narodziny mojego syna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » narodziny mojego syna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: narodziny mojego syna

Witajcie cos wam opowiem mam 2 synow starszy 6 lat a mlodszy4,5 ta opowiesc jest o jasiu mlodszym synu . Urodzil sie przez cesarskie ciecie ktore bylo planowane gdy zostalam przyjeta do szpitala to mialam bule od rana kzyzowe co 20 min. A pani doktor stwierdzila ze jeszcze czas i zrobili ciecie o 20,45 przy co minutowych skurczach porodowych ale gdy wzieli mnie na blok operacyjny to byl obecny ordynator lekarz przyjmujacy i polozne i aluszerki caly zestaw i po dlugim rozcinaniu mojego brzuch nagle nastala cisza a rozmawialismy o pilce noznej nagle pani polozna mowi panie doktoze niech pan zobaczy i nastala cisza a po chwili wszyscy jak stali tak zaczeli sie smiac po wyjeciu syna z lona a ja jak glupia sie zastanawiam z czego oni tak sie smieja po chwili pani polozna stwierdzila ze muj syn po wyjeciu z lona spi tak on sobie smacznie spal nie moglismy w to uwiezyc pan ordynator stwierdzil ze taka zecz sie jeszcze nie zdazyla a na pewno nie w tym szpitalu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: narodziny mojego syna

Historia rzeczywiście niesamowita, ortografia też....

3

Nie bardzo rozumiem, co w tej opowieści niesamowitego. Czyżby wygodnictwo itp. matki (cesarka na życzenie)? Choć bardziej bym się skłaniała do braku znaków interpunkcyjnych i ilości błędów ortograficznych popełnionych w dwóch daniach. Rzeczywiście niesamowite, całe 7 okropnych byków, nie licząc braku polskich znaków i literówek. No wow, jestem w szoku big_smile.

4

Pewnie niesamowita jest historia narodzin dziecka, które przyszło na świat w czasie snu smile
Mama jest szczęśliwa i ma co wspominac smile

Gratulacje smile

Nad ortografią dziewczyna popracuje i będzie ok.

Pozdrawiam.

5

A ja wiem co w tej historii jest niesamowitego i bardzo ona mi się podoba. Może dlatego, że kiedyś oglądałam podobny filmik na YT  i dla mnie było to bardzo rozczulające.

Lekarz wyjął dziecko śpiące, zupełnie nie zważające na to, że właśnie się "urodziło". Dopiero po chwili po rozpoczęciu zabiegów obudziło się i rozkrzyczało.

Dla mnie ten widok był słodki - noworodek smacznie sobie śpiący na ręku lekarza i wcale się nie dziwię, że autorka to zapamiętała. : )))

6

Zacznijmy od tego ze ja nigdzie nie napisalam ze to była cesarka na życzenie , na marginesie to nie robią cc na życzenie i gdybym chciala być oceniana na podstawie tego czy są błędy czy nie to bym się zapisała na konkurs ortograficzny , a i poza tym to w jednej z wypowiedzi też jest byk jak tak można tutaj to nie dopuszczalne

7

"które było planowane" - to nie na życzenie?? Tak poza marginesem, to robią takie cc, w prywatnych klinikach, koszt ok. 2 tys.
Na taki konkurs to by cię w życiu nie przyjęli. Twoja wypowiedź była tak skonstruowana, że mimo dobrych chęci trudno było ją zrozumieć.
Prawda jest taka, że płód podczas ciąży także śpi. Także nie wiem, co w tym dziwnego. Naprawdę. Przykro mi sad.

8

Oj Emilia, chyba masz kiepski humor smile
Czasem te małe, wielkie rzeczy, też są dla kogoś niesamowite i wspomnienia dają radośc smile

9

strzała napisał/a:

Oj Emilia, chyba masz kiepski humor smile

Nic nowego.

10

Też mi się wydaje, że Emilia ma dziś nienajlepszy humor wink

Ja pamiętam jak urodziłam moją córkę i okazało się, że ma piękne, kilkucentymetrowe blond loki.  To też nic nadzwyczajnego, dzieci miewają włosy, ale blond to akurat rzadkość i pamiętam też te głosy zachwytu pielęgniarek, że takie włoski...  I było mi miło, bo była to taka miła chwila, która na moment sprawiła, że ten poród był wyjątkowy... 

A że autorka robi błędy... czasem warto skupić się na treści, nie tylko na formie wink

11

Ok, sorry. Pojechałam. Przepraszam. W następnym wątku się poprawię. Obiecuję smile.

12 Ostatnio edytowany przez strzała (2014-12-30 01:17:00)

A ja jak urodziłam córkę to byłam w wielkim szoku.
Podczas gdy inne kobiety po porodzie spały ze zmęczenia, to ja przesiedziałam nad córką całą noc, gapiąc się na nią.
I nie mogłam uwierzyc w sumie, że coś takiego mnie spotkało.
Dla mnie był to cud, że mam coś tak wspanaiałego, że to żywa istotka smile

Emilka, dla mnie już jest ok smile

13 Ostatnio edytowany przez gozdzik00 (2014-12-30 10:47:52)

Może narobiłam błędów ale nie oto mi chodziło nie chce mi się poprostu pisać nie których słów tak wiem to moja wina to się nazywa lenistwo gdybym wiedziała że to przeszkadza w czytaniu to bym inaczej postąpiła .
Historia którą opisałam dle mnie była szokiem ale poród przez cc był planowany ponieważ mam wrodzoną wadę wzroku i mogłabym całkowicie stracić wzrok w jednym oku . Moje dziecko nie trafiło odrazu w moje ręce nie stety ale tak bywa , a na poród w prywatnej klinice mnie nie stać . Nadzieja umiera ostatnia i mam właśnie nadzieję , że już rozumiecie .
A propo jak tam teraz z pisownią.

14

gozdzik00 napisał/a:

A propo jak tam teraz z pisownią.

Lepiej, choć nie jest idealnie.
Pisz krótsze zdania i pamiętaj o interpunkcji.

15

Emilia napisał/a:

Nie bardzo rozumiem, co w tej opowieści niesamowitego. Czyżby wygodnictwo itp. matki (cesarka na życzenie)?

Nie rozumiem, dlaczego cesarka na życzenie jest krytykowana. Żyjemy w XXI wieku, jeśli rozwój techniki pozwala na ułatwienie życia, to dlaczego z tego nie skorzystać? To tak, jakby się oburzać, że do Warszawy jadę pociągiem a nie idę pieszo, ewentualnie na mule. I w czym dziecko urodzone przez CC jest gorsze od takiego urodzonego naturalnie?

16

Ślimaczyca taki temat na forum już jest, tam możesz sobie podyskutować wink

Gozdzik, fajna historia. Ja bym chyba zawału dostała jakby Mała moja nie płakała od razu, pewnie milion czarnych myśli przez moment big_smile

A tak przy okazji zapytam, sporą masz tą wadę wzroku że CC konieczne było? Jestem zainteresowana bo sama mam spore minusy i boję się że krojenie okaże się jedynym wyjściem hmm

17

Ja mam wrodzoną wadę wzroku w lewym mam -2  a w prawym -0,75 jak bylam u okulisty to powiedziała że absolutnie nie mogę rodzić naturalnie

18

Ale za to spał cały czas musiałam go budzić , żeby coś zjadł ciągną pierś 20 min , a spał 4 godz.

19

gozdzik00 napisał/a:

Ja mam wrodzoną wadę wzroku w lewym mam -2  a w prawym -0,75 jak bylam u okulisty to powiedziała że absolutnie nie mogę rodzić naturalnie

To NIE jest duża wada wzroku... Przy takiej wadzie, to bez okularów jeszcze się nie zabijesz... zaczynam się martwić o siebie, bo moja jest znacznie wyższa XD

20

Z tego co wiem i mam to to że całe pole widzenia mam prawym okiem bo gdy bylam mała to muzg przestał wysyłać sygnały do lewigo oka i się wyłączyło tak tłumaczyła okulistka

21

gozdzik00 napisał/a:

Jaja. Ja mam w każdym oku -3,5 i rodziłam naturalnie. Mój lekarz się zaczął śmiać, jak go zapytałam czy taka wada to powód do cesarki.

22

No ja mam -4,75 w prawym i -4,5 w lewym plus astygmatyzm. Wada postępująca i to dane chyba sprzed roku. Rozumiem że w takim przypadku cesara 100% ?

Twoje wartości maciupcie jak na cc.

23 Ostatnio edytowany przez Iceni (2014-12-30 19:12:26)

To nie krótkowzroczność mogłabyć w tym wypadku czynnikiem decydującym. Wystarczą do tego problemy z siatkówką czy ciśnieniem w gałce ocznej, problemy neurologiczne itp.  i może wystarczyć.

Może lekarka nie zagłębiała się w szczegóły - nie każdy jest dobry w terminologii medycznej by zapamiętał szczegółowy opis swojej przypadłości. Może autorka po latach pamięta tylko TEN  powód a nie szczegóły.

24

Ja patrze na świat tylko prawym okiem to o to chodzi matko tak powiedziala okulistka nie bede z nia dyskutowac

25

Iceni napisał/a:

Też mi się wydaje, że Emilia ma dziś nienajlepszy humor wink

Ja pamiętam jak urodziłam moją córkę i okazało się, że ma piękne, kilkucentymetrowe blond loki.  To też nic nadzwyczajnego, dzieci miewają włosy, ale blond to akurat rzadkość i pamiętam też te głosy zachwytu pielęgniarek, że takie włoski...  I było mi miło, bo była to taka miła chwila, która na moment sprawiła, że ten poród był wyjątkowy... 

A że autorka robi błędy... czasem warto skupić się na treści, nie tylko na formie wink

blond loczki u noworodka?? może Ci się aniołek urodził a nie dziecko? smile jeszcze nie słyszałam o takim przypadku ! to musiało być piękne smile

26

Ja, jak się urodziłam, wystrzeliłam i poszłam spać. ;-) Moją mamę to do tej pory rozczula, chociaż wtedy martwiła się okropnie. I naokoło wszyscy też byli zaskoczeni moimi włosami - długie jak na noworodka i pokręcone.
Myślę, że co matka, to inna niesamowita historia. Mimo że dla osób postronnych może to być niezbyt ciekawe czy też interesujące.

A z tymi uwagami, co do ortografii i interpunkcji - muszę się zgodzić. Ciężko się takie rzeczy czyta i mocno uwierają. ;-)

27

Urodzenie dziecka, to chyba najpiękniejszy moement w życiu kobiety!!! Też się spodziewamy

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » narodziny mojego syna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024