Wyjazd do pracy " w ciemno "- szansa czy oszustwo. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Wyjazd do pracy " w ciemno "- szansa czy oszustwo.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wyjazd do pracy " w ciemno "- szansa czy oszustwo.

Witam Was,

Zalogowałam się w popularnym serwisie ogłoszeniowym z myślą znalezienia pracy w wakacje. Studiuję, mam 3 miesiące wolnego czasu więc postanowiłam coś z tym zrobić. Wczoraj dostałam maila o treści :"witam serdecznie oferuję pracę sprzątanie mieszkań i biur . Praca w wiedniu tj. 4 godz drogi z krakowa. praca od wtorku do czwartku. wyjazd w poniedzialek wieczorem, przyjazd we czwartek południe. wynagrodzenie 1400 euro miesięcznie tj. wiecej info na nr ......." Zainteresowana zadzwoniłam. Odebrał mężczyzna, po rozmowie wydał mi się w porządku, wszystko mi wyjaśnił. Sprząta się mieszkania Polaków, którzy dostali jej od firmy w której pracują. Jest jedno osobne mieszkanie dla ekipy sprzątającej w którym będziemy spać przez te 3 dni. W poniedziałek wieczorem jest wyjazd. Mam spotkać się z nim przed południem bo jak sam stwierdził " rozumie że nie wsiądę od razu i nie pojadę". Jeszcze się nie zdecydowałam. Rodzice oczywiście odradzają mi ten wyjazd. Z jednej strony perspektywa zarobienia wcale nie małej kasy, a z drugiej duże ryzyko.

Poradźcie mi, czy zaryzykować?

" A jak już Cię znajdę, to jutro także będziesz dla mnie najważniejszy"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyjazd do pracy " w ciemno "- szansa czy oszustwo.

Nie ryzykuj. 1400 euro to za dużo, jak na taką robotę. No i rozumiem, że to nie jest żadna firma, żadna agencja itp.? Tyle to tam nie zarabiają nawet moi znajomi, którzy harują jak woły na produkcji, legalnie, ze składkami, Polacy, którzy mieszkają tam od 20 lat. To jakaś wielka ściema, może ci się stać krzywda, nawet nie myśl o wyjeździe. Cała ta oferta jest podejrzana. Podczas szukania pracy warto jest nauczyć się odróżniać ziarno od plew i nie odpowiadać na takie oferty, jak ta.

3

Odp: Wyjazd do pracy " w ciemno "- szansa czy oszustwo.

To jest na 100% ściema . Gdyby to było prawdą , to w Wiedniu nie byłoby problemu znaleźć takiej osoby do sprzątania . Tam jest dużo naszych rodaków , którzy chętnie by podjęli się tej pracy za takie pieniądze . On potrzebuje młodej kobietki do innych celów . CWANIACZEK .

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Wyjazd do pracy " w ciemno "- szansa czy oszustwo.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018