Ciekawa historia i rozstanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Ciekawa historia i rozstanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez AnonimomyGosc (2015-04-15 18:03:45)

Temat: Ciekawa historia i rozstanie

Dziekuje za odpowiedzi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciekawa historia i rozstanie

Mysle żebyś dał sobie z nia spokój bo na siłę nic nie wywalczysz.

"Nigdy nie pros sie o miłość bo choćby niewiadomo co by sie dzialo zwiazek to dwoje a nie jedno."

3

AnonimomyGosc napisał/a:

Czesc. Chce wam opisać pewną historię. A więc jakis czas temu poznałem dziewczyne. Od razu się w sobie zakochalismy. Swietnie sie dogadywalismy, pasowalismy do siebie. Ani ja jej nigdy nie skrzywdziłem, ani ona mnie. Wszystko byłoby super, gdyby nie pewien problem. Moi rodzice oraz dziadkowie nie akceptowali jej, nasłuchali się na jej temat plotek i ja z tego powodu miałem przez to w domu ciągłe awantury. Mimo presji nie zostawiłem jej. Ona o tej sytuacji wiedziała, mimo wszystko mówiła, że nigdy nie zostawi, że bardzo kocha itd.
Az w koncu ktoregos dnia zostawiła mnie. Stwierdziła, że nie chce byc w takiej poj*banej rodzinie, ze chce byc sama. Dzien pozniej porozmawiałem z moją rodziną, wyjasniłem im wszystko na temat tych plotek, zmienili na jej temat zdanie, zrozumieli, że popełnili błąd. Po tym fakcie skontaktowałem się z nią, aby jej to przekazac. Niestety od tamtej pory dawała mi do zrozumienia, że ma mnie gdzies, ze to nic dla niej nie znaczyło, że chce byc sama i chce spokoju. 3 dni przed rozstaniem jeszcze byłem dla niej najważniejszy. Przez pewien okres szukałem z nią jeszcze kontaktu, ale poprosiła żebym się z nią nie kontaktował, powiedziała, że potrzebuje czasu.
A więc na pewien okres odpusciłem i wczoraj się z nią skontaktowałem. Powiedziała, że nie ma o czym ze mną rozmawiać, że nie chce mnie znac, ze nie chce miec nic wspolnego ze mna ani z moją rodziną. Powiedziałem, że przyjade pogadac, to dostałem odpowiedz, że jesli to zrobie to zadzwoni na policje -.-
Powiedziała, że nie chce ze mną rozmawiać, że nie chce mnie widzieć.
Do tego wiele razy powtarzała, że chce być sama a wczoraj oznajmiła mi, że zmieniła zdanie i szuka faceta z normalną rodziną.

Co o tym wszystkim mysleć?

Cześć:)
Moim zdaniem są dwa scenariusze, albo faktycznie Twoja Rodzina tak "zaszła za skórę " Twojej byłej albo ma innego faceta.

Przy czym bardziej bym się skłaniała, że to przez Twoją Rodzinę nie chce Cię znać.
Jak postraszyła Cię policją to nie kontaktuj się z Nią. Ona zakończyła ten rozdział.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

4

musisz czuć się zraniony i jej zachowanie na pewno sprawia Ci ból ale najlepszym wyjściem w tej sytuacji jesi zapomnienie o niej. Nie kontaktuj się z nią więcej, ona raczej już zdania nie zmieni a Tobie będzie tylko gorzej o niej zapomnieć. Weż się w garść bo ta dziewczyna nie dałaby Ci szczęścia.
Wiem, że to trudne bo sama przez to przechodze i wiem jak cięzko zapomniec o kimś kogo się kochało ale czasmi trzeba troche pocierpieć żeby było lepiej.
Powodzenia

5 Ostatnio edytowany przez AnonimomyGosc (2015-04-15 18:04:07)

Dziekuje za odpowiedzi

6

Prosze o zamknięcie lub usunięcie tematu.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Ciekawa historia i rozstanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018