Ból sutków po odstawieniu tabletek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Ból sutków po odstawieniu tabletek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Ból sutków po odstawieniu tabletek

Jakieś trzy tygodznie temu odstawiłam tabletki. Miałam dziwny okres, jakies 4 dni. Taki jakby go nie było. Teraz bolą mnie sutki, okropnie, nie wiem jak ten ból załagodzić. Dziś to już spać nie mogłam z tago bólu, wzięłam tabsy przeciwbólowe, ale prawie nic nie dało. Poradzi ktoś coś?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Ból sutków po odstawieniu tabletek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2018