skomponowana idealna kolekcję wszystkiego, czym pragnę pachnąc w zależności od nastroju (ostatnio dobralam się do męskich perfum i mojemu facetowi również planuje stworzyć cudna pułeczke z najlepszymi zapachami tongue) i nie rujnuje sobie budżetu wink

"Kobiet bez zapachu to kobieta bez przyszlosci

16

A moim zdaniem jednak lepiej jest uciulac tych kilkadziesiat złotych wiecej i kupic cos mega dobrego, trwalego smile

17 Ostatnio edytowany przez Husky (2017-01-22 13:55:53)

patikokot02 napisał/a:

A moim zdaniem jednak lepiej jest uciulac tych kilkadziesiat złotych wiecej i kupic cos mega dobrego, trwalego smile

Jak poczytasz o kulisach produkcji drogoższych perfum, to zorientujesz się na co faktycznie te "kilkadziesiąt złotych więcej" idzie wink
chyba, że mówisz o faktycznie profesjonalnych rozlewniach, (których budżet nie idzie na marketing i design), ale tu będzie mowa o kilkuset złotych więcej, nie kilkudziesięciu, niestety.