Nawilżacz powietrza. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Nawilżacz powietrza.

Nie wiem czy w dobrym dziale, ale nie jako związane to jest ze zdrowiem dziecka ;)
Korzystacie z nawilżaczy powietrza? Możecie polecić jakiś konkretny? W miarę nie drogi? Będę wdzięczna za wszelakie rady :)
Pozdrawiam :*

14.11.2010-moje małe szczęście!
8.01.2014, 8.12.2014 Everything that kills me makes me feel alive.[*] [*]
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nawilżacz powietrza.

Ja mam nawilżacz eldom.
Korzystam z niego i uważam że jest przydatny .
Kosztował ok 160 zł.

25.03.2013 r. <3

3

Ja mam nawilżacz, ale nawet nie pamiętam jakiej firmy. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od takiego nawilżacza. Najlepiej iść do sklepu , podpytać sprzedawcę i zobaczyć czym się poszczególne marki i modele różnią. Wtedy łatwiej Ci będzie ustalić czego chcesz. W moim brakuje mi opcji ustawienia czasu. Żebym mogła ustawić np 1godzinę i jak usypia mi syn to , żeby się sam wyłączył. Ale nie wiem czy takie cuda są na rynku.

4

Są są ja właśnie mam funkcje czasową ;)
Polowy funkcji nawet nie znam. Nawet oczyszczanie powietrza jest ;)

25.03.2013 r. <3

5

a co myslicie o zwyklym polozeniu mokrego recznika na grzejnik? ogladalam ostatnio program o nawizaczach powietrza - podobno ten sam efekt:-/

6

Można też tak zrobić zawsze daje jakąś wilgoć są jeszcze nawilżacze ceramiczne wieszane na kaloryfer.
Jednak ile razy w nocy byś musiała moczyć ten ręcznik ;)

Ja jednak polecam nawilżacz szczególnie przy małym dziecku.

25.03.2013 r. <3

7

Podbijam temat -czy możecie polecić jakieś sprawdzone ultradziwiękowe nawilżacze, najlepiej z jonizacją powietrza?

Michałek 06.01.2017 smile

8

Najlepszym nawilżaczem będzie powiesić na kaloryfer pojemnik z wodą i często go uzupełniać,a przed snem dobrze wywietrzyć pokój.

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

9

póki nie masz nawilżacza może rozwiesić mokre pieluchy na łóżeczku od dziecka. Stary babciny sposób. Też pomaga, sama stosowałam.

10

A po czym poznajecie, ze powietrze potrzebuje nawilzenia? Ja staram sie w ciagu dnia czesto wietrzyc pokoj, ale nawilzacza nie mam i tych sposobow z recznikami nie stosowalam jak do tej pory. Moze powinnam zaczac

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-08 15:59:18)

Ja nie wyobrażam sobie nie korzystać z nawilżaczy powietrza ;-) U mnie najlepiej sprawdza się ten z spam. Bardzo ładny design, dużo też nie kosztuje, dałam za niego coś koło 180 zł

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018