1

Temat: kosmetyki Regenerum. polecacie?

Jak w temacie. Sprawdzilyscie, któryś z kosmetyków Regenerum? Najbardziej interesuje mnie serum do rzęs i serum do włosów. Reklamują to intensywnie,  a i kwoty nie są wyskkie, bo wczoraj w aptece plasowaly się od 20 do 39 złotych. Ciekawa jestem jak z jakością.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kosmetyki Regenerum. polecacie?

Trochę tak od innej strony...

Miałam krem do rąk, właściwie dostałam, nic szczególnego, znam lepsze i tańsze kremy niż ten.

Regenerum, regeracyjne serum regenerujące... Masło maślane, masłem wymaślone

Tak mniej więcej to odbieram, jako produkt przy którym postawiono na reklamę (dość mierną) i nic po za tym

3

serum oznacza wysokie stężenie składników aktywnych - jeśli serum kosztuje 29.99pln to musi być bubel. Niestety, serum to droga sprawa, dlatego przeważnie te dobre mają wysoką cenę...

4

Ja nie miałam okazji, ale koleżanka używała 1 raz - tzn jedno opakowanie i jakoś tak bez specjalnego szału, choć ogólnie na plus z tego co mi opowiadała.
Ja nie widziałam u niej żadnej różnicy.

5

Małpa69 napisał/a:

Trochę tak od innej strony...

Miałam krem do rąk, właściwie dostałam, nic szczególnego, znam lepsze i tańsze kremy niż ten.

Regenerum, regeracyjne serum regenerujące... Masło maślane, masłem wymaślone

Tak mniej więcej to odbieram, jako produkt przy którym postawiono na reklamę (dość mierną) i nic po za tym

Niestety mam takie samo zdanie. Miałam serum i to były stracone pieniądze.
Ta firma zamiast pakować tyle w reklamę lepiej by zrobiła dobry produkt, bo on by się sam sprzedawał, jeśli jego jakość byłaby ok. A tak, ktoś kupi raz i tyle, na tym koniec.

włosomaniaczka smile

6 Ostatnio edytowany przez patikokot02 (2017-03-27 12:08:47)

u mnie tez regenerum nie  bylo regenerujace hmm Natomiast powiem Wam, ze jezeli chodzi o rzesy, to milo zaskoczylam sie marka Golden Rose. kupilam ostatnio baze pod tusz do rzes, Lash Primer (nie, nie jest to zbedny kosmetyk, szczegolnie gdy ma sie bardzo krotkie rzesy) i oprocz tego, ze ładnie pogrubia rzesy i wydluza przed nalozeniem tuszu, to wlasnie przy regularnym stosowaniu zauwazylam ze rzesy sa bardziej odzywione. Mila niespodzianka jak za 15 zł smile

7

Ja używam serum do paznokci i jestem zadowolona.

8

Z Regenerum warte polecenia jest serum do paznokci, ma na prawdę dobry skład i wzmacnia płytkę. Pozostałe- trochę bubel, marka poszła za ciosem po sukcesie serum paznokciowego, ale tu już nie zainwestowała w odpowiedni skład.

9

Wstyd się przyznać ale ja ich nie używałam jeszcze, zwykle kupuję coś bielendy bo są bardziej przystępne cenowo, a ostatnio zaszalałam i kupiłam po 2 maseczki carbo detox do cery suchej i te do dojrzałej też, zimą dużo tego używam strasznie, latem nie mam aż takich problemów ze skórą

10

stary temat, ale właśnie niedawno odkrylam serum do wlosow regenerum. w Rossmannie w promocji jest za 16 zl
swietne na basen. tzn ka mocze wlosy pod prysznicem, potem nakladam serum i czepek. po plywaniu zmywam.
chroni przed chlorem, fajnie dziala, wiec kupilam już drugie opakowanie.

11

Ja korzystam z serum do paznokci jest ok jak najbardziej do polecenia.

Odzież dziecięca -     [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

12

Serum do paznokci pozytywnie się sprawdza, a przynajmniej bardzo dobrze działa na moją płytkę.
Do włosów - nie polecam, nie widziałam żadnego efektu.

13

rossanka napisał/a:

Serum do paznokci pozytywnie się sprawdza, a przynajmniej bardzo dobrze działa na moją płytkę.

Hej smile
Też zaczęłam stosować od kilku dni. Na razie pozytywnych efektów brak, mam nadzieję, że z czasem ich stan się poprawi (niestety kosmetyczka przepaliła mi paznokcie frezarką)

14

Lou71.71 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Hej smile
Też zaczęłam stosować od kilku dni. Na razie pozytywnych efektów brak, mam nadzieję, że z czasem ich stan się poprawi (niestety kosmetyczka przepaliła mi paznokcie frezarką)

Ja sobie wyleczyłam płytkę po żelach smile
Stosuj jak najwięcej.

15

rossanka napisał/a:

Stosuj jak najwięcej.

Ja robię codziennie, nie mam czasu częściej, bo strasznie tłuste i już sobie nakapałam olejem na spodnie tongue
A ty jak często?

16

Lou71.71 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Stosuj jak najwięcej.

Ja robię codziennie, nie mam czasu częściej, bo strasznie tłuste i już sobie nakapałam olejem na spodnie tongue
A ty jak często?

Jak mam czas. Zależy. Ale myśle, że ze 4 razy na dzień. Ale teraz mam pomalowane, to od paru dni nie stosyję.

17

rossanka napisał/a:

Jak mam czas. Zależy. Ale myśle, że ze 4 razy na dzień. Ale teraz mam pomalowane, to od paru dni nie stosyję.

Ale to jest bardzo tłuste. Dziś zrobiłam na noc i założyłam rękawiczki, ale obawiam się, że tak trochę się wchłoną w materiał.