czego on tak naprawde od mnie oczekuje?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czego on tak naprawde od mnie oczekuje??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: czego on tak naprawde od mnie oczekuje??

Hej kobietki,
Potrzebuje pilnej rady bo sama juz nie wiem co robic. We wszystkim sie pogubilam... Moze zacznę od tego tydzien temu zerwal ze mna chlopak powodu tego byl taki ze - nie chce mieć teraz dziewczyny ani zobowiązań. Wiec tak byliśmy ze sobą 7 miesiecy, byl to mój pierwszy poważny zwiazek,stracilam z nim dziewictwo i go pokochalam zreszta nadal go kocham najmocniej na świecie. Przez ostatni miesiac nam sie nie ukladalo zeczelam zauważać to ze coraz częściej nie ma dla mnie czasu coraz mniej sie mna interesuje i poprostu sie o mnie nie stara. Wiec jako kobietka zakochana poprostu zaczelam codziennie mu pisać zeby to zmienili,żeby sie starali no i ogolnie robilam z tego takie male klotnie dzwonilam do niego z palaczem poprostu go tym meczylami i nie dawalam mu spokoju (Pierwszy raz mialam taka sytuacje że bylam taka męcząca,zaczelam dopiero sama zauwazac ze naprawde zachowywalam sie ja wariatka) no i oczywiście caly czas to jja szlam ja ustępstwa i walczylam o nas. W pewnym momencie powiedzialam dość tego i spotkalam sie z nim i rozmawialam na ten temat. Powiedzial ze chce byc ze mna i zalezy mu na mnie ale musi sobie to wszystko ulozyc w glowie co sie stalo i wgl. Poprosili o przerwę wiec sie zgodzilam bo tez jej potrzebowalam. Mialam caly czas nadzieje ze wszystko sie ulozy i jeszcze bedzie dobrze. Ale tak nie bylo.. Po dwóch tygodniach zerwal ze mna powodu jest na gorze-ze nie chce miec teraz dziewczyny. Gdy zapytalam pozniej czy naprawde juz mu sie we mnie nic nie podoba i nie chce byc ze mna szczęśliwy odpowiedzial ze narazie mu chyba przeszlo.. Gdy spytalam sie czy chce ze mna utrzymywać kontakt i sie spotykać powiedzial ze tak ze chce normalnie ze mna spedzac czas. Wiec po tygodniu od rozstania zaproponowalam mu zwyczajne kolezenskie spotkanie u niego w domu przy dobrym filmie powiedzial ze jasne zebym wpadla ze chce sie sspotkac ze mna tylko rano da mi jeszcze znać czy napewno da rade. Wiec wstalam rano napisalam do niego-nie odpisal. Dzwonię- odrzuca moje polaczenie. Wkoncu napisalam na facebooku dlaczego odrzuca i czy moge przyjechać zaczal sie do mnie rzucać ze przeciez mi odpisal (okazalo sie ze sms mi nie dochodzily sms) powiedzial ze on nie ma obowiazku odbierac telefonów no i ogolnie wyszla z tego nie mila sytuacja bo ja znow zaczelam pisać mu ze sobie nie odpuszczenie ze mi zalezy i wogole i on sie zdenerwowal ze znów go mecze z tym samym i wogole. No wiec tak pierwsze moje pytanie brzmi czy myslicie ze glownym powodem tego ze nie chce mieć dziewczyny jest to ze chce trochę poprostu odpocząć od jakis klotni i awantur ze mna? Poprostu ma dość caly czas slyszec tego zeby sie staral etc? A drugim pytaniem co mam robic mam sie do niego odzywac,pisać starac sie o niego mam mu pokazać że jestem znów ta dziewczyna do ktorej cos czul? Czy mam dać mu spokoju i czekać aż sam napiszę? Chodz watpie w to ze napisze a nie chce by zapomnial o mnie.. a i jeszcze jedna wazna rzecz myślicie ze kiedys da nam szanse? Bo caly czas w to wierzę.. dodam jeszcze ze kiedyś mowil mi ze mnie kocha ale pozniej nabrał wątpliwości zaakceptowalam to bo wiem że mowil szczere kocham a nie udawane i ze potrzebowal jeszcze czasu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czego on tak naprawde od mnie oczekuje??

Myślę że po tym wszystkim on może cię mieć dość z jednej strony mu się nie dziwię , a ty się tak nie narzucaj  jak będzie chciał się odezwać to sam się odezwie i nie zatruwaj  mu życia twoimi smsami. . Wyluzuj poczekaj co on zrobił jeśli nic to po prostu odpuść..

3

Pewne iż jesteś teraz jego zapchaj dziurą. Tak się zachowują osoby które mają już kogoś innego, wiem to z doświadczenia...

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

4

daj już spokój temu biednemu chłopu, i tak zrobiłaś z siebie zdesperowaną wariatkę.

5

Odpusc. Przestan sie odzywac. Nie pisz. Nie reaguj jesli napisze. Zero kontaktu! Ale nie blokuj go na fb, na gg, nie wywalaj ze skypa. Po prostu zero kontaktu i reakcji. Przez co najmniej miesiac. Gwarantuje Ci, ze za jakis czas sam sie odezwie.
Nic tak nie wkurza jak to, ze druga strona ma wyje?&7@.
Jesli chcesz go odzyskac, chcesz zeby znow sie Toba zainteresowal, to tylko w taki sposob.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czego on tak naprawde od mnie oczekuje??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018