kłopoty z jedzeniem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » kłopoty z jedzeniem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: kłopoty z jedzeniem

Mam do was pytanie, ponieważ nie wiem się kogo poradzić... Odkąd mój narzeczony ze mna zerwal ze mną to przez tydzień nic nie jadłam.. dopiero po tygodniu zaczęłam co nieco jeść... Teraz kiedy zjem "normalny" obiad to jest mi strasznie niedobrze... Czy mam zacząć się niepokoić?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kłopoty z jedzeniem

Żołądek Ci się skurczył. Spróbuj jeść małe ilości ale często. Jeśli nie zauważysz poprawy po jakimś czasie to idź do lekarza. Ale myślę, że to po prostu żołądek smile

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

3

Ja też uważam ze żołądek Ci się skurczył, a po za tym stres i emocje które przeżyłaś mogły odbić się na procesie trawienia, przerabiałam to kilka lat temu, wymiotowałam po każdym jedzeniu, moja pani doktor powiedziała ze mam zaczątki wrzodów, ale na szczęście w porę skończyłam się przejmować, i wszytko wróciło do normy.
Jedz mało a często, i pij dużo wody wink

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska
Reklama

4

Dzięki za odpowiedź smile przez te kłopoty z żołądkiem schudłam ponad 7 kg.. ale chyba powinnam się z tego cieszyć.. ja kiedy miałam stresującą pracę też miałam zaczątki wrzodów, brałam jakieś prochy na to

5

ja wtedy tylko miała jakieś wskazania żywieniowe, tabletki typu nerwomix i chyba jakieś inne leki ale typowo na wymioty itp. i wszytko poszło dobrze

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska
Reklama

Zdecydowanie to efekt nerwowej atmosfery. Dbaj o siebie. Pij dużo wody i odpoczywaj, żeby to niepostrzeżenie nie przerodziło się w coś dużo poważniejszego. Życzę powodzenia.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » kłopoty z jedzeniem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018