Chce znow ja odzyskać. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Gracek1995 (2014-11-02 17:59:22)

Temat: Chce znow ja odzyskać.

Prosze pomozcie Mi. Mam 19 lat. Moja dziewczyna ma 17lat. Mieszkamy od Siebie daleko okolo 100km. Spotykaliśmy sie często co 2 tygodnie czasem co tydzien. I od miesiąca lub mniej zaczelo sie sypać. Znamy sie juz ponad połtora roku. Na poczatku pisalismy i w ogole. I 3 miesiace od poznania w necie wyznala mi milosc. Ja jej rowniez. I bylo fajnie. Pisalem jej wiersze, planowalismy przyszlosc. I od maja zaczelismy sie spotykac. Bylo fajnie. Szlismy za rece calowalismy sie. Mowila ze jest dla Mnie wszystkmi ja dla Niej tez. Taka idealna milosc. Na pozegnanie dlugo sie tulilismy i plakalismy. Kiedys chciala nawet skrecic sobie noge zbeym przy Niej byl. A ja mowilem ze nie moge ze musialem wrocic. Chciala nawet ze Mna uciec na 1 dzien i w ogole mielismy plany by spedzic razem Sylwka i pojsc do pracy w lato i zarobic na pare dni na wakacje.  Az nagle powiedziala Mi ze coraz Mniej mnie kocha. Ze chyba chce miec kogos innego nie teraz. Bo narazie chce byc sama. Bo mowi ze Mnie zranila. Ze przez ta monotonnie, tesknote m.in. I ze nie umie juz chyba ze Mna byc i zebym nie robil sobie nadzei. Bardzo ją kocham i nie chce stracić. Ostatnio mi mowila ze raz czuje ze mnie kocha a raz ze nie. A teraz zebym nie robil sobie nadzei ze Mnie zranila zebym sobie nadzei nie robil bo zapewne nic z tego nie wyniknie. Prosze o pomoc. ja nie chce jej stracic. jest dla Mnie wszystkim... sad(( Zrobilbym dla Niej wszystko. Nie wyobrazam sobie zycia bez Niej. Nie chce by miala kogos innego. Chce by kochala Mnie. Teraz mowi ze za pozno ze chcialbym z nia uciec gdzies czy cos sad ehh sad Dawalem jej kazdego spotkania kartki. Mowila ze sa piekne. I archiwum z GG z dlugimi fajnymi rozmowami. Mowi nawet ze teraz ich nie wyrzuci nie usunie archiwum bo wspomnienia sa cenne. I ze jak kogos bedzie szukac to postawilem bardzo wysoka poprzeczke. nie wiem co jest nie tak. pomocy sad Wczoraj nie spala cala noc. Raz mowi ze lepiej zebysmy sie rozstali bo przynosi mi nieszczescia. A ja jej mowie ze jest glutpasem ze ja bardzo kocham a ona znow zebym sobie nie robil nadzei sad Jestem jej 1 prawdziwa miloscia. W sumie ona moja rowniez. Mowi zebym sobie z kims innym zycie ulozyl ale ja nie chce. Ja chce ją. I powiedziala ze mozliwe ze gdybym mieszkal z Nia byloby zupelnie inaczej. ale teraz za pozno :..(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chce znow ja odzyskać.

Dzieciaku, to zauroczenie. Odpuść sobie. Jeśli nie chce to nie . Zresztą was dzieli dużo km.

3 Ostatnio edytowany przez ola_15 (2014-11-04 17:58:57)

A od kiedy zaczęła ci mówić, że coraz mniej cię kocha? Może to chwilowy kryzys. Widzieliście się od tego czasu, czy tylko komunikowaliście się przez internet?

Moim zdaniem ona sama nie powinna wyciągać pochopnych wniosków. Na pewno przeszkadza jej ta odległość, wolałaby mieć cię częściej przy sobie, a kiedy mija pierwsze zauroczenie to wcale nie tak łatwo przełożyć to na udany związek opierający się nie tylko na motylkach w brzuchu i barwnych marzeniach. Sama mówi się najpierw uporać z tą sytuacją, bo jak widać ona nie potrafi dokładnie określić co do ciebie czuje.

4

Odpuść sobie. Im bardziej bedziesz sie przed nią płaszczył tym bardziej sie pogrążysz. A w ogóle to co to ma być ten płacz na pożegnanie? Gdyby mi sie facet poplakal z takiego powodu to straciłby jakieś 100% w moich oczach. Wiem ze możesz być wrażliwy i w małych dawkach to nawet urocze ale bez przesady... to było trochę żałosne

5

odpusc mialem to samo hmm czym bardziej sie starasz tym bardziej jestes olewany hmm posluchaj nas , bol przejdzie chociaz wiem jak to jest przykra sprawa ,ale postaraj sie a moze ci sie poplaci wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021