Brak seksu, zmartwienia, rutyna i oddalanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Brak seksu, zmartwienia, rutyna i oddalanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Brak seksu, zmartwienia, rutyna i oddalanie

Oto moja historia.

Znamy się od 4 lat, od 3 lat mieszkamy razem on i ja po przejściach, jesteśmy zaręczeni, mamy własne dzieci. Związek miał swoje wzloty i upadki jak u każdego. Na początku było płomiennie, kolorowo no może zawsze uważałam, że tego seksu z czasem było jak na lekarstwo.
Potem wspólne zamieszkanie i zaręczyny, była również data ślubu ale była...

Ja jestem DDD on jest DDA. Obydwoje po psycho......jak chodzę nadal. Przeżywamy jakiś kryzys, który z miesiąca na miesiąc się pogłębia.Trudno wskazać winę i winnego, jednak nawarstwiające się problemy o brak rozwiązania w tej kwestii jest męczący.
Całkowicie przestaliśmy umieć spędzać ze sobą wspólnie czas - mój partner jako formę spędzania czasu woli tv, kanapę i ciągłe spanie w tygodniu. Z kolei weekend jest zawsze niezdecydowany, a jeżeli już jest wspólny czas to jakby go nie było (bez czułości i obecności emocjonalnej). Od marca tego roku spadło na nas sporo problemów - m.in finansowe, z dziećmi itp. OD stycznia praktycznie zaprzestał się ze mną kochać - przyznam szczerze nigdy nie było tak oprócz pierwzy miesięcy abym go porwała do podniecenia ,
albo żeby patrzył na mnie wzorkiem typu mam na ciebie ochotę, nidgy nie zaczynał, nie mówiąc o tym, że pieszczoty i wszelkie cuda szły na bok. Z seksem mamy największy problem i jest u mnie żal, który bardzo się wylewał - w tym momencie przeszłam w obojętność i przystosowałam się do tego, że nie ma go.
Rozmów było pełno, próśb , gróźb - nic sie nie zmieniło. Mówię wprost o swoich potrzebach, obawach smutkach, o barku dotyku czułości
Nic się nie zmieniło.
Drugim kamieniem milowym jest stan zdrowia mojego partnera i jego sposób do traktowania swoich chorób. Co kolwiek mu dolega rozwiązaniem jest tabl. przeciwb. niż lekarz (problemy z kręgosłupem, gastryczne). Moje gadanie na nic się zdaje na wizytę nie idzie.
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że zachowuje się jak pies ogrodnika - zarzuca mi rzeczy które nie robię, a kiedy je robię nie reaguje albo ma mnie gdzieś.
Najbardziej zdołowana jestem rutyną w naszym związku co za tym idzie kłótniami sad Brakiem seksu - przytuli się jak do mamy i nawet nie dotknie. Wstyd się przyznac ale od roku nie byłam pożądnie i z uczuciem dotykana. Po rozmowach jeden dzień jest fajnie - a potem wszystko wraca do normy.

Z jednej strony jest bardzo zazdrosny i wymaga mojej obecności a jak już jestem to jakby mnie nie było.

Wiem, że mam problem jako DDD z tym aby wartość siebie odczytywać poprzez zaangażowanie i odczucia innych osób ale tu tak nie jest. Nie pamiętam kiedy się całowaliśmy, kiedy mnie dotykał nie mówiąc o jakimś dobrze spędzonym na luzie czasie.

Co kolwiek bym nie inicjowała i nie wymyślała...to zawsze kończy sie słowami nie dziś, albo zaśnięciem na kanapie, albo później.

Na psychoterapii analizuje ten problem, wstydzę się jedynie mówić o swoich potrzebach seksualnych i o tym, że czuje się gorsza i mało kobieca w związku przez to, że brak jest czułości i pożądania,

Rozważam również rozstanie , czy ktoś kiedyś rozstał się z Was z powodu braku seksu?
Zawsze sądziłam, że to faceci ciągle chcą. W poprzednim związku nie mogłam odgonić się od ex partnera.
A tutaj totalny odwrót o 180 stopni.

Czasami mam wrażenie, że mój partner w ogóle nie ma potrzeb seksulanych, chyba, że korzysta gdzieś na boku.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak seksu, zmartwienia, rutyna i oddalanie

Brak seksu, czułości, bliskości, to spory problem w związku. Właściwie to takie powolne "umieranie" uczuć do siebie. Na pewno nic dobrego to nie wróży.
Powinnaś jasno postawić sprawę. Porozmawiaj z partnerem, powiedz że bez starań z jego strony o utrzymanie związku, wasz związek niedługo dobiegnie końca. Nie możesz swoich potrzeb zawsze stawiać na ostatnim miejscu. Życie jest za krótkie, musimy sami sobie dać szansę na bycie szczęśliwym.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Margolinka napisał/a:

Brak seksu, czułości, bliskości, to spory problem w związku. Właściwie to takie powolne "umieranie" uczuć do siebie. Na pewno nic dobrego to nie wróży.
Powinnaś jasno postawić sprawę. Porozmawiaj z partnerem, powiedz że bez starań z jego strony o utrzymanie związku, wasz związek niedługo dobiegnie końca. Nie możesz swoich potrzeb zawsze stawiać na ostatnim miejscu. Życie jest za krótkie, musimy sami sobie dać szansę na bycie szczęśliwym.

Dokładnie jak przedmówca mówi...
Musisz postawić sprawę jasno...

Sam jestem w związku w którym partnerka nie pokazuje mi tej miłości, nie stara się (bynajmniej ja to tak widzę). Czuję się jak bym to tylko ja o ten związek zabiegał... Powiedziałem dziewczynie jak jest co czuje i wgl... Powiedziałem "Jeśli nie zmienisz swego podejścia to nie zauważysz mojego odejścia" no i był jakiś czas przerwy (parę dni) a później wszystko się zmieniło... Ty też postaw sprawę jasno... wiem jak to jest doskonale być w takiej sytuacji. zaufaj mi i przedmówcy smile

4

Jeżeli sama masz problemy psychologiczne to nie powinnaś się w żadnym wypadku wiązać z kimś z takimi samymi problemami. To się musiało tak skończyć.

I believe myself that romantic love is the source of the most intense delights that life has to offer. In the relations of a man and a woman who love each other with passion and imagination and tenderness, there is something of inestimable value, to be ignorant of which is a great misfortune to any human being.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Brak seksu, zmartwienia, rutyna i oddalanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018