Nowe kosmetyki - skąd wiecie czy zadziałają? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Nowe kosmetyki - skąd wiecie czy zadziałają?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Nowe kosmetyki - skąd wiecie czy zadziałają?

Czym kierujecie się kupując nowe kosmetyki? Bierzecie te polecane przez koleżanki czy może kupujecie w ciemno i testujecie na sobie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowe kosmetyki - skąd wiecie czy zadziałają?

U mnie różnie to bywa. Czasami sugeruję się tym, że ktoś mi polecił dany kosmetyk.
Ostatnio też przekonałam się do próbek.
Nawet chcę sobie zamówić ShinyBox - nie wiem czy kojarzycie: kupuje się w ciemno pudełko pełne próbek kosmetyków znanych marek.
Nie wiem jak to dokładnie wygląda, muszę dopiero zamówić, ale podoba mi się sama idea smile

3

Czytam opinie no na wizaz ale w wiekszości po prostu kupuje i albo się sprawdzi albo nie.

Niestety mam tendencje do błednego dobierania odcieni podkładu i pudru ;/

Właśnie zakupiłam zadowalające mnie produkty niestety zbyt jasne.

A tak to próbować i tyle.

25.03.2013 r. <3

4

najlepiej pójść do perfumerii (np:Duglas, Sephora) i poprosić o dobór kremu , pudru , podkładu  itp.   poproś o próbki , lub wypróbowanie-zaaplikowanie  danego kosmetyku na miejscu ,

5 Ostatnio edytowany przez Sanderekxp (2014-11-15 11:11:41)

Kupowałam zawsze w ciemno aż wkoncu sobie dopasowalam dlatego,że każdy ma inną cerę, oraz urodę smile  nie każda szminka czy błyszczyk będzie ładnie wygladala ,na wszystkich osobach nie każdy cień do powiek tak że polecam testowanie na sobie perfumy również na sobie bo inaczej pachną na innych smile

Naj­gorzej jest wte­dy, kiedy jes­teś pew­ny cze­goś w stu pro­cen­tach, lecz oka­zuje się, że nie masz racji.

6

Trzeba próbować:) Ja jak się udaje to staram się najpierw o próbkę, albo kupuję mniejsze opakowanie po prostu i testuję...

7

Kupuję prawie wyłącznie kilka sprawdzonych marek. Ewentualnie sprawdzam opinie na KWC. Nigdy nie wiem, jak kosmetyk zadziała, ale zawsze czytam składy. Unikam parabenów, parafiny, olejów mineralnych i innych składników, które mi na pierwszy rzut oka "podpadają". Dzięki temu eliminuję kosmetyczne wtopy.

8

Też czytam KWC, czasem kupuję coś w ciemno. Ostatnie odkrycie to kosmetyki Madame Lambre, szkoda, że tak trudno dostępne.

9

No właśnie o tych madame to nawet nie słyszałam... ja swoich super ulubionych nie mam. Ale staram się trzymać przynajmniej jednej firmy.

10

ja testuje po przeczytaniu opinii na forach, jak sa dobre to kupuje, nie zawsze sie sprawdza...

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Nowe kosmetyki - skąd wiecie czy zadziałają?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021