Czuje sie zła matką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czuje sie zła matką

Witam, otoz mam pytanie do Was drogie forumowiczki czy zdarzylo wam sie przysnac z dzieckiem podczas karmienia i nieswiadomie przez sen przykryc niemowlę koldra? Zdarzyło mi sie to juz dwa razy. Otoz podczas karmienia zasnelam razem z nim i obudzil mnie jego placz i zobaczylam ze byl caly przykryty koldra. Od stóp do główki. Boje sie ze moglam nieswidomie wyrzadzic krzywde mojemu dziecku:( Ale nie widze na szczescie zadnej roznicy w jego zachowaniu. Je spi cieszy sie. Jak dotad. Ma 5 tygodni. Obwiniam sie i czuje ze sie nie nadaje do roli matki:/ Czy mialyscie taka sytuacje? Czy z Waszymi dzieciaczkami wszystko wporzadku?

Nie ocencie mnie zle, jestem młodą matka, miesiac po porodzie, nie wysypiam sie ale wiem- to nie wytłumaczenie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czuje sie zła matką

Przestań, masz prawo przysnąć, masz prawo być zmęczona. Przeżyłaś niedawno poród, czuwasz cały czas nad dzieckiem. Ja takiego problemu nie miałam, bo od pierwszych dni karmiłam dziecko mlekiem modyfikowanym (i uwierz, że za to, to ja dopiero byłam spostrzegana jako wyrodna matka! A dziś córka ma dwa latka, jest zdrowa i jest wszystko ok!) Może podczas karmienia nie nakrywaj siebie i dziecka kołdrą, jeśli ci zimno, nałóż np. szlafrok, połóż się z dzieckiem na kołdrę, a nie pod. A dziecko nakryj kocykiem lub rożkiem. Nawet jeśli zaśniesz, dziecko powinno być wtedy bezpieczne. Pozdrawiam

3

bezsił napisał/a:

Przestań, masz prawo przysnąć, masz prawo być zmęczona. Przeżyłaś niedawno poród, czuwasz cały czas nad dzieckiem. Ja takiego problemu nie miałam, bo od pierwszych dni karmiłam dziecko mlekiem modyfikowanym (i uwierz, że za to, to ja dopiero byłam spostrzegana jako wyrodna matka! A dziś córka ma dwa latka, jest zdrowa i jest wszystko ok!) Może podczas karmienia nie nakrywaj siebie i dziecka kołdrą, jeśli ci zimno, nałóż np. szlafrok, połóż się z dzieckiem na kołdrę, a nie pod. A dziecko nakryj kocykiem lub rożkiem. Nawet jeśli zaśniesz, dziecko powinno być wtedy bezpieczne. Pozdrawiam

Dziekuje. Od dzis tak wlasnie bede robić. Pozdrawiam

4

Nie ma za co. Ważne abyś nie myślała kategoriami, że jesteś złą matką etc. To przyprawia o depresje. Zwłaszcza, że jesteś po porodzie.

P.S.  Mój sposób na życie to.. Udowodnię wszystkim  że jestem wspaniałą matką! I nie ma innej opcji! Pozdrawiam!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018