Sprzeczne uczucia... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Sprzeczne uczucia...

Zacznę od samego początku.
Z moim obecnym chłopakiem poznałam się na początku stycznia, przez pół roku spotykaliśmy się, pisaliśmy aż w końcu w czerwcu zaprosiłam go na wesele i tydzień później zostaliśmy parą. On mieszka 500 km ode mnie jednak studiował w mojej miejscowości. Wszystko było cudownie przez całe wakacje, on był często u mnie, ja jeździłam do niego. Jednak niedawno dowiedziałam się (od jego przyjaciółki ! ), że nie będzie kontynuował studiów i wraca do siebie do domu bo tam ma pracę. Od początku września zaczęło się wszystko psuć. Przyjeżdża tylko na 1 dzień który spędzamy w łóżku, nigdzie nie wychodzimy (boję się, że zależy mu tylko na jednym)... Do tego mamy coraz mniej czasu (ja studia, on praca).

Przez to nie widzieliśmy się już prawie 3 tygodnie. Kontaktujemy się coraz rzadziej (czasem nawet co 2-3 dni).  Ja mam problemy rodzinne, chciałabym się do niego przytulić, wyżalić się a jego nie ma, w ogóle mnie nie wspiera... Nigdy nie powiedział mi, że mnie kocha, a ja zaczynam się zastanawiać co w ogóle do niego czuje...

Z każdym dniem nie wiem czy to ma sens... Nie chce od razu wszystkiego przekreślać ale z drugiej strony męczę się z tą odległością.

Dodam, że znam jego znajomych, jego rodzinę. Do niedawna był to związek niemalże idealny.

Co zrobić? Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

Mam sprzeczne myśli...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sprzeczne uczucia...

Taki to urok związku na odległośc. Niestety. Przetrwają tylko najsilniejsze.
Kontakt co 2 lub 3 dni- powiem Ci beznadziejna sprawa. Jeśli On tego kontaktu nie potrzebuje to jest to bardzo zastanawiające...
Poza tym, po co spędzasz z nim cały dzień w łóżku a potem się nad tym zastanawiasz? Jeśli zależy Ci na prawdziwej relacji to niestety ale nie tędy droga.

3

wcześniej spędzane czasu w łóżku mi nie przeszkadzało ale teraz z perspektywy czasu widzę ile straciliśmy przez to, ile mogliśmy zobaczyć, jak mogliśmy się bardziej poznać...

4

My również mieszkamy 500 km od siebie, widzimy się rzadko, niestety... Ale gdy przyjeżdża, bo zwykle to On do mnie jeździ też zdarzają nam się dni spedzane wyłącznie w łóżku, tak na zasadzie kochania się, pieszczot, pocałunków itd itp, ale też poleniuchowania razem. Tak po prostu smile za to kontakt... Codziennie rano budzę Go telefonem, w ciągu dnia smsujemy, wieczorem jest telefon na dobranoc, rozmawiamy o całym dniu, o różnych sprawach, tak po prostu. No i też fajna sprawa - paczki. Czasem jakiś list, jakiś drobiazg, coś słodkiego. Mały gest a wiele znaczy i cieszy. Porozmawiaj na spokojnie, powiedz czego Ci brakuje, zaproponuj jakieś rozwiązanie, zapytaj czego On oczekuje i pamiętaj o jednym - jeżeli jesteście razem, to oboje dla siebie, a nie tylko Ty dla niego.

Rozmawiajcie! Większość problemów można rozwiązać rozmową... Nie ma złotej rady, wystarczy tylko, aż rozmowa.
---
http://www.youtube.com/watch?v=rjFaenf1T-Y
Home is wherever I'm with you...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018