opinie o firmie - wyjazdy za granice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: opinie o firmie - wyjazdy za granice

Drogie kobietki i nie tylko; czy może pracowałyście za granicą przez firmę SILVERHAND , miałabym okazję wyjechać, tylko nie chcę tak na ślepo no i nie znam języków (rosyjski z podstawówki haha)a znajomych to za granicą nie mam wcale.
Gdyby ktos coś wiedział, z góry dzieki:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: opinie o firmie - wyjazdy za granice

a czym oni sie zajmuja domyslam sie ze to jakas agencja poczytaj opinie na necie wpisujac nazwe tej firmy tez zastanawialam sie nad wyjazdem z jakiejs agencji ale jakos nie mam do tego przekonania mysle ze jak gdzies jechac to w sprawdzone miejsce z kims znajomym wiem ze to trudneale chociaz bezpieczniejsze bo wdzisiejszych czasach nie trudno wpasc w klopoty ale z drugiej strony kto nie ryzykuje szampana nie pije gdybys wyjechala to daj znac gdzie jestes i jak tam jestpozdrawiam napisz cos wiecej

3

W necie pisze, że niby firma ok, maja dużo prac na produkcji, Niemcy Norwegia itp. Najlepiej jechać z kimś lub w pewne miejsce, ale jak nie ma nikogo? sad
Jeśli w ogóle pojade dam znać na pewno Joanno

4

jak sie gdzies zakotwiczysz na dluzej i wszystko bedzie ok daj znac koniecznie moze dojade a moze zlap jakas kolezanke we dwie zawsze latwiej i jak to mowie we dwoje zawsze blizej tyko z tymi agencjami to tez jast tyle problemu ze z reguly trzeba znac jakis jezyk mam w norwegi znajomych tam do zamiatania ulic musisz wladac angielskim a jeszcze lepiej norweskim takze jak zapropunuja ci prace w norwegi to wiedz ze to lipa ja gdybym znala jezyk juz od dobrych kilku lat bym tam siedziala niemcy to juz szybciej jak chcesz sprawdzone miejse w angli na truskawki na 1000 procet pewne daj jakis prywatny namiar to podesle ci namiary ja tam bylam ale to nie praca dla mnie wysiadl mi kregoslup a narobic sie trzeba pozdrawiam joanna

5

jak sie gdzies zakotwiczysz na dluzej i wszystko bedzie ok daj znac koniecznie moze dojade a moze zlap jakas kolezanke we dwie zawsze latwiej i jak to mowie we dwoje zawsze blizej tyko z tymi agencjami to tez jast tyle problemu ze z reguly trzeba znac jakis jezyk mam w norwegi znajomych tam do zamiatania ulic musisz wladac angielskim a jeszcze lepiej norweskim takze jak zapropunuja ci prace w norwegi to wiedz ze to lipa ja gdybym znala jezyk juz od dobrych kilku lat bym tam siedziala niemcy to juz szybciej jak chcesz sprawdzone miejse w angli na truskawki na 1000 procet pewne daj jakis prywatny namiar to podesle ci namiary ja tam bylam ale to nie praca dla mnie wysiadl mi kregoslup a narobic sie trzeba pozdrawiam joanna

6 Ostatnio edytowany przez monika198565 (2015-05-27 14:15:04)

witam mam na imie monika szukam pewnych namiarow wyjazdu za granice jeśli ktoś ma jakies kontakty to proszę o namiar  z góry dziekuje za kazda pomoc bende wdzieczna monika198565@gmail.com

7

Nie miałabym odwagi wyjechać za granicę do pracy.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021