kłamstwa dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kłamstwa dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: kłamstwa dziewczyny

Witam wszystkich. Przez problemy z dziewczyną postanowiłem poszukać pomocy i znalazłem to forum. Jestem z dziewczyną półtora roku. Po pół roku związku dowiedziałem się że gdy zaczynaliśmy być razem ona mieszkała z facetem o 15 lat starszym od niej (mamy obecnie po 25 lat). Po 3 miesiąch wyrzucił ja z domu bo od znajomych dowiedział się ze spotyka się z kimś. Próbowała do niego wrócić. Dowiedziałem się o wszystkim przez przypadek poznając jej byłego. Zerwałem z nią ale wszystko mi wytłumaczyła, przeprosiła i dałem jej szansę bo przekonała mnie ze naprawdę jej zależy. Od tego momentu było wszystko dobrze. Kilka dni temu dzwonił do mnie jej były. Pytał czy dalej z nią jestem bo rozmawiali nie dawno i powiedziała mu ze mogą być znowu razem jeśli on tylko będzie chciał, tylko od niego to zależy. Wiem ze jeśli jej powiem o tym ze on do mnie dzwonił to ona się wszystkiego wyprze a były nie chce się bawić w prowokacje. W jaki sposób najlepiej będzie zakończyć ten związek? Niestety mam miękkie serce przez co mam twardy tylek i obawiam się ze jak mi poopowiada że zrobiła błąd i ze tylko na mnie jej zależy to jej wybacze. Dziękuję wszystkim którzy przeczytali ten tekst z całości, przepraszam za błędy i z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kłamstwa dziewczyny

Nie pomyślałeś, że jej były facet po prostu chce rozwalić Wasz związek z zemsty na niej i z powodu zwykłej zazdrości, że wybrała Ciebie.

3

Normalnie porozmawiaj z nią na ten temat. Jeśli się będzie wypierać to możecie porozmawiać w trójkę z jej byłym bo kto na pewno kłamie w takim razie. Łatwo wtedy wyczujesz kto mija się z prawdą. Jeśli rzeczywiście ona z nim rozmawiała i takie słowa padły to daj sobie z nią spokój i nie słuchaj żadnych tłumaczeń.

4

josz napisał/a:

Nie pomyślałeś, że jej były facet po prostu chce rozwalić Wasz związek z zemsty na niej i z powodu zwykłej zazdrości, że wybrała Ciebie.

Zgadzam się z Joszem. Nie zastanowiło Ciebie skąd w nim tyle troski o Ciebie?

Boże mój... Że też ziemia takie łajzy nosi po ziemi? Szkoda, że tamten facet zasiał w Tobie już ziarno zwątpienia. Biedak nie może pewnie znieść, że nie błagała o powrót ponownie. A taki pewnie nie znosi sprzeciwu. Został sam.

Następnym rzutem na taśmę wyzna Tobie, że z nią spał.

Porozmawiaj z nią. Tylko tyle i aż tyle... Jeśli będziesz ją na dłuższą metę nękał, ona odejdzie. A Twój dobrotliwt znajomy będzie pławił się przez chwilę w swoim ''zwycięstwie''...

Znamy siebie na tyle, na ile zostaliśmy sprawdzeni...

5

Hm, a ja bym nie była taka pewna. Kiedyś miałam znajomą, która chodziła na dwa fronty. Obu panów znałam niezależnie i ich lubiłam. Ale oni na wzajem siebie nie znali. W końcu się zdenerwowałam, bo było mi już szkoda, a koleżanka jeszcze chciala, żebym ją kryła w razie czego. Powiedziałam jednemu z nich, że ona przyprawia mu rogi i podałam mu numer gg do drugiego, żeby sobie pogadali. Ona płakała i w żywe oczy klamał temu, co powiedziałam, że wcale się z tamtym nie spotyka. On jej uwierzył (mimo, że gadał z tamtym drugim!). Potem znowu akcja, że dalej się z nim spotyka, więc jeden i drugi postanowili z nią pogadać i wszystko się skończyło. Teraz jest szczęśliwą mężatką zupełnie innego mężczyzny i dobrze im się wiedzie. Więc albo wóz albo przewóz. Po co masz nerwy tracić na ciąłe nękanie (jeśli to nieprawda), ze strony jej byłego, lub mieć ciągłe wątpliwości, czy może jednak to prawda. Krótka piłka.

The Day I Realized You're Gone...

6

Po tym jak dowiedziałem się od jej byłego ze ona od początku mnie okłamywała to mam większe zaufanie do niej niż do niego. Rok temu gdy mi powiedział jak jest naprawdę to przy mnie z nią rozmawiał przez telefon i wszystko słyszałem jak mu mówiła że chce wrócić do niego i jej zależy na nim. Myślę że teraz jest tak samo. On od dawna jest z inną dziewczyna i na pewno nie chce wrócić do dziewczyny z którą jestem bo ja nie jestem pierwszym z którym ona go zdradzała. Wcześniej on jej dawał szansę wiele razy. On mi pomaga bo wie jaka ona jest fałszywa. Myślałem że się zmieniła ale chyba takie osoby tak łatwo się nie zmieniają.

7

"Po tym jak dowiedziałem się od jej byłego ze ona od początku mnie okłamywała to mam większe zaufanie do niej niż do niego." - naprawdę ? nie pomyliłeś się ? wink

Tomecki napisał/a:

Po tym jak dowiedziałem się od jej byłego ze ona od początku mnie okłamywała to mam większe zaufanie do niej niż do niego. Rok temu gdy mi powiedział jak jest naprawdę to przy mnie z nią rozmawiał przez telefon i wszystko słyszałem jak mu mówiła że chce wrócić do niego i jej zależy na nim. Myślę że teraz jest tak samo. On od dawna jest z inną dziewczyna i na pewno nie chce wrócić do dziewczyny z którą jestem bo ja nie jestem pierwszym z którym ona go zdradzała. Wcześniej on jej dawał szansę wiele razy. On mi pomaga bo wie jaka ona jest fałszywa. Myślałem że się zmieniła ale chyba takie osoby tak łatwo się nie zmieniają.

W takim razie jestes z nia tylko dla seksu. Taka prawda. Tak samo tamten facet. Z tym ze tamtem lubi miec mlodsze na wylacznosc. Z drugiej strony ona "bedac z Toba" nie jest z kolejnym frajerem, ktorego by oszukala.

Jesli jednak chcialbys uwolnic sie od tej toksycznej relacji to nie ma innego wyjscia jak 100% urwania kontaktu, osobistego, telefinicznego, internetowego i nigdy go nie podejmowana i nie odpowiadanie. Jesli masz z tym problem to polecam wyjazd w inne miejsce pobytu co bedzie lepsze niz marnowanie sobie zycia, z trzeba to powiedziec, mloda kuerwka, tutaj gdzie jestes, na miejscu. A jest tak poniewaz pewne sfery, bo moze tego nie rozumiesz, maja na nas ogromny wplyw. Ta sfera intymnosci w zwiazku zwiazana ze wspolzyciem i lojanoscia fizyczna i uczuciowa jest wazna. Ta dziewczyna tego nie ma, a Ty juz niszczysz to w sobie i zniszczysz tym bardziej im bardziej bedziesz starszy. Potem skopiujesz te zachowanai albo bedziesz pomiatany cale zycie. Z tym ze to co obsewujesz to powierzchownosc. To nie sa prawdziwe uczucia z jej strony. Zle ze nie miales tego prawidlowego przykladu, i teraz to niestety pokutuje.

Veritas in omnem partem sui eadem est

9

jossbaumont napisał/a:

"Po tym jak dowiedziałem się od jej byłego ze ona od początku mnie okłamywała to mam większe zaufanie do niej niż do niego." - naprawdę ? nie pomyliłeś się ? wink

Faktycznie. Pomyłka. Mam większe zaufanie do niego niż do niej :-D numer do niego zdobyłem zaglądając jej do telefonu. Myślałem że tam znajdę odpowiedź dlaczego czasem ma takie humory. Sądziłem że ma jakieś problemy.  Znalazłem jej wiadomości do niego z prośbą żeby się spotkać i często pisała do niego przez skarbie itp. Spisałem numer. Zrobiłem jej awanturę o to ale powiedziała mi że ona tak tylko pisała żeby się z nim spotkać i pogadać bo on głupoty gada o niej. Zaufalem jej ale po jakimś czasie stwierdziłem że zadzwonię do niego. Dowiedziałem się od niego całej prawdy o niej. Czasem zastanawiam się czemu dałem jej wtedy szansę i wybaczyłem jej te wszystkie kłamstwa i niby to ze mną zdradzała innego ale ja też byłem zdradzany bo po spotkaniach że mną wracała do niego.

10

Ona bywa naprawdę czuła i kochana ale niestety za plecami szuka innego. Myślę że ona szuka kogoś kto jej zrobi dziecko bo jej większość koleżanek już ma. Z byłym była 4 lata i on nie chciał ślubu i dzieci ale miała wygodę bo siedziała u niego w domu i nie musiała pracować tylko zajmowała się domem. Ja chcę założyć rodzinę i mieć dzieci ale chcę zacząć do ślubu. Ona często mniepróbowała przekonać żeby spróbować bez zabezpieczeń. Mówiła że chce spróbować bo pewnie będą lepsze doznania ale dobrze wiedziałem o co jet chodzi i wyciągnąłem od niej ze dziecko jej się marzy. Jakiś czas temu powiedzialem jej że dziecko dopiero po ślubie albo chociaż gdy znajdzie pracę bo teraz tylko studiuje i ze chciałbym żebyśmy oboje pracowali. Myślałem że to rozumie, ze ja do tego przekonałem, ze juz wie czego chce i nie szuka innych.

11

Daj sobie spokój z tą lafiryndą....

12

Kiedyś byłem z inną dziewczyna naprawdę szczęśliwy ale przez głupotę to się zakończyło. Uniosłem się honorem i nie próbowałem tego naprawić i mimo że mi zależało to trochę głupoty robiłem przez swoją męska dumę. W tym związku nie jestem tak bardzo szczęśliwy, na początku czułem że niektórych rzeczy mi brakowało np obecną dziewczyna nie jest taka czuła, nie chce jej się tak wychodzić, nie spotyka się ze znajomymi i wiele innych ale stwierdziłem że nie można porównywać związków, każda osoba jest inna i teraz nie mam uczucia że mi czegoś brakuje chociaż czasem myślę że przy o obecnej dziewczynie nie mam takich motylkow :-) myślę że teraz tak łatwo wybaczam bo nie chce znowu popełnić błędu że przez to ze nie walczyłem o to żeby było dobrze  związek się zakończył i jak ona mi mówi że jej zależy i zrobi wszystko żebym dał jej szansę to nie mam serca jej odmówić ale coraz bardziej widzę że źle robię.

13

Pipa jesteś nie facet.... zostaw tą lafiryndę... kopnij ją w tyłek.... niech sobie idzie do starszego albo niech znajdzie innego...

14

Tomecki napisał/a:

W jaki sposób najlepiej będzie zakończyć ten związek?

rozmową twarzą w twarz, bez zbędnych ceregieli. Wstajesz, mówisz co masz powiedzieć, na koniec rzucasz frazes ''mam nadzieje że będziemy przyjaciółmi'' i wychodzisz - simple tongue

Wiem ze jeśli jej powiem o tym ze on do mnie dzwonił to ona się wszystkiego wyprze a były nie chce się bawić w prowokacje.

a co konia obchodzi, że wóz się wypi***?? Wiesz swoje i już. Masz większe zaufanie do byłego, dostałeś świadectwo tego więc w czym problem? Jak ona będzie mówić, że ziemia jest płaska, też będziesz usilnie próbował jej wytłumaczyć ''nie, nie kochanie. Ziemia jest elipsą?". Napomnij byłemu, że zamierzasz powiedzieć co wiesz ( nie zrzucaj na niego bomby niewiedzy), bądź co bądź informacja to gruby kaliber i wykorzystaj to.
Niech płacze, tupie nóżką, cuduje, wyje i niech nawet mówi że się wiesza- daj jej sznurek !.

Reasumując miej jaja i zachowaj się jak facet. Łajza czy nie łajza, ma prawo być potraktowana jak człowiek.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kłamstwa dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018