praca za granica przy zbiorach borowki albo pakowacz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » praca za granica przy zbiorach borowki albo pakowacz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: praca za granica przy zbiorach borowki albo pakowacz

czy ktos byl przy takich pracach jesli tak to pomozcie mi tez wyjechac podajcie jakis pewny namiar czekam dzieki serdeczne niemcy holandia  anglia wszystko jedno moze kwiaty albo pieczarki wprawdzie doswiadczenie mam tylko przy borowce amerykanskiej ale wszystkiego mozna sie nauczyc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: praca za granica przy zbiorach borowki albo pakowacz

witam, czy kobieta w wieku 58 lat ma szanse zalapac sie na jakas prace  ?

3

mysle ze tak ja tez mam juz swoje 45 tylko gdzie ta prace znalesc

4

U mnie w firmie Niemieckiej pracuje osoby nawet po 60-70 roku zycia, byle byc sprawnym i zdolnym do pracy. Za granicą to nie w Polsce ze powyzej jakiegos wieku Cie nie przyjmą

The Day I Realized You're Gone...

5

mam z kolega 3 domy w okolicach Wigan Skelmerdale kazdy 6-7 sypialni w domach okolo 30 osob razem wszyscy pracuja , mam jeden pokoj wolny ,
prace sa rozne bo domy sa przy roznych terenach przemyslowych

salatki , warehouse, piekarnia itd
mamy testy do agencji z angielskiego
szukamy pary na pokoj
pomagamy z zaczepieniem sie
jesli sie interesujecie wyjazdem kontaktujcie sie na meila januszjoz -a- wp.pl podam szczegolowe informacje

6

Witam, ja mam pond 55 lat i pracuję jako opiekunka osoby starszej. Większość moich koleżanek jest w taki wieku, także nie ma z tym żadnego problemu. Ja wyjeżdżam z agencją Active medica do Monachium. Wiem, że mają różne oferty, nawet widziałam wczoraj, że poszukują kogoś jako pomocnik ogrodnika bez znajomości języka. Warto popytać, może się coś uda. ja wyjeżdżam i jestem zadowolona, a wiek to żadna przeszkoda jak tylko chcemy pracować.

7

Wiele ludzi pracuje w podobnym wieku na różnych stanowiskach. Wydje mi się że wystarczy znależć dobrą agencje pracy,  która pomoże znaleźć odpowiednią pracę. Już kilka razy wyjeżdzałam za granicę  od agencji Time2Work, mają dużo ofert pracy za granicą.

8

Witam . Mieszkam w Danii 10 lat i już od dłuższego czasu szukam kobiety minimum 40 lat , do wspólnej pracy przy sprzątaniu prywatnej kliniki .Zazwyczaj zgłaszają się bardzo młode dziewczyny . Może któraś z Pań jest zainteresowana ? ...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » praca za granica przy zbiorach borowki albo pakowacz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018