Język angielski a praca - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Język angielski a praca

Od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć lepszej pracy. Dostałam co prawda propozycję po znajomości, ale wymagana jest znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowy język to dodatkowy atut). Nie znam angielskiego, wstydzę się mówić. Powinnam iść na kurs czy zrezygnować z takiej pracy? Zakładam, że nie dam rady w ciągu jakichś 3 miesięcy się nauczyć języka (w szkole się oczywiście uczyłam, ale znam dosłownie podstawy). Może korepetycje? Uda mi się szybko dojść do poziomu komunikatywnego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Język angielski a praca

Myślę, że to zależy od tego, jak częsty miałabyś mieć kontakt z językiem w tej pracy i w jakiej formie (osobiście, przez telefon czy tylko przez maila). Zależy też od tego, czy znasz branżę w której miałabyś pracować, a co za tym idzie - czy potrafisz się posługiwać angielskimi zwrotami branżowymi.

Ważne również, jaki dokładnie poziom firma uznaje za komunikatywny? Moim zdaniem warto o to dopytać.

3

każda firma chce ten minimum komunikatywny co nie oznacza ze jest on używany
możesz też zapytac czy firma zaoferuje dofinansowanie
w 3 miesiace spokojnie do komunikatywnosci dojdziesz jesli tylko troche włożysz w to energii

4

Nie rezygnuj z propozycji pracy tylko kup sobie kurs angielskiego. Przez te kilka miesięcy jak się postarasz to na pewno szybko przyswoisz podstawy angielskiego. Ja się uczyłam angielskiego przez internet, dodatkowo miałam również audiobook oraz zeszyty. Fajnie to wszystko się uzupełniało, audiobooka słuchałam w samochodzie, zeszyty używałam w domu, a przez internet uczyłam się w pracy ( tylko nie mów mojemu szefowi:))

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018