Netkafejka dla fanów Oscara Pistorius - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka dla fanów Oscara Pistorius

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Netkafejka dla fanów Oscara Pistorius

Witajcie.
Jestem od lat wierną fanką Oscara a od prawie dwóch-wspieram go w jego trudnym czasie...:(
Chciałabym tutaj móc dzielić się smutkami i radościami z zycia Oscara... Mam nadzieję, że znajdzie się choć jedna osoba dla której Oscar jest bohaterem i inspiracją wink
Pozdrawiam serdecznie
Bądzcie błogosławieni

"Thank you for being the most beautiful person.
I'm crazy about you, and when I look at you I smile inside..."
"You are so special to me"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafejka dla fanów Oscara Pistorius

Faktycznie. Przystojniacha.

FSL:

3 Ostatnio edytowany przez anetqueen (2015-02-04 13:23:49)

Sukcesów, determinacji i siły w dążeniu do tego co osiągnął mu nie odmówię. Wspierał wiele akcji charytatywnych. Smpatyczny, uśmiechnięty, przystojny facet, który pokazywał twarz psychopaty dopiero za zamkniętymi drzwiami. Bundy też był przystojny, inteligentny, dusza towarzystwa, zawsze chetny w bezinteresownej pomocy innym. I też miał oddane fanki wspierające go w trudnym okresie procesowym, wieziennym... Wierzące w zbłądzenie tego zwyrodniałego złowieka, ktory torturował i w straszny sposób zabił tyle kobiet... Ale wracając do uroczego sportowca, który udowodnił całemu światu, że chcieć tzn móc... Nie mogłam uwierzyć, kiedy przeczytałam o wyroku... I to jeszcze, nieumyślne zabojstwo... Adekwatną karą dla tego psychopaty były by ciężkie prace w kopalni albo w kamieniołomie, żeby poczuł chociaż ułamek piekła, które zgotował tej pięknej dziewczyny. Skonałby tam w męczarniach ale najpierw by wykonał jakąś dobrą robote. I to bez protez pracując. Dla takich potworów nie ma litości. Ty go podziwiasz, wspierasz? Człowieka, który tyle czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad dziewczyną, a następnie zabił ją z zimną krwią ?

4

Oscar jest obrzydliwym czlowiekiem, chetnie bym mu dala strzala w pysk.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

5

Nie karmcie trolla.

???? ?? ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ?? ????.
???? ?? ??
???? ??? ??? ?? ??? ?????
?? ???????? ??????,???? ??? ???? ?...
Lily89 napisał/a:

Nie karmcie trolla.

Przepraszam, mnie nazwałas trollem?

"Thank you for being the most beautiful person.
I'm crazy about you, and when I look at you I smile inside..."
"You are so special to me"

7 Ostatnio edytowany przez Binonade (2015-02-05 21:59:28)

Szok:))) dziewczyno, albo masz mega poczucie humoru, albo ogromny problem ze sobą:))

Wnioskując po twoim drugim temacie "rodzice odwrócili się ode mnie przez związek z żonatym mężczyznom" plus po tym wątku - nie potrafisz zupełnie odróżnić dobra od zła.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka dla fanów Oscara Pistorius

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018