Minetka, potem mdłości i zawroty głowy - czy to ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Minetka, potem mdłości i zawroty głowy - czy to ciąża?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Minetka, potem mdłości i zawroty głowy - czy to ciąża?

Proszę o wyrażenie swojej opinii i dziękuję od razu za pomoc. Od jakiegoś czasu poznajemy z chłopakiem swoje ciała, dzieci póki co nie chcemy bo najpierw trzeba skończyć studia , znaleźć pracę itp. Z seksem postanowiliśmy czekać , nie wiemy ile dokładnie ale nie jesteśmy gotowi. Brakuje nam jednak bliskości i pieszczot więc palcówka , petting miał miejsce. Postanowiliśmy iść dalej i zrobiliśmy sobie nawzajem dobrze i on mi minetkę. Wpadłam troszkę w panikę bo od tego momentu ciągle źle się czuje. Po minetce zrobiło mi się bardzo słabo, miałam mdłości i zawroty głowy. Dziś mija już 4 dzień a cały czas czuje się podobnie. Przeczytałam dużo informacji , że można zajść w ciąże gdy kobieta jest dziewicą a mężczyzna na niej skończy . Tego w naszym przypadku nie było . Boję się czy gdzieś nie miał na ręce spermy . On zaś mówi , że na pewno nie:) . Może coś się stało jak poruszaliśmy swoimi miejscami intymnymi. Ale wtedy także oboje albo któreś z nas miało bieliznę. Wiem , że objawy ciąży można odczuwać po 4 tyg dopiero. Więc co się mogło stać ? Dodam , że te mdłości czuję co rano, później trochę ustępują . Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. Proszę o zrozumienie.

,,Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca.''
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Minetka, potem mdłości i zawroty głowy - czy to ciąża?

witaj
w ciazy napewno nie jestes nie wkrecaj sie
i nie czytaj za duzo neta bo ja czasem z opowiadan internetowych jakbym dorzucila   moje zle  samopoczcie bylabym juz pewnie matka druzyny pilkarskiej tongue taki zart dla wyluzowania

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

Natalka 08.04.2014

3

Droga Nadziejo - jako doświadczona już kobieta i matka i teraz jeszcze kobieta w ciąży powiem Ci, że o zapłodnienie wcale nie jest tak łatwo. I wątpię w to aby Wasze "igraszki" mogły doprowadzić do ciąży.
Symptomy ciąży pojawiają się ok 4 5 tyg po ostatniej @, więc na pewno nie miałabyś ich od razu.
Jeśli nie jesteś pewna to zrób test ciążowy gdy będzie zbliżać Ci się @.
Jesteście już dorośli - pomyślcie o zabezpieczeniach, niewiele to kosztuje a na pewno zaoszczędzi Wam stresu, a przede wszystkim Tobie - KREW NIE WODA smile
Powodzenia smile

27.06.2013 Weronika - kochany urwis!
Zuzka - 30 - 31 tc - podgląd 25.11.2014 big_smile

4

Dziękuję za miłe odpowiedzi:) . Tak następnym razem już do tego bardziej dorośle podejdziemy smile . Niestety tak mam , że się wszystkim denerwuje hmm a naczytałam się z internetu bardzo dużo i spać po nocach nie mogę hmm . Okres powinnam mieć za jakieś 6 dni bo ciągle mam nie regularny . Mam nadzieję , że będzie bo z nim ostatnio także różnie . Zawsze miałam co 30 dni i trwał tydzień. Teraz przez 2 miesiące był dość skąpy i trwał do 5 . Właściwie to tylko plamienia jakieś.

,,Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca.''

5

samopoczucie twoje moze swiadczyc o zblizajacym sie okresie big_smile

wiec proponuje wylaczyc neta i isc sobie zrobic np kawe mrozona i sie odstresowac tongue

i tak jak mowi agusiek123 jesli dalej sie obawiasz zrob test choc i tak wiem ze to nie ciaza big_smile i warto pomyslec o zabezpieczeniu

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

Natalka 08.04.2014

6

Ooooooooooo kawa i ciasteczko big_smile . Ciężko jest mi oceniać bo ciągle coś jest nie tak ze mną. Albo brzuch boli mnie na tydzień przed okresem albo się on spóźnia dość długo , teraz jeszcze mdłości od kilku dni hmm . Panikuję przed ciążą i to bardzo . Sama nie wiem czy kiedyś zdecyduję się na pierwszy raz bo ciągle będę się bała , że zajdę w ciąże. Mój chłopak podchodzi do tego ze spokojem a ja wariuję smile . Równowaga chyba być musi ...

7

Nadzieja89 napisał/a:

Ooooooooooo kawa i ciasteczko big_smile . Ciężko jest mi oceniać bo ciągle coś jest nie tak ze mną. Albo brzuch boli mnie na tydzień przed okresem albo się on spóźnia dość długo , teraz jeszcze mdłości od kilku dni hmm . Panikuję przed ciążą i to bardzo . Sama nie wiem czy kiedyś zdecyduję się na pierwszy raz bo ciągle będę się bała , że zajdę w ciąże. Mój chłopak podchodzi do tego ze spokojem a ja wariuję smile . Równowaga chyba być musi ...

Dużo w zasadzie piszą o możliwości zajścia w ciąże będąc dziewicą, ale nigdzie nie znalazłam żadnego opisanego przypadku. Myślicie , że zdarza się to bardzo rzadko? . Przez to co się naczytałam obawiam się zbliżyć do chłopaka big_smile.

8

Dobrze ci koleżanki radzą, wyłącz neta i nie zadręczaj się tym. W ciążę wcale tak szybko się nie zachodzi. Ale rozumiem Twój strach - też byłam w Twoim wieku i panikowałam po każdym stosunku. Na moje szczęście wtedy nie było jeszcze netu i może dzięki temu nie osiwiałam tak szybko wink
Idź do ginekologa i porozmawiaj o swoich obawach, na pewno ci pomoże, dobierze odpowiednią antykoncepcję i będziesz mogła współżyć z chłopakiem bez obawy. Choć żadna z metod nie daje 100% pewności, myślę że przy tabletkach 99,8% powinno cię przekonać wink

Tracąc niektórych z pola widzenia, rozszerzamy sobie horyzonty.

09.03.2014r. - Il Mio Nuovo Inizio Sei Tu smile

9

" Wiem , że objawy ciąży można odczuwać po 4 tyg dopiero. " mało wiesz.. bardzo mało.Ale to tylko jedno z wielu zdań o tym twierdzących. Może jakaś mądra lektura by Ci się przydała, trochę mnie śmieszy że 20-latka ma taką słabą wiedzę na temat nie ciąży ale seksualności, bez obrazy ale to jest poziom 14 latki.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Minetka, potem mdłości i zawroty głowy - czy to ciąża?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021